piątek, 13 stycznia 2023

Większość nie wie, co się dzieje

 oryginał tego tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=0nJm7u8znPg

moi Drodzy, ponieważ wchodzimy w fazę rozpadu społeczeństwa to większość nie widzi i nie wie co się teraz dzieje. W obecnym czasie nie mamy aktywnych mass-mediów - głównymi źródłami wiadomości są całkowicie kontrolowane maszyny propagandowe współpracujące z wywiadem wojskowym oraz sterowane przez grupy kontrolerów.

  To sprawia, że ​​obecny czas jest bardzo trudny, bo nie mamy dostępu do aktualnych informacji i niczego nie wiemy. Ludzie, miejsca i rzeczy mogą pękać w szwach bo nie mają pojęcia co się dzieje i wierzą strumieniom propagandowych kłamstw i oszustw.

  Nie jesteśmy opuszczeni i nie przegrywamy, choć może to tak wyglądać. Bez względu na to, jak niefortunny może być to czas to ludzkość będzie musiała przejść przez stan stresu pourazowego i frustracji po tym wszystkim, co się stało. Ponadto będzie trzeba przeżyć ludobójstwo w czasie rzeczywistym.

  Ludzkość ma możliwość przejścia na znacznie lepszą linię czasu i do zupełnie nowej wersji rzeczywistości. Uczyńcie wszystko co możliwe, aby uniknąć negatywnych emocji w swoim sercu i skupcie się na duchowym wzmocnieniu się prosząc o wskazówki i działając zgodnie z nimi, ustalając intencję tego jak być pomocnym po tym, jak przejdziemy przez to. 

  W miarę tego jak społeczeństwo się rozpada niektórzy z nas powoli budują swoje osobiste uczestnictwo aby przygotować się na to, co ma nadejść i przygotować do tego jak możemy pomóc ludzkości.

  Może to być także po prostu odnowienie zerwanych relacji rodzinnych lub pomoc ludziom w zrozumieniu tego co dzieje się na Ziemi. Nie poddawajcie się opowieściom opartym na strachu - opowieściom o tym jak to wygląda z zewnątrz bo to jest nieprawda.

  Dzieje się z ludzkością wiele dobrych i pozytywnych rzeczy, których nie widzimy  jeszcze na zewnątrz. Ta zmiana nastąpi we właściwym czasie - ta transformacja doprowadzi do nowego społeczeństwa, dlatego będziemy musieli być elastyczni, podatni na adaptację i połączeni ze swoim sercem i duchem świętym.

   Wystarczy Wasz zamiar połączenia się ze Stwórcą i posiadanie dobrego, kochającego serca. Posługujcie się zdrowym rozsądkiem, słuchajcie swojego wewnętrznego, kochającego was ducha i nie poddawajcie się.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=u_edyRrz6Hw


 

Punkt krytyczny (zwrotny) już nastąpił i ustalono pozytywny wynik

 oryginał tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=5MsQeQCux6o

Kochani, spirala przemocy przenika przez całą naszą kulturę, wszystkie narody raz po raz pozwalały na nastrajanie przeciwko sobie wzajemnie aby rozpocząć wojnę. 

 To co się obecnie dzieje podąża również za logiką wojny - granica pomiędzy wojną i pokojem przechodzi pomiędzy materialistami i ludźmi, którym pozwolono doświadczyć dużo wyższego poziomu rzeczywistości duchowej i w ten sposób widzieć rzeczy z lotu ptaka.

   Materialiści nie są w stanie ujrzeć obrazu jako całości, oni kierują się prawami ludzkimi i strachem przed karą. A ludzie duchowi podejrzewają lub wiedzą, że ostatecznie wszystko, co się dzieje ma znaczenie i że wszyscy podlegamy wyższemu kosmicznemu prawu, które jest zapisane w sercu każdego człowieka.

  To kosmiczne prawo jest często nazywane tajemnym prawem hermetycznym. Zasady tego prawa ujawniają ludziom dostęp do ich wewnętrznej wiedzy i dają im samoświadomość, która czyni ich odpornymi na manipulację i niewolnictwo.

   Materialiści nie są świadomi swojej duchowej wielkości, oni walczą o osobiste uznanie i zysk finansowy ponieważ nie znają współdziałania ciała, duszy i ducha. Brakuje im wewnętrznego kompasu, który pokazywałby ich indywidualną drogę życiową.

 W ten sposób pozwalają sobie dryfować bez woli lub próbują wznieść się jak najwyżej w hierarchii władzy ponieważ nie są w stanie pojąć praw miłość, w których każda żywa istota jest bezpieczna i chroniona w niezliczonych formach egzystencji.

 Oni desperacko starają się wszelkimi możliwymi sposobami przedłużyć swoje obecne fizyczne istnienie.  Właśnie z powodu tej absurdalności - to co się teraz dzieje oferuje ludziom niespotykaną okazję przebudzenia się z ich materialistycznego transu -  przebudzenia podczas tej transformacji od materialistycznego stanu gąsienicy do stanu wolnego i samo-stanowiącego motyla.

  Duża grupa istot z dużo wyższego poziomu wspiera  przebudzonych ludzi i oni nas zapewniają, że ten długo oczekiwany punkt zwrotny (krytyczny) już miał miejsce i określony już jest jego pozytywny wynik.

  To na pewno daje natchnienie tym ludziom, którzy się przebudzili, którzy się teraz odnajdują i łączą się na różnych kontynentach. Łączy ich entuzjazm i zaangażowanie dla wspólnego dobra. Miłość, która przepływa pomiędzy nimi daje im radość i zainteresowanie życiem, daje im siłę, by stanąć w obronie swojej prawdy.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

W nagraniu około 2 minuty dałem taka wstawkę:

ŚWIĘTA TRÓJCA


1. Ciało, (królestwo miedzi)


2.Dusza (poziom serca, królestwo srebra - mowa jest srebrem)


3.Duch (Królestwo złota, milczenie jest złotem)

 

https://www.youtube.com/watch?v=QQwVYwZ6Sv4