środa, 12 października 2022

Nadszedł czas aby zaprzestać prób zadowalania innych.

 link do rosyjskojęzycznego oryginału https://www.youtube.com/watch?v=qRDexEc3Sok

Kochani,

 wokół naszej planety ma miejsce obecnie uwalnianie dużych ilości energii. Dostrzegacie to w Matce Ziemi uwalniającej energię poprzez burze. Wielu ludzi doświadcza silnych wybuchów emocji, inni mają nagłe problemy fizyczne, które pojawiają się, a następnie szybko znikają.

   Wasze życie byłoby łatwiejsze, gdybyście mogli zaakceptować siebie. Jako, że my i nasza Ziemia przechodzimy przez niewiarygodną transformację to wielu z nas nauczono tworzenia komfortu dla innych - samemu cierpiąc z powodu dyskomfortu lub ignorowania własnych uczuć.

  Jeśli chcecie podnieść swoją wibrację musicie zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteście. Kochać siebie radosnych i rozzłoszczonych, smutnych i sfrustrowanych. Powiedzcie sobie, że wszystko jest tak jak trzeba, powiedzcie sobie: " jestem tym, kim jestem w tej chwili i to jest piękne".

 Czas zaprzestać prób zadowalania innych lub cudzych przekonań. Zacznijcie się troszczyć o Boski aspekt wewnątrz Was, poświęcajcie więcej uwagi na to, jak sami się czujecie i dokonujcie wyborów najlepszych dla Waszego serca.

  Wsłuchajcie się w to, co rezonuje z Waszym własnym ciałem a nie w te "dobre rady" otrzymywane od innych. Czyńcie to co współbrzmi z Waszym wnętrzem, wykonujcie to co sprawia przyjemność a jeśli musicie wykonać coś, co Was nie porusza wewnętrznie to znajdźcie w tym coś dobrego.

  Będąc prawdziwi wewnętrznie, będąc prawdziwym sobą otwieracie miłość Wszechświata. Jesteście doskonali tacy jacy jesteście. Wykorzystujcie swój umysł aby rozważać, ale używajcie swoich uczuć aby były kompasem, który wyraźnie podpowiada: "albo się  zgadzam z poglądami swojej duszy na życie i siebie samego tu i teraz, albo nie".

  Wasza dusza to to taka większa część Was - ona już jest energetyczną wersją rozszerzonej, radosnej Istoty, którą ty chcecie być. Wasza dusza to kontynuacja tego co Boskie - wiecznie powiązane ze Wszechświatem. To co Boskie wie jak dotrzeć tam, gdzie chcecie i kiedy zaakceptujecie siebie bez względu na to jak się czujecie, bez względu na wszystko kim jesteście i gdzie się znajdujecie w swoim życiu. A wtedy otwieracie kochające Was przewodnictwo i błogosławieństwo, które zawsze trwa w oczekiwaniu aby mieć wpływ na Wasze życie.

     Błogość niech towarzyszy wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 polska wersja udźwiękowiona https://www.youtube.com/watch?v=lI5pOpa3cV0