piątek, 4 listopada 2016

Żeńska logika w niecałe 2 minuty ;)

Napisy polskie włączane.

Słowianie i Ariowie - cztery wielkie rody. Oczy to zwierciadło duszy.

   Temat ten czekał w wersji "robocze" ładnych kilka miesięcy. Z tego czasu jest tekst poniżej przetłumaczony z książki Trehlebowa- zostawiam choć jest powtórzeniem tego co w filmie i tego co już w dużym skrócie wymieniłem w rozmowach pod tematem "rolnik szuka żony" (mamy tam w praktyce ciekawe "modele" do omówienia) i nawiązała się rozmowa. Tamże anonimowy rozmówca podpowiedział link do filmu, który pozwoliłem sobie oprawić polskimi napisami. Tłumaczenie włączane poprzez funkcję You Tube. Dołączę jeszcze poniżej jakiś obrazek - ale na razie wyłącznie w wersji rosyjskojęzycznej. Pobawię się później z jakimś spolszczeniem ( a może ktoś biegły w komputerowej technice pomoże?).

Daryjcy ( Dariowie ) mający szary ( srebrny ) kolor oczu mają szczególne talenty wojowników. Haryjcy ( chyba też po Polsku należałoby czytać Hariowe od Hara - centrum energii) mają oczy zielone - mają szczególne predyspozycje przechowywania wiedzy. Z tej grupy wiedli się Wieduni, Żercy, wszelacy mędrcy i ludzie nazywani duchownymi. Powiada się, że te 2 typy ludzi ogólnie należą do Aryjców. Potem jest grupa zwana Słowianami. Tam też są 2 barwy oczu - brązowe czyli kare (czasem spotyka się nazwa ogniowe). Nazwa Kary wiedzie się podobno od K-Aryjski czyli należący do grupy Ariów. Ludzie z brązowymi oczami . W źródłach obecnie publikowanych w Rosji nazywa się ich Rasjenami (ludźmi Rasy gdzie rasa oznacza biały) . Mają oni szczególny talent do komunikacji międzyludzkiej, dobrze się czują jako wszelacy pośrednicy, handlowcy - do dziś wśród Słowian najwięcej biznesami zajmują się brązowoocy. No i 4 ta grupa - Słowianie o oczach niebieskich. To są rozmaici utalentowani rzemieślnicy artyści- wykonawcy rozmaitych projektów.


A to mapa pokazywana na filmie- przypominam, że jest to obecny biegun północny Ziemi. Klimat się zmienił wraz z przesunięciem osi obrotu naszej planety po słynnym upadku jednego z trzech księżyców o nazwie Fatta (stąd do dziś słowo "fatalny") i potopie jaki potem nastąpił. Wszystko to miało miejsce około 100 tys. lat temu.