wtorek, 1 listopada 2022

To, co mówi się ludziom, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy.

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=1B5D43RAe28

Moi Drodzy, miliony ludzi teraz na całym świecie są coraz bardziej świadome tego co zostało nazwane „obecnością kosmitów”. Wraz z tym wzrostem świadomości przychodzi zrozumienie, że to co nam wmawiają jako „rzeczywistość” Ziemi a aktualna rzeczywistość to 2 różne rzeczy.

  Większości ludzi nie jest tak trudno przyjąć, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Dla niektórych trudniejsze do zaakceptowania jest to jak zmieni się ich życie, kiedy ujawnienie tej obecności zostanie ogłoszone na całym świecie. Mają racje ci, którzy uważają, że nie wszystkie rodzaje istot są życzliwe i miłe nam (choć  wielu ludzi obawia się od dawna i ziemskich istot). 

 Z tego powodu niezdecydowanie niektórych ludzi w sprawie dołączenia do międzygalaktycznego świata jest zrozumiałe. Inni po prostu sprzeciwiają się zmianom, niezależnie od ich formy. Oni czczą stare sposoby działania, myślenia i istnienia, ponieważ to wydaje im się bezpieczniejsze i znajome. 

  To umysł ego woli aby nic się nie zmieniało. I ta właśnie zbiorowa obsesja zachowania "takiego życia, jakie znamy”, wtrąca się do akceptacji nowych idei, nowych sytuacji i nowych relacji - nawet gdy są one pożądane na pewnym poziomie. 

 Światło otaczające planetę od kilkudziesięciu lat odblokowuje nowe poziomy ludzkiej myśli. Te nowe pola potencjałów zaoferowały ludziom obszary myśli, które kiedyś były przed nimi ukryte. Przez tysiąclecia stara matryca (stary Matrix) ukrywała lub prawie całkowicie tłumiła pewne pomysły i realizacje.

  Ta struktura już od jakiegoś czasu się rozpada. W rzeczywistości już nie istnieją całe obszary Matrixa tłumiące myśli. Tak więc idea, że Ziemia mogłaby dołączyć do Międzygalaktycznej Konfederacji Światów i że moglibyśmy być wśród tych, którzy są naszą duchową rodziną obecnie dużo łatwiej przechodzi przez miliony umysłów, które w przeszłości zostałyby zablokowane przed tego typu ideami.

  Jeśli Wam się wydaje, że niektórzy ludzie będą zszokowani kiedy w końcu usłyszą prawdę to macie rację. Pamiętajcie jednak, że miliony wojowników Światła pracują z ludzką świadomością a także stale utrwalają świetliste dane, które pomogą ludzkości jako całości zaakceptować prawdę o wielu istotach, poza granicami tego kim jesteśmy obecnie.

  Zawsze zachodzą zmiany a więc stan przejściowy od: „prawdopodobnie jesteśmy sami we Wszechświecie” do  "nigdy nie byliśmy samotni we Wszechświecie!" zachodzi płynnie a nawet radośnie dla tych, którzy chcą na to pozwolić. 

  Ogólnie znajdziecie mniej ludzi zszokowanych tym do omdlenia i więcej ludzi ciekawych, zaskoczonych i podekscytowanych - nawet jeśli towarzyszy temu pewna nerwowość i wiele pytań. Możecie zdecydować już teraz w jaki sposób będziecie pomagać swoim bliskim, przyjaciołom, sąsiadom, gdy się dokona ta wielka zmiana - i to nie stanie się tak szybko żeby nie wyglądało tak, że nagle całe życie wymknęło się spod kontroli i stało się nieprawdopodobnie dziwne. 

  Wasza wibracja, a nie tylko Wasze słowa i czyny kontynuują torowanie nowej drogi życia na Nowej Ziemi. Wy wiecie jak bardzo jesteście silni i jak bardzo jesteście teraz potrzebni - niewielu jest w pełni tego świadomych. A jednak jest to wspaniały rozwój, który nie tylko obserwujecie lecz także jesteście w jego centrum - centrum rozwoju stale prowadzącego nas na nowe poziomy istnienia świadomości.

  Kiedy wchodzicie w pole kwantowe aby na nowo stać się współtwórcą to uświadomcie sobie: „tym razem ja i moi towarzysze - Istoty Światła tworzymy całkowicie nowy świat!. Ożywimy naszą piękną planetę, jesteśmy gotowi i pomożemy innym w gotowości". Bądźcie radośni nawet w tych czasach bo idziemy ścieżką o której tylko marzyli w przeszłości, w swoich najlepszych wizjach".

