niedziela, 25 stycznia 2015

Czego nigdy nie powinna czynić żona.

 Pierwsze o czym powinna pamiętać kobieta: nie wolno mówić, że jej mąż jest gorszy od kogoś innego. Przy czym nie wolno jej mówić tego nie tylko komukolwiek ale i jemu samemu.

 Jeśli kobieta powiedziała tak jeden raz to zrobiła ona "dziurkę" w sercu swojego męża, którą będzie jej bardzo trudno załatać przez całe życie. Jeśli jeden raz powiedziała: "tak naprawdę ten człowiek jest poważniejszy niż ty. Tobie czegoś brakuje". To już wystarczy w zupełności.

    Nigdy , przenigdy nie wolno tak mówić - to jest równoznaczne z wbiciem mężowi noża w serce.

     Tak samo kobieta nigdy nie powinna w obecności swojego męża podtrzymywać poglądu innego człowieka. Jeśli trwa konflikt między mężem i kimś innym to nigdy nie powinna brać strony drugiej osoby. W ten sposób wydaje na siebie wyrok. Jeśli ona podtrzyma zdanie innego człowieka to doprowadzi to do tego, że on przestanie ją kochać na wszystkich płaszczyznach. To koniec- tu wszystko ma swój kres. On oczywiście może stwarzać wrażenie, że nic się nie zdarzyło ale relacje są już nieodwracalnie zniszczone.

   Trwa na przykład konflikt a kobieta bierze w tym sporze stronę innego człowieka. Nawet jeśli mąż nie ma racji - ona nie powinna tego czynić. Ona może pozostać neutralną. Powinna powiedzieć: "ja nic nie rozumiem z tego co jest powodem waszej kłótni". I koniec- to jest najlepsza z opcji jeśli widzi ona, że mąż nie ma racji.

A jeśli mąż ma rację to ona powinna stać za nim murem.

(niniejsze jest tłumaczeniem ze strony "prawidłowe relacje"   http://pravotnosheniya.info/CHego-nikogda-ne-dolzhna-delat-zhena-433.html