piątek, 7 lipca 2023

Jedyne, na co możesz liczyć, aby przygotować się i poradzić sobie z tym co wydaje się nieprawdopodobne

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=6EVL8PS7OdE

 moi drodzy, weszliśmy w okres największych zmian, jakie kiedykolwiek widziała ludzkość. Każda instytucja została tym dotknięta, każdy kraj, każde społeczeństwo.

  Nie da się już nigdzie ukryć - jest to początek najbardziej burzliwych czasów przemian, jakie kiedykolwiek widział świat.

  Wielu ludzi opuści nasz świat przedwcześnie z powodu niekontrolowanych okoliczności - niektórzy nie będą gotowi na tak dramatyczne i nagłe zmiany i również odejdą, ale można wiele uczynić, jeśli człowiek jest przygotowany, i nie opiera się zmianom.

 Oto kilka sposobów przygotowania się i poradzenia sobie nawet z tym co wydaje się nie do pomyślenia (niewyobrażalne). Zaakceptujcie to, co się dzieje - nawet jeśli się z tym nie zgadzacie, przecież nie widzicie całego obrazu. Postarajcie się pomagać na poziomie lokalnym, ale pamiętajcie o tym, że nie jesteście w stanie uratować całego świata.

 Zawsze istnieją narodziny i śmierć a czasem jednego jest więcej niż drugiego. Powstrzymajcie się od osądzania na ile to możliwe. Żaden z nas nie zna konsekwencji każdej podjętej decyzji dotyczącej tych rzeczy, których nie możecie kontrolować.

  Zrozumcie, że coś, co jest odtwarzane na Waszym ekranie nie ma wpływu na widza - cofnijcie się i spójrzcie na ten ekran z pewnej odległości, nabierzcie dystansu do odgrywanego tam dramatu i zachowujcie się maksymalnie neutralnie.

 Rozwijajcie uczucie wdzięczności niezależnie od tego jak okropne będą się wydawały te wydarzenia. Bądźcie maksymalnie obecni w każdej chwili, miejcie świadomość, że obecna chwila jest wieczna. Zwróćcie uwagę na swoją świadomość - możecie liczyć tylko na nią, tylko na niej możecie polegać. Ona jest jedyną stabilnością i rzeczywistością w świecie iluzji.

  Uświadomcie sobie w jaki sposób manifestujecie (przejawiacie)  rzeczy interpretując świat wokół siebie, uświadomcie sobie swój wybór o tym jak Wy oceniacie rzeczy. 

 Pamiętajcie, że źródłem gniewu jest strach, to cierpienie jest niepotrzebne i nieuzasadnione. Adrenalina to niekoniecznie strach, ale wezwanie do działania - bądźcie nieustraszeni, dzielcie się tym, co macie z tymi, którzy tego potrzebują. Zawsze istnieje coś więcej: "Tam gdzie się potkniesz - tam będzie twój skarb"   

„Gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje”

Łk, 12, 32-34

Potykacie się tam, gdzie nie zwracacie uwagi - szukajcie spokoju (pokoju) we wnętrzu. Rozejrzyjcie się wokół i upewnijcie się, że nie istnieje nic poza duchem. Częściej się śmieje, bawcie i śpiewajcie, nie zrezygnujcie z przyjemności - - niektóre z największych przemian zachodzą wewnątrz nie mając nic wspólnego ze zmianami zewnętrznymi.

  Jeśli zaistnieje strata, to jest także coś czekającego na akceptację. Zaakceptujcie przejście (przemianę) - szukajcie w nim możliwości. Jeśli nie jesteście w stanie, to też jest w porządku - być może jeszcze nie czas na to.  To co niejasne stanie się jasne i będziecie wiedzieli jak tego dokonać.

 Zawsze jest co świętować - jeśli tylko ciągle narzekacie, jeśli jesteście nastawieni krytycznie to zwracajcie uwagę i obserwujcie - nie czujcie się nieszczęśliwi bo to nie ma sensu, w takim przypadku zmieńcie miejsce skupienia uwagi a wtedy dokonacie tego co wydaje się magiczną sztuczką,

Wdzięczność Wam wszystkim

  https://www.youtube.com/watch?v=E7xrq1QhvI8