sobota, 3 kwietnia 2021

I CO DALEJ LUDZIE?

Korespondent przysłał mi taki link, jestem na razie na 15 minucie ale pani jest ujmująca - myślę, że warto się temu przyjrzeć. Ktoś z Was zna?:

link na smartfony: https://youtu.be/OZhKIsig72Q

 EDYCJA: 6 kwietnia: nic nie zmieniam we wpisie powyżej (niech zostanie jako prawda historyczna) ale nowych odwiedzających blog proszę o przeczytanie rozmowy poniżej - pani Ela mówiła zupełne głupstwa na temat Słowiańskiej kultury. Wycofuję swoją subskrypcję kanału (choć nie przekreślam - być może pozostałe jej wypowiedzi są prawdą. Z kilkoma się zdecydowanie zgadzam (opisałem poniżej).

Ponadto innym prelegentem na tym kanale jest Leszek Żądło, którego zdecydowanie nie chcę wspierać. Na ten moment sądzę, że całe przedsięwzięcie jest elementem mocno komercyjnym (co nie znaczy, że całkowicie kłamliwym) - to łączenie kilku osób w jedną stację TV, słuchajcie sercem, włączajcie zdrowomyślenie.98 komentarzy:

 1. 45 - 46 minuta - makaronofikus to eksperyment medyczny, który skończy się za 2 lata.

  48-49 dlaczego ludzie, którzy dotąd deklarowali, że się nie zaszczepią pobiegli i się zaszczepili. Tak jest faktycznie- mam obserwacje ze swojego otoczenia, pani twierdzi, że podprogowa hipnoza przez TV, sianie lęków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mądre wnioski około 60 minut.

   Usuń
  2. Co do programowania - pewna kobieta w kółko od początku makarona miała włączone radio i w końcu pobiegła. Wcześniej jedna wielka panika.

   Usuń
  3. Słucham dalej, 1 godz 16 min bardzo dobra rada!
   Kanał tej pani Eli nazywa się ŚWIADOMA TV i widzę, że w podglądzie pokazuje się wiele audycji. Ja się im przyjrzę, babka mówi prawdę w oczy.

   1 godz 36 min - świetne zalecenia. Jeśli musisz gdzieś w mieście założyć maseczkę to w domu płuczemy nozdrza solanką. Cała końcówka filmu mocna.

   Usuń
  4. Ok. 1 godz. 29 min. - wątek jak w serialu "V"?

   Usuń
  5. :) miałem to samo skojarzenie. Już słucham kolejnego filmu tej pani. Bardzo zorientowana, nie musimy słuchać "Vlada Freedom" - pani Ela Starko mówi jak jest.

   Usuń
  6. Dużo wątków jest rzeczywiście wspólnych. Chociaż Vlad ma jedną zaletę też - patrzy właśnie na te wątki znalezione w popkulturze. Ale to chyba kwestia pokoleniowa. :)

   Usuń
  7. Podobało mi się też to co ona mówiła gdzieś na początku, że nikt za nas pracy ze sobą nie wykona, że nie warto czekać na wybawiciela, Batmana jakiegoś itp. Zorro. To chyba zaszczepiony wzorzec katolicki ("czekaj na wybawiciela i cierp"). pani Ela się śmieje i mówi, żeby prać się za siebie.

   Usuń
 2. Aż jeszcze raz posłuchałem. Rzeczywiście - przed kolejnymi rozporządzeniami robi się "duszno".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też na to zwróciłem uwagę! :))) zdarza się nagle jakieś przygnębienie to ja nawet na głos matce mówię: "czegoś się zaraz z me(n)diów dowiemy".

   Usuń
 3. Marcowa - włącz sobie od 14 min 30 sek

  https://www.youtube.com/watch?v=xehz4WiKrvE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mi robi lepiej

   https://www.youtube.com/watch?v=tHDgHJ2kgj8

   Usuń
  2. Pomijając mój żarcik, chciałam Ci podziękować za ten film wyżej. Ja dziś miałam kolejne spięcie w rodzinie odnośnie szczepień i teorii spiskowych. Nie chodzi mi o łykanie wszystkiego jak leci ale o podważanie pewnych spraw. Należy wziąć pod uwagę również to, że przeciętny polityk nie pcha się do rządu z miłości do człowieka tylko dla kariery, rozgłosu i pieniędzy. Wszystko co rzekomo robią dla naszego dobra, w domyśle ma być dobre dla nich, tych wyżej.
   Może mężczyźnie jest łatwiej iść pod prąd ale kobiecie zdecydowanie trudniej. Czuję się tym wszystkim zmęczona i tak jak mówi Pani w filmie - osamotniona. Jednak lekcja trwa nadal.


   Usuń
  3. Tak sobie wybrałaś, być może niejedno wcielenie.

   Usuń
 4. Pani Ela Starko prezentuje ogromną wiedzę. Widać i słychać, że wie o czym mówi. Przyznam, że dla mnie jest to zatrważające, o czym mówi, ale takie rzeczy trzeba wiedzieć. Kiedyś odrzucałam prawdę i wmawiałam sobie, że wszystko będzie piękne. Niestety, tak nie będzie póki sami sobie nie pomożemy, póki nie dotrzemy do prawdy i tej prawdy nie będziemy głosić. Tragedią jest to, że ludzie to wszystko łykają i chyba dobrze im z tym. Nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Boję się, że zostanie więcej stworzonych tych ciemnych istot poprzez szczepienia, a ludzie myślą, że wszystko jest w porządku, że to dla ich dobra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niczego się nie bój! Zobacz jak pogodna jest pani Ela. CO BĘDZIE TO BĘDZIE. Wszystko jest pod Boską kontrolą i obie strony mocy niech czynią swoje. To co się obecnie dzieje w szkole życia to egzaminy. Ludzkość się musi podzielić na tych, którzy zaliczą klasę i na tych, którzy będą wysłani na powtórkę, jak to technicznie wyższe siły rozwiążą nie wiem choć czytałem różne scenariusze. Nawet tu na Ziemi istnieje wiele alternatywnych rzeczywistości - prawdopodobnie tak się właśnie stanie, że któregoś ranka każdy obudzi się w swojej. Kto się boi wirusa ten go sobie przyciągnie - kto dba o swój system odpornościowy, żyje w prawdzie i według Boski zasad ten nie ma się czego obawiać. Na sali egzaminacyjnej zawsze jest trochę stresu.

