sobota, 24 września 2022

KTO NIE PRZEŻYJE W NOWYCH WARUNKACH

 link do oryginału:

https://www.youtube.com/watch?v=sRvC1zRRvWE


Kochani, Świat odchodzi od trójwymiarowej rzeczywistości i ludzie stają się coraz bardziej niezadowoleni tym, w jaki sposób funkcjonuje nasz świat. Jesteśmy na końcu cyklu (Kali Yuga) i w czasach biblijnych.

Aktualne wydarzenia są dowodem na to, że stare się rozpada i dopóki to nie zniknie odnowienie nie nadejdzie. (??)

Ponieważ wszechświat jest strefą wolnej woli to każdy dokona osobistego wyboru w którym kierunku chce podążać. Wyższe Siły Światła nie podejmują decyzji za ludzkość - one promieniują światłem wskazującym drogę do wyzwolenia. Już od ponad dwóch lat dają ludzkości oczywiste znaki, żeby ją obudzić z głębokiego letargu.

Światło na pewno zwycięży ale ciemność będzie istnieć tak długo jak istnieje wolna wola. Nawet jeśli istoty mroku za kulisami prawie zakończyły swoją misję na Ziemi i odejdą, to mroczni w ludzkiej postaci pozostaną, ale w miarę wzrostu wibracji planety opuszczą tę błogosławioną Ziemię i przeniosą się w inne miejsce z odpowiednimi dla siebie wibracjami w tym nieskończonym wszechświecie. Oni nie przetrwają na Nowej Ziemi.

Jest już jasne, że mroczni czynią wszystko, aby przeciągnąć ludzkość w otchłań - na negatywną linię czasową. Niestety ludzie nie chcą tego widzieć. Aby obudzić śpiących będą jeszcze przewroty i wstrząsy. Zadbajmy o swoich bliskich oraz o naszą Matkę Ziemię.

Leniwi, zombie, klony i bioroboty niech pozostaną na swoich miejscach.

Nie jesteśmy w stanie ocalić wszystkich – tym bardziej, że wielu ludzi w ogóle nie chce ocalenia.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą

https://www.youtube.com/watch?v=vRQEEOGQSsI