sobota, 12 września 2015

12 września 2015

 Zbliża się egzamin dla naszego Słowiańskiego - Polskojęzycznego "grajdołka". Z obowiązku i ze szczerego serca dołączam  swój głos. Ruszyła Hidżra czyli rodzaj wojny muzułmańskiej poprzez zasiedlenie. To jeden z rodzajów ich walki. Choroba postępuje - zobaczymy jak jesteśmy na nią odporni.
Pojawił się w sieci szczery głos - polecam uwadze. Mam nadzieję, że dziś w marszu Warszawskim ( podobno planowane są i w innych miastach) pójdą tysiące ludzi. Informacja to potęga - z FaceBookowych informacji deklaruje się podobno 50 tysięcy osób. Władze miasta najpierw zakazały - nie dały pozwolenia na demonstrację a zorientowawszy się, że ona i tak się odbędzie dały pozwolenie.

   Co do nawoływania chłopaka do pójścia na wybory - nie wiem. Ja nie chodzę (kiedyś chodziłem). Głos prosty i szczery dlatego publikuję.
edycja dokonana 16 września po marszu. Dla historycznej ciągłości dodaję inny link. Bardzo ciekawy reportaż z marszu w Warszawie. Wzięło w nim udział około 10 tys. ludzi - większość to byli ludzie młodzi. To bardzo cieszy. https://www.youtube.com/watch?t=610&v=mbSHr87kjgM