   Usuń
  2. Dziękuję Michał za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie pomimo tego wszystkiego, co się dzieje. Co do tych światów, jak najbardziej się z tym zgadzam. Teraz widać to coraz bardziej. Zależy mi na tym, żeby przeprowadzić moje dzieciaki tą drogą światła. Będzie dobrze.

   Wiesz, ostatnio rozmawiałam z protestantem i świadkiem Jehowy na temat szczepień. Powiedziałam im, że to znamię bestii, a oni na to, że nie wierzą, ze to znamię bestii i że jak trzeba będzie to się zaszczepią. Patrz jak odrzucają to, co mają zapisane w swoich księgach. Po tym poznaje się ludzi. Dziadek jednej z tych osób przeżył obóz w Gusen, gdzie zginęło ponad 90% Polaków, polskiej inteligencji (niektózy mówią, ze nawet 98%). Jego dziadek opowiadał, że jak zostali uwolnieni, to ludzie szli i padali z wycieńczenia, umierali. A jego wnuk nawet nie chce powiązać faktów, że to, co teraz robią ludziom jest tym samym, co robili im kiedyś, ale w innej formie. Czyżby jego pismo zwane świętym zasłaniało mu oczy? Ci ludzie są zaślepieni tym, co tam czytają. Nie pomyślą nawet skąd to się bierze. Do takich ludzi nie przemówisz. Ach, wyślę im film pani Eli, co tam. Przeklną mnie za reinkarnację, za karmę, ale niech sobie robią, co chcą. Może chociaż trochę zrozumieją, co jest grane i powiążą tego biblijnego diabła z tym, o czym ona mówi. Może... Z nimi jest jak grochem o ścianę.

   Usuń
  3. Kasia 5 kwietnia 2021 13:44

   "niektórzy ( anie niektózy) - błąd ortograficzny przez zbyt długie trzymanie Ctrl. Nie pokazało się 'r'. "

   a wiesz, że nawet nie zauważyłem.
   Tak! pismo "święte" daje rodzaj bielma, w zasadzie to nie ono (bo tam też jest sporo prawdy) ale fakt, że ludzie patrzą na nie fanatycznie. Można zrobić kult z byle czego, jakiś zespół czy inny celebryta - przykładów masa. To z powodu niedojrzałości, dla tych ludzi to też lekcja.

   Usuń
 5. Michał to ta pani, która zaprzeczała ,, modzie,, na słowiańskie długie włosy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! dzięki za przypomnienie. Jej tusza wskazuje, że o zdrowym odżywianiu też raczej niewiele wie. To nie przeszkadza - każdy coś tam ze sobą niesie, ona jest z takiego poziomu najwyraźniej.

   Usuń
 6. Michał, gorąco polecam.Bardzo smutne, ale jest promyk nadziei. Raczej duży promień. Proszę, przesłuchaj do końca. https://www.youtube.com/watch?v=EKoqbgYqDvY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wysłuchałem ostatnie 10 minut, faktycznie jakiś smutek (choć są przecież i pozytywy, że granica od zła będzie na zachodzie), jutro posłucham od początku.

   Usuń
  2. Zastanawia mnie ok. 48:45 - powrót matriarchatu? Całość trudna, ale dużo się zgadza.

   Usuń
  3. O proszę! Nie słuchałem jeszcze całości ale posłuchałem ten fragmencik, który podpowiadasz.

   Biorąc pod uwagę to przypomnienie Ani kilka postów wyżej (o włosach) przypomniał mi się jakiś film z tych co wczoraj z nią oglądałem gdzie wzbudziło moją czujność stwierdzenie (to chyba był film gdy ona miała rozmówczynię, taka farbowaną blondynkę) i pasło z jej ust: "... bo kiedy mówiliśmy o Słowianach". Wynikało by z tego, że ona się Słowianką nie czuje.
   Jest jeszcze coś: obserwowałem przez lata mojego życia, że bardzo często różne takie egzorcystki, uzdrowicielki to są właśnie takie tęgie baby - dobrze osadzone "na gruncie Ziemskim", przy tym takie właśnie "Wańka wstańka", (męskich osobników też takich spotkałem ale chyba nieco mniej). Do tego są to istoty takie właśnie jak ona - pewne siebie (kojarzy mi się to z pierwiastkiem męskim i taką niezachwianą wizję "przewodnią" - być może stąd to wynika, że faktycznie uzyskują łączność z jakimś egregorem, który ich prowadzi i któremu ufają a w związku z tym mają jego oparcie energetyczne).

   W każdym razie biorąc też pod uwagę to co ona mówi w serii filmów: "kto żyje na Ziemi" (nie tylko ona tak twierdzi, nasze Słowiańskie przekazy też tak uczą, że tu i teraz nie jesteśmy sami, że zwyczajnie codziennie na ulicach czy w sklepach mijamy się z różnymi hybrydami jak w filmie "They Live". ... wygląda na to, że w jej Rodzie faktycznie do tej pory panował Matriarchat, może to są "Żymianie" (ten lud pustynny - bankierski, którego nazwę ostatnio trzeba ostrożnie wymieniać by nie być posądzonym o anty -coś tam.
   Niedaleko mnie, tu na Pomorzu (tam bliżej Ciebie Aniuzmaja) też na 30 ha "zagnieżdża" się taka para. Byłem tam u nich - z tego co mówili to oni mają wsparcie gdzieś z Amsterdamu, latem bywają u nich goście z Warszawy, ona też zdumiała się gdy ja wspomniałem o wzmocnieniu męskiego pierwiastka - w/g niej jest tak jak mówi pani Ela, że ma powrócić matriarchat. I faktycznie w praktyce tak to już u nich jest, on z moich obserwacji jest takim dodatkiem a głównodowodzącą w tym gospodarstwie jest ona. Szukam teraz filmu i widzę, że ukazały się nowe, ja widziałem ten:

   https://www.youtube.com/watch?v=if7w3cry_Ng

   Ona się tu nieustannie pcha na pierwszy plan i on żeby cokolwiek powiedzieć musi w końcu jej przerywać.
   Widzę, że pojawiły się w sieci nowe filmy - w zasadzie to wystarczy mi wyraz jej twarzy jaki jest widoczny od razu przy linku youtube. Taka sama Matriarchalna, "twarda" baba:

   https://www.youtube.com/watch?v=hcdKLwI1B2M

   Tu jeszcze jeden link- trzeba się będzie zapoznać w którą stronę to u nich idzie:

   https://www.youtube.com/watch?v=T4zbualmbTQ

   W KAŻDYM RAZIE MOŻE BYĆ TAK, ŻE PANI ELA DOBRZE PUNKTUJE RZECZYWISTOŚĆ OGÓLNĄ (istnienie tu pośród nas różnych gatunków istot), ŻE PANI ELA POJĘCIA NIE MA O SŁOWIANACH BO SAMA JEST Z INNEGO GATUNKU W KTÓRYM FAKTYCZNIE NASTĘPUJE ZMIANA Z PATRIARCHATU NA MATRIARCHAT.

