piątek, 28 kwietnia 2023

Bądźcie gotowi na zupełnie inne życie

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Mt0I81MgP5A

 kochani, to co się dzieje na naszym świecie jest częściowo dlatego, że ludzie nie zdołali przystosować się do innego sposobu widzenia, myślenia i działania ku  nowemu światu, który otwiera przed nami swoje drzwi.

  Obecna chwila, w której jesteśmy to moment pomiędzy śmiercią naszej cywilizacji - zniknięciem wszystkiego i nowej cywilizacji, która otwiera swoje podwoje.

  Dokładnie teraz stoimy jedną nogą w środku Starej cywilizacji, podczas gdy nasza świadomość stoi jedną nogą w nowej.

  Koniec starej cywilizacji jest wyzwoleniem, które pozwoli nam przejść do innej świadomości. Każdy koniec cyklu podnosi nas o kilka poziomów - jesteśmy w najważniejszym okresie, jaki mogłaby przeżywać ludzkość.

  Nigdy wcześniej ludzie nie byli w stanie przetrwać końca cywilizacji i jej bardzo szybkiego odbudowania. 

 Ci, którzy są przygotowani po ludzku i duchowo tym będzie o wiele łatwiej - oni będą mieli zadanie pomóc się uspokoić bo będzie dużo śpiących ludzi, którzy się obudzą z koszmarnego snu w nowym życiu, którego nie przewidzieli.

  Najbliższe miesiące będą miały ogromne znaczenie dla cywilizacji i dla nas samych. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższym czasie.  

 I właśnie wtedy nie należy się bać - cokolwiek by się nie stało i wypowiedzieć następujące słowa: " od chwili gdy służę światłu, niczego się nie boję."

 Światło jest wewnątrz i wokół nas - światło nas chroni więc czego mamy się bać? ,Cień nas nie zaatakuje - on ma inne zainteresowania.

  A więc bądźcie pewni - w najtrudniejszych chwilach myślcie o tej mocy światła i miłości, którą macie w sobie.

 Myślcie o pomocy wszystkich płaszczyzn niewidzialnych - pomocy, która macie.

  Światło chroni tych, którzy dla niego pracują -  wszyscy, którzy na swoje nieszczęście pracują na rzecz cienia chronieni są przez cień, ale będą unicestwieni, ponieważ cień będzie sukcesywnie wchłaniany.

   Z biegiem czasu na świecie w ogóle nie będzie ciemnego Światła. Wszystko będzie świecić życie będzie inne. Wszelkie koncepcje życiowe będą zupełnie inne.

  Tak więc bądźcie przygotowani, aby żyć zupełnie inaczej i zobaczycie, że zostaniecie zabrani tam gdzie powinniście iść.

 Jeśli ludzie będą słuchać swojego sumienia, to zostaną zabrani tam gdzie muszą być.

Błogostanu wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę  💐

 https://www.youtube.com/watch?v=AfMOjQyMKGo