 Jesteście w awangardzie renesansu i Wasza rodzina światła zawsze jest z Wami.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 wersja z polskim lektorem https://www.youtube.com/watch?v=8RI3wq8ejxA


 

zaćmienie "Krwawego Księżyca" 8 listopada.

 oryginał tłumaczenia tu https://www.youtube.com/watch?v=uBfx_bPmeMs

Moi Drodzy, Krwawe Zaćmienie Księżyca 8 listopada to magiczne wydarzenie, które przynosi falę transformującej energii. Mieliśmy już takie zaćmienie w maju a to listopadowe zaćmienie będzie współpracować z tym majowym.

Możecie więc możecie zauważyć podobne motywy i regularności ale to nie oznacza, że na pewno będą się powtarzać ​​jedne i te same wydarzenia. Możecie jednak dostrzec, że będzie następowało przepracowywanie podobnych zestawów lekcji i te lekcje prawdopodobnie będą ściśle związane z karmicznym losem.

  W pewnym sensie zaćmienia są akceleratorami wydarzeń losowych lub transformujących. Zaćmienie Krwawego Księżyca jest najsilniejszym zaćmieniem, jakiego możemy doświadczyć, ponieważ jest pełne.

  Zaćmienie to może wpłynąć na nasze pole energetyczne, na szyszynkę a także  stać się aktywatorem mrocznej strony wyciągając na powierzchnię rzeczy, które muszą zostać oczyszczone. Nadejście Krwawego księżyca zyskało złowieszczą reputację i chociaż wokół tego wydarzenia krąży wiele przesądów to nie należy się go bać.

 Nawet jeśli nasze "cienie" się wznoszą a my musimy się zmierzyć z ich intensywnością, to jest to naturalny cykl przyrody i część rytmu Matki Ziemi. Pod wpływem intensywnej energii możemy czuć się rozbici, wytrąceni z równowagi lub bardziej drażliwi.

  W tym czasie ważne jest zadbanie o siebie. Zaćmienia krwawego Księżyca mogą również działać oczyszczająco ponieważ nasze ciało, umysł i dusza uwalniają i pozbywają się wszystkiego co już więcej im nie służy.

  Uran - planeta przebudzenia i niszczenia granic jest bardzo aktywny podczas  listopadowego zaćmienia. Możemy poczuć natchnienie i uwolnić się od wszelkich ograniczeń w które sami się zagnaliśmy. 

 Istnieje prawdopodobieństwo, że to zaćmienie może wywołać szokujące wiadomości, zainspirować do działania lub podjęcia decyzji, która będzie szokiem dla otoczenia.

  Otwierają się nieoczekiwane drogi więc jeśli uważacie, że dobrze jest zboczyć z kursu to zaćmienie zapewni taką możliwość. Warto też pamiętać, że zaćmienie przemieszcza nas tam, gdzie musimy być dla zapewnienia naszego największego wzrostu - nawet jeśli jest to związane z utratą komfortu.

 Okażcie trochę zaufania i wiary wszystkiemu, co się pojawia, nawet jeśli wydaje się to trudne. Może się również okazać, że rzeczy, których już nie cenicie lub rzeczy, które jak myśleliście, mają dla Was wartość mogą zniknąć z Waszego życia.

  Jeśli tak się stanie to przyjmijcie wszystko z pokorą i wiedzcie, że oswobodzona przestrzeń daje możliwość wypełnienia jej rzeczami, które bardziej odpowiadają temu gdzie chcecie być. 

 Obecność Saturna może stworzyć pewną ociężałość i rzucić światło na wszystko, z czym się mamy zmierzyć z naszej przeszłości. Możemy czuć się przytłoczeni, rozdrażnieni i sfrustrowani - zwłaszcza jeśli trzymamy się wydarzeń przeszłości.

  Jeśli czujecie że część z nich was pochłania to przepiszcie (zmieńcie) tę dawną historię, choć istnieje wiele sposobów na jakie to zaćmienie może się przejawić.

 U jego podstawy jesteśmy wzywani do odpuszczenia, abyśmy mogli transformować się i tworzyć prawdziwie cenną przestrzeń. Tak więc wyraźcie wdzięczność za to niebiańskie wydarzenie, miejcie dla siebie szacunek za to dążenie i wiedzcie, że kiedy znajdziecie się już po drugiej stronie tego zaćmienia to czeka Was nowy rozdział ewolucji Waszej duszy.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku jest tu  https://www.youtube.com/watch?v=bSVy2n7Rd_w