   Usuń
  4. napisałem: "...i pasło z jej ust: "... bo kiedy mówiliśmy o Słowianach". "

   Oczywiście miało być PADŁO

   ----------------------------------------
   Włączyłem w tej chwili ten ostatni link i znów - rozmowa dwóch par gdzie ta młoda z dzieckiem zadaje pytanie a jej mężczyzna się uśmiecha jak grzeczny Misio i potakuje głową. Potem w 11 minucie obudziło się dziecko i on robi za matkę a ona kontynuuje rozmowę. Gdzieś tam dalej obejrzałem wypowiedzi obojga gospodarzy ...... i w zasadzie już wszystko wiem. Moim zdaniem jest tak jak napisałem powyżej: "partnerstwo na modłę zachodnią" bla, bla... ona przyznaje, że kłócą się ze sobą podczas warsztatów - dziękuję bardzo. Ponadto ja rozmawiałem z nimi osobiście i mam jeszcze inne drobne obserwacje.
   TO NIE JEST MOJA DROGA. Miejsce w którym mieszkają jest przepiękne!!!
   A wracając do pani Eli - z zachodu idzie właśnie taki kult matriarchatu, wiem bo mam w rodzinie taki związek. Widzę jakie tam są problemy i jakie to daje wyniki.

   Usuń
  5. Michał, te dobre wizje są od: Od 1:08:21

   Usuń
  6. Szybciutko przeczytałam, o czym tutaj piszecie o Eli Starko i zaintrygowało mnie to. Pol lekcjach poczytam na spokojnie.

   Usuń
  7. Jeszcze zwróciłem uwagę na to, iż w wariancie pozytywnym jest rewolucja oddolna.

   Usuń
  8. Pojawił się też wątek wynaradawiania (wariant negatywny) - ciekawe: Aron się bardzo cieszył gdy mówił o "kasowaniu narodowości".

   Usuń
 7. Warto się wsłuchać w to, co ona mówi w tym smutnym filmiku od 1:08:21 - od tej minuty jest promyk nadziei i dla mnie bardzo pocieszające.

  Natomiast, ogólnie rzecz biorąc, potrafi bardzo zdołować. Człowiek wrażliwy może naprawdę się bać. To co napisałeś Michał o jej wyglądzie i ,,uziemieniu'' związanym z matriarchatem, jest bardzo ciekawe. Porównałeś z innymi i tak jest, jeśli zastanowimy się nad tym, to tak jest. Takie panie są do siebie rzeczywiście podobne.

  Nasuwa mi się pytanie: dlaczego pani Ela tak bardzo dołuje? Czy to jest celowe, żebyśmy się bali i słuchali jej do końca w oczekiwaniu na coś, co przynosi nadzieję? Owszem, to co mówi ma sens, ale czy rzeczywiście jest aż tak źle? To mnie zastanawia.

  Pani Ela jest również psychotronikiem, także bardzo dobrze wie jak wpłynąć na podświadomość człowieka.

  Nie wiem, co o tym sądzić. Póki co, będę obserwować jej filmiki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ratne Igre: ,,Zastanawia mnie ok. 48:45 - powrót matriarchatu? Całość trudna, ale dużo się zgadza''. To samo mówi Marek Taran.

   Usuń
  2. Aron też to gdzieś mówił.

   Usuń
  3. No skoro Marek Taran to też dopełnia obrazu - uzupełniłem właśnie wpis główny na samej górze. O Taranie też kiedyś była mowa, on jest z narodu pustynnego - nawet wadę wymowy (brak "r") ma bardzo charakterystyczną - oni szerzą matriarchalne głupoty.

   Usuń
  4. Marek Taran, to ten, który żałuję, że nie wybrał wcielenia kobiety ?

   Usuń
 8. Moi Drodzy. Obejrzyjcie i wysłuchajcie tego. ''BEZMYŚLNE ZASILANIE PSEUDO-SŁOWIAŃSKIEGO EGREGORA # Ela Mówi odc. 16'' https://www.youtube.com/watch?v=NYbfgTbyL8g

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!! Miałem tego szukać. Ktoś tu kiedyś faktycznie dawał dokładnie ten link (chyba Annazmaja).
   Słucham - jestem na 3 minucie. Pani jak dotąd mówi prawdę, to jest jej prawda. Sama mówiła, że w ciałach ludzkich są różne istoty więc dlaczego teraz prowadzi urawniłowkę.
   5 minuta "wysokie kołnierze" - a pani Ela zapomniała, że mężczyźni mają brodę, jaki "przypadek".
   Im dłużej słucham tym wiem, że ja już ten film oglądałem.
   "moda Rosyjska" - no nie, jeśli pani Ela nie jest pewna to niech nie wypowiada się tak radykalnie (7, 50 "ludowa karma rosyjska") - oj, panią Elę boli odrodzenie egregorów Słowiańskich.
   9,00 - "jak należy postępować?" - tak jak mówi pani Ela "BO TO TAK NIE JEST" - koniec dowodu pani Eli.

   No cóż - już wczoraj zauważyłem, że kulturowo obce (i znów ta głupota w 10 m in 30 sek - sianie rusofobii. Porównanie z Islamem. Faktycznie ja tego słuchałem!!!)...
   pani Ela wie czym jest prawdziwe Słowiaństwo (nie lubię określenia "Słowiańszczyzna - a ona właśnie tak w tej chwili powiedziała).
   Dopisałem jej właśnie taki komentarz pod tym filmem:

   michalxl600
   1 sekundę temu
   Pani Elu , CO TEŻ PANI OPOWIADA??? Brody rosną mężczyznom NATURALNIE!!! Tak ładnie mówiła pani o duchach natury, proszę wybaczyć ale teraz mówi pani kompletne głupstwa. Mężczyźni nie muszą nosić żadnych kołnierzy - PO TO WŁAŚNIE NATURA DAŁA IM BRODY!

   ....... no i to straszenie Islamem i porównywanie. Ja wiem co zabolało. Jakikolwiek egregor pani Ela reprezentuje (bo jakiś reprezentuje) to jest to najwyraźniej egregor matriarchalny (biblijny).

