środa, 16 listopada 2022

Czy potrzebne wam są stare reguły?

 oryginalny filmik tu: https://www.youtube.com/watch?v=Wt8Gc5VA9gc

 Moi drodzy, istnieje wiele osobistych zasad, które przyjęliśmy, bo ktoś powiedział lub mówi, że tak powinniśmy żyć. Spójrzcie na osobiste zasady, których przestrzegacie - czy dzisiaj rezonują z Wami te zasady, których nauczyliście się kilka dekad temu?

  Czy musicie kończyć wszystko, co zaczęliście, czy też możecie odłożyć książkę na bok jeśli ona już nie budzi Waszego zainteresowania? Czy jest możliwe, aby odpocząć kiedy są jeszcze rzeczy do wykonania? Czy można otrzymywać nie dając w zamian nic oprócz wdzięczności?

 Czy możecie zaufać swojemu ciału, umysłowi, sercu i duszy czy też musicie uzyskać zgodę innych? Czy jesteście zadowoleni ze swojego wyglądu - takiego jaki on jest czy też powinniście pasować do zewnętrznego obraz doskonałości, który Wam narzucono?

  Chociaż te rzeczy mogą się wydawać małe i nieistotne to bardzo ważne jest przestudiowanie swoich osobistych zasad, aby zobaczyć, które z nich naprawdę rezonują z Waszym sercem i służą a jakich przestrzegacie ponieważ nauczyliście się to czynić.

  Kiedy Wasze zasady szanują Wasze serce to czujecie się dobrze - jesteście w zgodzie ze swoją duszą, jesteście szczęśliwi i znajdujecie się w wyższych wibracjach, które przyciągają to co dobre.

  Lecz jeśli nie akceptujecie siebie, to jest to straszne. Dusza widzi Was pięknymi i nie ważne jest, kto lub jakie media powiedziały, że powinniście być szczuplejsi, ładniejsi lub bardziej stylowi, bardziej autentyczni.

Nasze wyższe "Ja" traktuje siebie jak piękną duszę, którą jesteś bez względu na wygląd zewnętrzny. 

 Być może dokładnie tak samo nauczyliśmy się, że musimy ciężko pracować i zarabiać pieniądze, zanim będziemy mogli się zrelaksować. Jeśli doświadczacie satysfakcji z własnej pracy i ogarnia Was pasja twórcza to wszystko jest w porządku, ale jeśli czujecie się  wyczerpani, zmęczeni i rozdrażnieni to być może będziecie chcieli opracować nowe reguły osobiste - na przykład: "najlepiej pracuję, kiedy jestem w równowadze, znajduję czas dla siebie aby uhonorować moją duszę lub cokolwiek zapragnie moje serce, moja radość i moje prawdziwe "Ja".

  Wielu ludzi jest dziś nieszczęśliwych, kiedy podążają za osobistymi zasadami ustalonymi przez innych ludzi - za zasadami, które nie rezonują z ich sercem i duszą.

  Gdy przyjrzycie się tym osobistym zasadom i sprawdzicie czy Wam nadal odpowiadają to ujrzycie co najmniej kilka, które już nie mają racji bytu. Na przykład krytykujecie siebie na podstawie standardów, których się nauczyliście. Czujecie, że powinniście być świadomi tego co dzieje się na zewnątrz - nawet jeśli to nie sprawia, że jesteście szczęśliwsi. Nie możecie się zrelaksować dopóki nie skończycie długiej listy rzeczy do wykonania.

  Nie jesteście w stanie powiedzieć komuś "nie" nie czując się winni, nie czując mylącymi się lub złymi ludźmi. Czujecie, że powinniście wyglądać w określony sposób, posiadać określone kontakty lub zarabiać określoną kwotę aby odnieść sukces - podczas gdy szczęście którego naprawdę pragniecie w tej chwili jest znacznie łatwiejsze.

  To, co może Wam się wydawać nieistotne w wielkim planie Waszego życia jest bardzo ważne dla Waszych wibracji, które zawsze dyktują co przyciągniecie w swojej przyszłości. Jeśli zawsze będziecie ignorować własne serce to ono będzie jaskrawie to wyrażać w formie dyskomfortu, choroby albo jakiegoś innego zaburzenia.

  Nie ma konieczności pozbywania się wszystkich wyuczonych zasad. Niektóre z nich dobrze Wam służą - np. regularne mycie zębów.

Tylko Wy wiecie, które z Waszych osobistych zasad Wam służą, a które nie. Spójrzcie w swoje serca i zobaczcie jakie osobiste zasady służą Waszej radości.

  Energie na naszej planecie są teraz intensywniejsze, każdy z was jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej - czują wyrównywanie lub niezgodę z własną duszą, która wraz z Waszymi Aniołami i przewodnikami nieustannie wzywają Was do życia, które naprawdę chcecie przeżywać.

  Błogość wszystkim którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

polskojęzyczna czytanka tu: https://www.youtube.com/watch?v=ULLxEJ2ccrE