środa, 31 maja 2023

Lęki i powracające problemy z poprzedniego życia

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=p7axJiviwvU

 Moi drodzy, żyjemy w czasie intensywnego oczyszczania energii poprzednich wcieleń aby dostroić się do wyższych częstotliwości.

  Jeśli chcecie rozwijać się duchowo, to  często czynicie to już we śnie a czasami poprzez świadome doświadczenie, które zmusza nas do rozwiązywania określonych problemów.

 Energie związane ze strachem, bólem lub gwałtowną śmiercią są zazwyczaj głęboko ukryte i pozostają aktywne wpływając na decyzję sympatii, antypatii i przekonania danej osoby, dopóki nie zostaną oczyszczone.

  I chociaż większość ludzi świadomie nie pamięta tych doświadczeń to komórki ciała czynią to, wywołując racjonalny strach i niepokój związany z niektórymi miejscami, zdarzeniami, ludźmi i systemem przekonań.

  Na przykład człowiek, który utonął w poprzednim życiu będzie się bał być na wodzie,w wodzie lub w jej pobliżu. Oczyszczenie z jakiejś starej energii często jest wyborem dokonanym przed urodzeniem - przed wcieleniem się dusza przygotowuje się do oczyszczenia czegoś i wybierze urodzenie się w rodzinie lub sytuacje, które reaktywują energie jakie ona chce oczyścić.

 Na przykład człowiek, który był alkoholikiem przez wiele wcieleń może wybrać rodzinę z tym samym problemem. Osoba z lękiem wysokości będzie chciała zamieszkać w kraju pełnym gór i skał.

   Człowiek bojący się wody może zdecydować wcielić się w rodzinę, która zarabia na życie rybołówstwem lub zajmuje się sportami wodnymi jako rekreacją.

 Większość ludzi nie pamięta swojego wyboru dokonanego przed urodzeniem, i nie mogą zrozumieć, dlaczego mają powtarzające się problemy i negatywne doświadczenia.

   Ale ponieważ na dużo wyższym poziomie, ich intencją jest oczyścić się to większość w końcu znajduje na to sposób. Ważnym aspektem czyszczenia są  obietnice, śluby i przysięgi na wieczność dane ludziom lub religiom.

  Dopóki one nie zostaną oczyszczone, to nadal wywierają wpływ na życie danej osoby.

  Człowiek, który stale walczy z obfitością w pełni może manifestować energię ubóstwa. Obietnica wiecznej miłości dana dawno temu drugiemu człowiekowi może być przyczyną faktu, że ten człowiek stale pojawia się w jego życiu bez względu na to, czy jest jemu potrzebny czy też nie.

  Ziemia oczyszcza się poprzez klęski żywiołowe - przeżyła tysiące lat wojen, przemocy i eksploatacji jej zasobów , nie wspominając już o przemocy ludzkiej w stosunku do licznych form życia na jej powierzchni.

  Klęski żywiołowe są jej sposobem oczyszczenia starej energii. Chociaż pewne katastrofy są spowodowane przez człowieka, to nigdy nie są one karą Boską, jak  uważają niektórzy.

  Koncepcja kary nigdy nie istniała w Boskiej świadomości. Czy Bóg może ukarać siebie?

  Ale umysł lub świadomość wypełnione po brzegi pojęciami dwoistości i separacji nie mogą usłyszeć cichego głosu Boga.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=wGbE8vKFA7k


 

Rozwiązanie jest blisko - nie będziecie musieli długo czekać

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=xGbpkTbyAN8

Moi drodzy,  To co teraz widzicie to pozostałości starej matrycy. 

 Fałszywa, stworzona ludzkimi rękami matryca rozpuszcza się - powstaje nowy świat, nowa Boska matryca, położony jest nowy fundament dużo wyższej świadomości i nowej perspektywy.  Stare rozpuszcza się w wyższym świetle wkraczającym w nasz świat. 

  Wiele osób boi się zmian. Wielu z tych, którzy chcą trzymać się starych sposobów, po prostu nie są gotowi na przyjęcie tego co nowe. 

  Wszyscy oni są gotowi opuścić ten świat. Będą kontynuować swoją podróż w innych systemach gwiezdnych i na innych planetach. 

   Przebudzenie spowodowało rezonans w całej galaktyce. Wasza nadzieja, wasza wola i mocna wiara w zmianę na lepsze zszokowało wiele cywilizacji, które uważały że nasza sytuacja jest beznadziejna. 

  One nam teraz nam kibicują. Wiele z tych cywilizacji to wasi przodkowie, wasza rodzina. W niedalekiej przyszłości tak jak dawniej wylądują na naszej planecie. Możecie ich teraz nie dostrzegać, ale te świetliste Istoty są zdecydowanie bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.  

 Ruchome „gwiazdy”, które widzicie na niebie w rzeczywistości są to mniejszymi statkami Waszej rodziny. 

  Obserwują nas z najczystszą miłością. Wielu z nich chodzi wśród was. Wiedzcie, że jesteście bezpieczni -  wasza jasna i pozytywna przyszłość jest gwarantowana.

  Utrzymujcie swoje światło, ponieważ jest to konieczne w czasach wielkich zmian, w końcowej fazie wniebowstąpienia.  

 Ponieważ trwa rozpuszczanie iluzji to tu i tam może pojawić się kilka nieprawidłowości. Dlatego konieczne jest przywołanie Boga od wewnątrz i oświecenie wszystkiego swoim światłem widząc jak wszystko się zmienia w boską esencję.  

 Nie będziemy musieli długo czekać. Naprawdę stoimy u progu nowej rzeczywistości, nowego świata jedności napełnionego najwyższym światłem i pokojem, prowadzonego miłością. 

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

https://www.youtube.com/watch?v=F3k6JB64r98