   Dobra - zmienię opis u góry w znalezisku. Dzięki dziewczyny za pomoc w śledztwie :)

   Usuń
  2. czytam komentarze. Ktoś napisał: "mnie pociągają stroje wojskowe" a "świadoma TV odpowiada "no super!". Wszystko jest super poza zasilaniem "egregora pseudosłowiańskiego" - no to mamy panią Elę jak na tacy.

   Usuń
  3. Od razu Ci Michał pisałem że ta Elka mi się nie podoba. U niej na kanale jest Leszek Żądło - pisałeś o nim że to ciemny typ. W dodatku Elka na kanale jest na zdjeciu i obejmuje jakiegoś biskupa. Nie trzeba się zagłębiać w jej filmy od razu wszystko jasne.

   Co z tego że powie parę ciekawych rzeczy jak ogólnie straszy ludzi i działa na naszą niekorzyść.

   Usuń
  4. Okazuje się, że ja już się kiedyś (3 lata temu )tam wpisałem!! (ale z drugiego konta youtube).
   Oto kopia rozmowy stamtąd

   ---------------------
   Michałxl650
   3 lata temu
   Witam Pani Elżbieto, nie mam dokładnie pojęcia co tam się dzieje na tych Facebookowych "stowarzyszeniach spódniczek" choć wiem z przekazów od znajomych, że faktycznie nie jest tam najlepiej i jak to zwykle bywa u "neofitów" góruje tam zarozumiałość i coś w rodzaju 'sekciarstwa". To jest przecież normalne! Dzieci w piaskownicy starające się naśladować dorosłych są dla tychże dorosłych równie zabawne ale dorośli nie wchodzą do piaskownicy aby narzucać swoją wersję zdarzeń a pani w tej chwili to czyni psując dzieciom nieszkodliwą zabawę. Nie ma Pani racji, że Słowianie nie nosili długich sukni - wystarczy spojrzeć na ludowe stroje kurpiowskie czy inne tam Mazowsza na przykład. Kaszubi też mają bardzo ładne kiecki, Ślązaczki już w ogóle spódnice wielowarstwowe. Może tyle na razie - jestem na 8-smej minucie pani wypowiedzi- wpis "na szybko" . Pozdrawiam.
   ------------------------------------
   ŚwiadomaTV
   3 lata temu (edytowany)
   Michał, w przypadku strojów ludowych, ich rozwój przypada na XIX w. Natomiast "Słowiańszczyzna" to okres przynajmniej 1000 lat wcześniej przez rozkwitem ludowych strojów. :)

   Pozdrawiamy i dzięki za zainteresowanie tematem!
   -----------------------------------------
   Michałxl650
   3 lata temu
   A skąd takie informacje? Przecież choćby analiza rycin i obrazów (weźmy czasy na przykład Mikołaja Reja) mówią dokładnie co innego. Nasz "folklor" z wieku na wiek wygasał a nie rozwijał się. Dziś mamy niemalże upadek tych tradycji i obyczajów. Poza tym pani Ela myli się w kilku innych sprawach- suknia jest obecna niemal w każdej kulturze gdzie żywe i cenione są walory Kobiece - nieważne jest czy ma ona kształt klosza czy inny, ważne, że jest. No a już straszenie muzułmaństwem... proszę wybaczyć ale to po prostu nadużycie jeśli nie próba dezinformacji. Jak można wielowiekowe tradycje szacunku dla życia i wszelakich oznak Kobiecości porównywać do destrukcyjnych i prymitywnych obyczajów Islamu? Przyznam, że na 12 stej minucie skończyłem słuchać wypowiedzi pani Elżbiety. Dla mnie było to za wiele.

   ------------------------------------
   ŚwiadomaTV
   3 lata temu (edytowany)
   Michał! Informacje te (dot. strojów ludowych) są ogólnodostępne - w szkołach, bibliotekach, muzeach itp. W kwestii Słowian, Ela daje tu też np. dla porównania legendę o Czechu, Lechu i Rusie. W kwestii nagrania - podejrzewam, że niedokładnie przesłuchałeś jaki jest jego główny temat i troszkę Ci się wszystko poplątało. :) Nagrania Eli na pewno nie są dla wszystkich (sama o tym wspomina w tym nagrania, że na pewno się komuś nie spodoba :)), tym bardziej nie mają na celu nikogo straszyć (może warto się zastanowić co Ci podrzuciła podświadomość, skoro uznałeś to jako straszenie?). Mamy nadzieję, że pozostałe nagrania bardziej przypadną Ci do gustu! Dzięki za zainteresowanie i pozdrowienia!

   -Maciek
   ---------------------------------------

   Teresa Maria Wlosowicz
   10 miesięcy temu
   @Michałxl650 Spódnica zimą to samobójstwo. Może jeszcze zaczniemy boso chodzić po śniegu w myśl zasady, że chodzenie boso jest zdrowe i łączy nas z Matką Ziemią. Owszem, łączy, ale latem. Tak samo spódnice - są OK, ale latem, przy odpowiedniej temperaturze.
   ------------------------------
   Monika Monika0
   3 miesiące temu
   @Teresa Maria Wlosowicz zapewniam cię że spódnice zimą są b. ciepłe . Nosiłam.

   Usuń
  5. Ja myślę że szkoda do niej Twojego Michał pisania bo to jak grochem o ścianę a towarzystwo ją oglądające to samo. A Twój komentarz to moze zostać usunięty, bo zauważyłem w komentarzach same pochlebstwa i wielbienie osoby pani Elki i zero krytycyzmu.

   Usuń
  6. Mirmił 6 kwietnia 2021 14:38

   Od razu Ci Michał pisałem że ta Elka mi się nie podoba. U niej na kanale jest Leszek Żądło - pisałeś o nim że to ciemny typ. W dodatku Elka na kanale jest na zdjęciu i obejmuje jakiegoś biskupa. Nie trzeba się zagłębiać w jej filmy od razu wszystko jasne.

   Miałem właśnie o tym pisać, że znalazłem tam Leszka Ządło. Teraz mi się przypomina, że myśmy o tym wszystkim tu rozmawiali! No właśnie, samemu przydało by mi się forum aby mieć wszystko "w szufladkach". Pamiętam dyskusję o Żądle i obrońców tegoż, których na szczęście nie ma już z nami.

   ----------------------------

   No cóż - nic się nie stało, mamy przykład "narady społeczności" - dobrze, że czuwacie.

   Usuń
  7. Dopisałem tam teraz taką treść:

   ---------------------------
   michalxl600
   1 sekundę temu
   @ŚwiadomaTV Maćku, (to jest moje drugie konto - ten sam Michał co 3 lata temu) inne nagrania mnie zaciekawiły ale znów trafiłem na te "strachy" tutaj i niestety potwierdzam co napisałem kiedyś. Pani Ela jest zastraszona (albo celowo straszy). Ludzie nie dzielą się na Rosjan, Czechów, Polaków. Tak nas podzielił okupant a mamy tę samą genetykę. Mimo wszystko dziękuję za kulturalną rozmowę bo to rzadkość w internecie. Pod kilkoma nagraniami pani Eli dałem łapkę w górę ale tu kompletna klapa. PO CO W OGÓLE TO NAGRANIE SKORO MOŻNA NOSIĆ CO SIĘ CHCE? Nie widzę logiki. Mój wpis z przed lat nadal aktualny - cieszę się, że nie usunęliście, sukcesów życzę.

   Usuń
  8. Wydaje mi się po przeczytaniu Waszych komentarzy i obejrzeniu, wysłuchaniu filmików pani Eli, że ma ona ogólny ogląd sytuacji (makarona, itd.) dość dobry, ale wykłada się na różnych szczegółach. Jednak nie uważam by ona straszyła, a nawet programowała. W filmie o światłości i ciemności pokazała 2 warianty. Jest tu wybór. Od straszenia są inni, od zaganiania w ciemność też są inni (wystarczy poczytać opętania pod komentarzami bardzo popularnego ostatnio jasnowidza).

   Usuń
  9. Dlatego na tę chwilę mam do pani Eli "neutralny" stosunek Z NAGANĄ w sprawie gadania głupot o spódnicach bo wkroczyła na nie swoje pole. Jeśli chce głosić Matriarchat - jej sprawa! Być może dla jej słuchaczy to jest prawda i będą się doskonalić w takich "grach życiowych".

   Usuń
  10. Mirmił 6 kwietnia 2021 14:42

   "Ja myślę że szkoda do niej Twojego Michał pisania bo to jak grochem o ścianę a towarzystwo ją oglądające to samo. A Twój komentarz to może zostać usunięty, bo zauważyłem w komentarzach same pochlebstwa i wielbienie osoby pani Elki i zero krytycyzmu."

   Jak dotąd nie usunęli i zachowuje się ten admin Maciek miło (pamiętam, że na którymś filmie ona zwróciła się za kamerę do Maćka właśnie). Pochwaliłem bo to rzadkie zachowanie w necie.
   Co do "pochlebnych komentarzy" - to samo ludzie mogą powiedzieć o moich kanałach (zdarzały się takie wypowiedzi- formułujące taki właśnie zarzut). To nic dziwnego, że podpisują się sympatycy a inni zmieniają kanał.

   Usuń
  11. Patrz Michał, jak szybko ,,odkryliśmy'' tę panią. Chociaż, przyznam, że to, co mówi w filmie ,,CIEMNOŚĆ I ŚWIATŁOŚĆ - JASNOWIDZ - WIZJE'', w 1:08:21, jest bardzo pozytywne i
   obiecujące. Niemniej jednak, widać, że ogólnie bardzo straszy, a wiemy że strach najbardziej koduje się w podświadomości. Jak dla mnie, jest to nawet przerażające.

   Niemniej jednak, jest kwestia, na którą Elżbieta zwróciła moją szczególną uwagę, mianowicie, gadzie istoty w rządzie i szczepienia prowadzące do wyprodukowania większej ilości istot o cechach gadzich. Nie wiem, co o tym myśleć. Wczoraj wzięłam to niemal na poważnie. Dzisiaj, dzięki naszym przemyśleniom tutaj na blogu, już inaczej do tego podchodzę. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Jakie są wasze opinie na ten temat?

   Widzę też, że Mirmił wspomniał o Leszku Żądło, który też występuje w Świadoma TV. Kilka lat temu, kiedy słuchałam tzw. oczyszczeń Leszka Żądło na YouTube z jakimiś osobami, od razu wydało mi się to takie sztuczne, naciągane.

   A jeszcze, Michał, wspomniałeś o tych strojach wojskowych. Właśnie przeczytałam ten komentarz i napisała go żeńczyni. Cóż, jeżeli pociągają ją stroje wojskowe mężczyzn, to jeszcze zrozumiem, ale jeżeli chodzi jej o stroje wojskowe dla pań, to coś jest nie tak. Dla mnie jest to potworne, kiedy żeńczynie zakładają stroje wojskowe. Energia żeńska dusi się w nich, jej już nie ma. Piękna buzia nic nie zastąpi. Jakimi matkami są żołnierki? Nie znam ani jednej matki żołnierki, ale wątpię, że miłość przekazywana rodzinie, zwłaszcza dzieciom, przez taką żeńczynię w mundurze, jest pełna, płynąca prosto z serca.

   Wielu mężczyznom, niestety, podobają się panie w mundurach. Może kiedyś zmienią swoje zdanie.


   Usuń
  12. Żony wojowników są dobrymi matkami - zauważ jak się wyraża pani Nestor (Kszatrini czyli żona Kszatria, wojownika, Witezia, Rycerza). Nie wiem do końca jak to było ale one potrafiły walczyć u boku mężów i były biegłe w sztukach walki. Ten filmik od dawna robi furorę w internecie:

   https://www.youtube.com/watch?v=tYCU-eUlMyw

   Oczywiście dzieci wychowane i urodzone przez takie matki będą najprawdopodobniej duszami wojowników :)) chcących przeżyć taką lekcję życiową.

   Usuń
  13. Ratne Igre 6 kwietnia 2021 15:01

   Też uważam, że nie ma co pani Eli skreślać, zapędziła się (a może to dobra wiadomość dla nas bo wskazuje na to, że nasz egregor rośnie :) - wiadomości o makaronofikusie może mieć dobre.
   jak już dawno temu ostrzegał Trehlebov, czystych źródeł nie ma i być nie może bo jest dużo istoto szukających "kluczy" do tego Wszechświata i mających złe wobec niego intencje. Wybierajmy więc naszą prawdę - to co nam służy, nie ma innej drogi jak wyłuskiwać perły z gnoju - A NAJLEPIEJ (to przecież rada pani Eli) zaglądnąć w siebie i tam szukać.
   Bajkowa mądrość: "IDŹ TAM - NIE WIEM DOKĄD, PRZYNIEŚ TO - NIE WIEM CO". Każdy z nas kroczy własną, niepowtarzalną ścieżką.

   Usuń
  14. jeszcze coś - chyba w tym filmie, który proponowałem na samym początku pani Ela użyła słowa "kuźwa", przełknąłem to myśląc sobie "taki ma styl" ale potem pada to samo drugi raz i nie jestem do końca pewien czy aby jest to wersja tak samo "zmiękczona" czy też oryginał słowa :).
   Ogólnie trochę mi zazgrzytało to sformułowanie (nawet w tej zmiękczonej formie) a w każdym razie wskazuje na mocny aspekt męski u pani Eli, to taka "twarda baba" (nie lubię tego typu), pewnie dlatego tak ją szarpnął temat spódnic i ogólnej tendencji podziału ("SPECJALIZACJI") odnoście funkcji płci.

   Usuń
  15. Na słabą rzeczywiście nie wygląda. Niemniej i tu zobaczymy co przyszłość przyniesie. :)

   Usuń
  16. Hej, Michale! Spieszę z wieścią. Wspominano tu o Leszku Żądło, który dziś po południu opuścił ciało fizyczne.

   Usuń
  17. Dzięki, kilka minut temu dostałem te wiadomość listownie. Ostatnie 2 dni jakieś ciężkie energie, coś się będzie zmieniać, na Ukrainie szykuje się "przetasowanie" (długo ten wrzód nabrzmiewał). Myślę, że te ostanie zgony (ten angielski też- jak mu tam? książę Filip?) też są jakimś znakiem zmian w naszej rzeczywistości.
   Przyjaciel przypomniał mi film jaki już tu kilka lat temu polecałem NASZ DOM:

   https://www.youtube.com/watch?v=Wes7OC8LSFs

   Jeśli dobrze pamiętam jest to ekranizacja książki Chico Xaviera, ciekawa postać, warto poszperać, są inne filmy o jego życiu.

   Usuń
  18. Dziś do mnie przyleciał trzmiel... Mam nadzieję, że to nie był ten Leszek Żądło bo kazałam mu się wynosić przez balkon.

   Usuń
  19. Trzmiele chyba nie żądlą.

   Usuń
 9. Jeśli temat jasnowidzów to są nowe ciekawe wieści na kwiecień od Arona.

  Co musi się zmienić w zachowaniu ludzi aby szanowali Mamę Ziemię, szanowali rośliny i zwierzęta, aby przestali jeść zwierzęta,

  Aby zaczęli cieszyć się życiem a nie gonić za pieniędzmi. Jak duże muszą być wydarzenia?

  I każdy miesiąc będzie takim wydarzeniem ekonomiczno politycznym w którym część ludzi się budzi.

  https://youtu.be/x4IMmFC0O8c

  .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no Aron będzie w temacie naszych wniosków powyżej - każdy z tych "rybaków" (administratorów jak ich nazywał Trehlebov) musi powiedzieć część prawdy jak zanęta na haczyku aby przyciągnąć uwagę. Sztuką jest oskubać zanętę i zostawić pusty haczyk :))

   Usuń
  2. Na temat Arona powiem krótko - dużo programowania, ciemność.

   Usuń
  3. "Przyczepię się" jeszcze do określenia "Mama Ziemia" - nie brzmi to pogardliwie?

   Usuń
  4. Michał, a tak, wielokrotnie oglądałam tę dziewczynę tańczącą z szablami. Przesyłam Ci ten filmik (tutaj ta piękność jest na samym początku filmiku). Uwielbiam tę pieśń: Ойся ты ойся https://www.youtube.com/watch?v=_K4Tp-AcRp4

   Usuń
 10. Więc kwintesencją tej rozmowy jest taka oto refleksja, że może się zdarzyć wszystko. Dziś usłyszałam ile to już osób w rodzinie się zaszczepiło. Jak tak dalej pójdzie zostanę sama. Może tylko z córkami o ile nie zmusi je sytuacja w pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! dobry temat poruszyłaś, tu z panią Elą jesteśmy zgodni. To te jej wypowiedzi jakoś zwróciły na początku moją uwagę. Potem czytałem komentarze pod jej filmem gdzie ludzie pisali to co Ty opisujesz, że w rodzinach rozdźwięk. U mnie też się poszczepili.

   Usuń
  2. U mnie brat, mama też chyba zapisała się, teść już po jednej dawce. Po wizycie u niego, coś mnie bierze ;) ale ja pracuję w przedszkolu od września i cały czas pracowaliśmy , do teraz. Maseczki ani razu nie założyłam i nie założę, na początku tego cyrku, kilka razy w sklepie miałam komin, później szal zawsze. A później I teraz NIC. Moją obroną przed propagandą są słuchawki z muzyką. Ostatnio ,, baba,, pytała ,,czy jestem głucha", bo mnie umoralniała , a ja tylko to akurat usłyszałam, bo przerwa w muzyce była..;) i co , i nic, poszła. Bywają nienawistne spojrzenia ( zazwyczaj od kobiet) ;(

   Usuń
  3. ..a i jeszcze ostatnio, byłam zbadać wzrok i kupić okulary w Fiellmannie. Jedna nie chciała by początkowo ze mną rozmawiać, później prosiła abym odsunęła się dalej. Badająca chciała użyczyć maseczkę, zawsze mówię , że nie używam, bo się duszę. W empiku po prostu powiedziałam, że nie używam, kiedy przy kasie na propozycja padła zakupu dwóch w korzystnej cenie....ech.. No i w końcu z uprzejmością, bez obrazy i procedurami dobrali mi te okulary. Serdecznie

   Usuń
  4. powiada się, że zarówno w testach (tych co głęboko w nos wsadzają, w tej włókninie na sztyftach) jak i we włókninie masek są jakieś nano-robaki, to chyba to samo czym nas posypują z nieba (włókna takie ludzie znajdują). Są filmy jak te włókna wyciągają z organizmu przez skórę itp.

   https://www.bitchute.com/video/vFBGJuviUCeG/

   Usuń
  5. Zmajaania Masz rację, że po prostu ignorujesz tych zahipnotyzowanych ludzi. Po co marnować energię na nich, skoro nic do nich nie przemówi.

   Usuń
  6. Sama sprawdzałam, na początku wydawały się ruszać, za drugim razem nie. Pod mikroskopem sprawdziłam.

   Usuń
  7. Czort wie co to jest. Nade mną dziś znów smugi widziałem, a co do masek: na wszelki wypadek zmajstrowałem sobie atrapę z białego prześcieradła. Wygląda jak te typowe.

   Usuń
 11. Michał i Marcowa, przepraszam, że wcinam się w Waszą rozmowę, ale tu wszystko idzie jednym ciągiem.

  Pozwolę się odnieść do tematu, o którym piszecie. NIE MA, powtarzam NIE MA czegoś takiego jak przymus szczepień, bo np. zmusza kogoś do tego sytuacja w pracy.

  Jeżeli pracownik słyszy od pracodawcy, że należy się zaszczepić, a nie ma go nagranego, pisze emaila do kierownictwa / szefostwa z prośbą o wyjaśnienie, że ta i ta osoba, tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie powiedziała mi, że mam się zaszczepić i czy to prawda i dlaczego nie otrzymaliśmy tego na piśmie. Ma być pismo na ten temat. Prosimy na piśmie o wyjaśnienie o co w tym chodzi. Nie piszemy w tym pierwszym piśmie, że to bezprawne, że to wbrew Konstytucji, że to eksperyment medyczny i że są po tym NOPy, włącznie ze śmiercią. Nie. Pierwszy email ma być z prośbą o wyjaśnienie co i jak. Nie boimy się tego, że piszemy, że ktoś tam powiedział nam - że wymieniamy stanowisko, imię i nazwisko tego kogoś, ponieważ to my informujemy pierwsi o danej sytuacji, a według prawa, wygrywa ten, który poinformuje pierwszy NA PIŚMIE. Jeżeli ta osoba się tego wyprze, a się wyprze, to nic, to wtedy będzie słowo przeciwko słowu.

  Pracownik otrzymał odpowiedź na swoje zapytanie. Ciągnie temat dalej. I wtedy powołuje się W PIŚMIE na Konstytucję (nie pamiętam, który paragraf) o wolności stanowienia o sobie samym, powołuje się na skład szczepionki, co w niej jest i zadaje pytania jak dany składnik może wpłynąć na niego / nią. Trzeba tu przeanalizować skład i zadać szczegółowe pytania pracodawcy. W tym samym piśmie wspominamy o eksperymencie medycznym, do tego wspominamy o Kodeksie Norymberskim.

  Jeżeli Twoje córki będą potrzebować pomocy i będą się bać wystosować pismo do pracodawcy, niech idą z tym do Rebel24 (są na FB), Lega Artis (są na FB) oraz do ,,Nie szczepimy - aspekty prawne'' (są na FB).

  Wysyłam linki. Proszę o dokładne wysłuchanie, co mówi radca prawny z Rebel24, o poczytanie na temat Lega Artis, o zapoznanie się z tym, co robi Urszula Tomicka z ,,Nie szczepimy - aspekty prawne''.

  NIE MA PODDAWANIA SIĘ. Powodzenia życzę. Pozdrawiam serdecznie.

  1.
  https://www.facebook.com/watch/live/?v=1918875838276934&ref=watch_permalink

  2. https://www.facebook.com/marzanna.korniczuk/posts/865195114241941

  3.
  https://legaartis.pl/blog/2021/01/06/pracodawca-nie-ma-prawa-zmuszac-pracownika-do-testowania-lub-szczepienia/?fbclid=IwAR2U476Wd6wTk4KS6TaDQazFIaN0ddJM9OZv9z9daGssFkYREDpGYKTXYgc

  4.
  https://www.facebook.com/groups/nieszczepimyaspektyprawne/?multi_permalinks=1729385593912451&notif_id=1617656416455865&notif_t=group_highlights&ref=notif

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja myślę, że Marcowa o tym wie - tu chodziło o psychiczną presję otoczenia. Są już w sieci filmy jak ktoś kogoś pobił za to że był bez maski. To się robi psychozą jakąś - prawdopodobnie TV w jakiś sposób pierze głowy, ja patrzeć na to nie mogę, moja mama ogląda TV - jak czasem wejdę do jej pokoju do się załamuję. Wczoraj widziałem jak pokazywali ludowe zwyczaje śmigus dyngus gdzie w regionalnych strojach Kurpiowskich chyba i w tych durnych maseczkach. Świat oszalał albo zaraz oszaleje. Ludzie są prawdopodobnie zatruci własnym oddechem przez noszenie tego gunwa i przestają rozsądnie myśleć. Muszę w tym tygodniu pojechać do miasta po jakieś zakupy i zaczynam to przeżywać.

   Usuń
  2. Faktycznie chodziło mi o presję otoczenia ale informacje od Kasi mogą być bardzo pomocne dla wszystkich.

   Dziękuję bardzo i również pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Ludzie są już zahipnotyzowani. W Anglii (w całym UK) jest podobnie, ale tutaj nigdy nie nosimy masek, po prostu nigdy i nie było żadnych problemów. Tutaj ludzie nie reagują tak agresywnie jak w Polsce. Wiesz, w Polsce też się możesz bronić prawem, pokazując ludziom przepisy, czytając je, ale tak naprawdę kto ma na to czas, żeby przytaczać paragrafy, idp. Gdybym mieszkała w Polsce, poszłabym do lekarza, gdzieś prywatnie i poprosiła o zaświadczenie, że nie mogę nosić maski. Wiem, że to zabrzmi może dziwnie, ale powołałabym się na kwestię psychiczną, że po prostu się boję, że mam fobię. Poważnie. Nie przytaczałabym przepisów prawnych, ponieważ zwyczajnie nie miałabym na to czasu. Dentyści też wypisują takie zaświadczenia.

   Ludzie...lać się wodą w maskach...brak słów. Brak słów.

   Usuń
 12. Nie należy się szczepić- szczepionki są potrzebne tylko farmacji która stoi za obecnymi działaniami- a ma jak widać potężną władzę nawet nad rządami państw. Grypa zmieniła nazwę na covid- w mediach kłamią a w szpitalach kłamią, trują/kaleczą i mordują ludzi za kasę - zgodnie z protokołem leczenia . Remdesiwir mielotoksyczny/immusorupresyjny- szybko rujnuje zdrowie , dexaven sinie immunosupresyjny steryd , heparyna/xarelto /warfaryna powodują udary krwotoczne- tym dzisiaj powszechnie leczą grypę w szpitalach! To planowe , kontrolowane zabójstwa - w imię walki z urojoną pandemią. Benedykt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano tak to jest - jak powiadają Wedy siły mroku najpierw subtelnie wprowadzają dywersję zwodząc ludzi z dobrej drogi a gdy ci zejdą se swojej życiowej ścieżki niszczą ich ZGODNIE Z PRAWEM WSZECHŚWIATA. Nikt nie zabrania żyć zgodnie z naturą - dla tych co zmieniają się w wynaturzonych natura ma system odpornościowy, który tak działa.

   Usuń
 13. Witam :) . Gorąco polecam:.,,W TEN SPOSÓB ROZPADA SIĘ SYSTEM- KONIECZNIE PODAJ DALEJ -Mieczysław Bielak'' https://www.youtube.com/watch?v=158Et7ZScjQ

  Bardzo ciekawie mówi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zaglądam - Mieczysława cenię za wykłady z Transerfingu Rzeczywistości. Bardzo rozumnie przedstawiał tę koncepcję.

   Usuń
  2. minuta 9-ta WIRUS DEZAKTYWUJE SIĘ ŚMIECHEM :)) Iwan tak jak M. Bielak zaleca podejście "ha, ha"

   Usuń
  3. W 16 minucie 40 sek Mieczysław używa pojęcia "Związek Radziecki". Ja zwracam uwagę na takie przypadki, czyżby cos wiedział? W filmie The Simpsons z lat 90-tych przewidziani zarówno atak na wieże WTC jak i prezydenturę Trumpa, przewiduje się tam też odrodzenie ZSRR, prawdopodobnie w 2024 roku, powrót do czerwonej flagi itp.
   Tutaj w 2 min 50 sek ukazuje się mapa gdzie nawet Skandynawia jest zaznaczona za czerwono i stanowi terytorium ZSRR:

   https://www.youtube.com/watch?v=GX2T5IZuEkQ&t=175s

   Usuń
  4. Dzisiaj wieczorem zawieram się do oglądania.

   Usuń
  5. O ludzie! Miało być ,,zabieram'' - oh, ta klawiatura

   Króciutkie to jest, więc zobaczyłam i wysłuchałam. Cóż...daje do myślenia i mój wniosek jest taki, że jak ludzkość zostanie przyciśnięta do muru przez gady, to wtedy wiele państw zwróci się do Rosji, gdzie jest normalność, tak samo na Białorusi jest normalność. Łukaszenka rok temu od razu powiedział, co myśli na temat poczynań globalistów. Wracając do mojej myśli - państwa będą się odcinać od nowego porządku polegającego widzimy na czym, na coraz większemu zniewoleniu i będą chciały żyć normalnie. Flaga byłego ZSSR, w moim mniemaniu, jest tutaj użyta przenośnie. W moim odczuciu, będzie to po prostu zwykłe, ludzkie dążenie do normalności. Co myślisz o tym Michał? Jak do tego podchodzisz?

   Usuń
  6. A jeszcze jedno. Zobaczcie moi drodzy jak szybko to się dzieje, jak to przyspieszyło, więc rok 2024 może być dla wielu ludzi rozstrzygający.

   Jak dla mnie, ogromnie ciekawy temat.

   Usuń
  7. Piakin twierdzi, że flagi są bardzo ważne, że jest to rodzaj "przepustki" w świat polityki i określenie rangi danego państwa w tej światowej zabawie. Flagi z poziomymi pasami są oznaką podległości, dzisiejsza flaga Rosji wskazuje na status kolonialny. Podobno nawet flaga Czech mająca ten szpic wskazuje na obecną wyższą rangę niż obecna flaga Rosji. Jeśli na fladze jest herb to dane państwo jest jeszcze niżej w randze światowej rozgrywki i pełnomocnictw. Piakin podkreśla, że pod tą flagą jaką mają obecnie wojowali zdrajcy tacy jak Własow. Co roku w Rosji ma miejsce taki marsz martwych bohaterów, ludzie idą w pochodach niosąc zdjęcia swoich przodków poległych w 2 WŚ. Piakin twierdzi, że niesienie przy tym obecnego sztandaru jest obrazą pamięci tychże i namawia aby w tym marszu nieść czerwony z sierpem i młotem bo pod takim oni walczyli. Stara wschodnia zasada powiada: ZNAKI I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM A NIE PRAWA I PARAGRAFY. Tu w grę wchodzi zasilanie danego egregoru.

   Usuń
  8. Michał, nie miałam o tym zielonego pojęcia. Dzięki za wyjaśnienie. Wiesz, tak sobie myślę, że sierp i młot nie zostanie miło odebrany przez wiele państw.

   Usuń
  9. Być może, dla Rosjan to symbole ważne z wielu przyczyn - sam nie mam dystansu do tych spraw bo mojego dziadka w 1939 na Sybir wysłali (wrócił z Andersem). Wszystko to porąbane mocno.
   Do tego niedawno w czasie tych rozruchów w USA dość często napastnicy miewali na twarzy chustę z tymi symbolami - Piakin twierdzi, że to celowa rzecz aby wzbudzić negatywne skojarzenia w przyszłości u młodszego pokolenia.

   Usuń
 14. Ja lubię ten symbol ✖ ale Madonna mi trochę pokrzyżowała to lubienie... Zostaje mi jeszcze tylko ❀ ❋ ♥
  A Wy jakie lubicie? Michał to zapewne słońce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię spiralę, swastykę.
   I Słoneczko też. 🙂

   Usuń
  2. 😅😜 Wcale że bo nie!
   Ja bardziej. 😀

   Usuń
  3. Oddaję 1/3 mojego bardziej 😉

   Usuń
  4. Dzięki. 😘
   Jesteś zbyt łaskawa.
   Obiecuję, że sam też się podzielę gdy spotkam kogoś w potrzebie. 🙂

   Usuń
  5. ufff.... jak miło trafić z wykopu w normalne towarzystwo :)
   No pewnie, że wybieram słoneczko!!!
   Kiedyś jak mnie pytali to odpowiadałem, że się rodziłem na Słońcu.
   Skąd Ty Marcowa w w ogóle bierzesz takie symbole? Ja ich tu nie mam w żadnym podglądzie?

   Usuń
  6. Rżnę stąd ↓

   https://www.opowi.pl/znaczki/

   Usuń
  7. Przeżywam ciemną noc duszy... Oglądam film o wysiedleńcach i jakbym miała to ☭ TO bym skorzystała. Nikt mnie nie zrozumie. dziś ludzie nie chcą walczyć o honor nawet a co dopiero o niebo które było dawniej błękitne... woda turkusowa a słońce jak cytryna...

   Usuń
  8. Kurde Michał weź to wyżej usuń. Przypomniało mi się że trzeba zawsze zaczynać od siebie. Chyba sobie zrobię transparent na ścianie z tym napisem.

   Usuń
  9. ----- obiekt nierozpoznany.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.