sobota, 12 listopada 2016

Dzieci Boga i dzieci Pana.

 Impulsem ostatecznym do powstania niniejszego artykułu jest rozmowa pod tematem: 10 przykazań idealnego męża.

Anonimowa czytelniczka poruszyła tam tematy jakie publikuje S.N. Lazariew (żyd z pochodzenia). Potem ciekawą wypowiedź wpisała Karolina - rozwinę tu potem swoje myśli jakie zawarłem w odpowiedzi na jej wpis oraz na wpis w/w wspomnianej anonimowej czytelniczki. Zazębiają nam się tu także tematy jakie przedstawia Luczis, są wciąż publikowane jego nowe materiały wideo - i bardzo dobrze. Jeden z jego filmów podobał mi się w 100% a inny według mnie zawiera pomieszanie z poplątaniem. Postaram się niniejszym wyjaśnić moje spojrzenie na te kwestie. Być może zwolennicy Luczisa nie będą zadowoleni ale powtarzam, że ja go nie przekreślam i nie walczę z tym co on czyni. Wykonuje on swoje dzieło i jak sam stwierdza uczy się przy tym - w wielu punktach będę go wspierał ale tu gdzie widzę diametralne różnice ośmielam się również prezentować inne widzenie A TO DLATEGO że Luczis wziął sobie na sztandary również tematykę Słowiańską i uzurpuje sobie prawa do tłumaczenia bajek Słowiańskich. Pycha go nieco ponosi - w jednym z opublikowanych ostatnio wywiadów w NTV mówi coś takiego (do pewnego momentu słusznie!- widzowie mojego kanału znają tę sprawę tych cykli galaktycznych): "na Ziemi są stałe cykle. Mamy falowanie i ciągłe przemiany powiązane z obrotem galaktyki wokół swojej osi. Ziemia regularnie przechodzi przez sferę kosmosu zamieszkałą przez istoty mroku i ludzkie umysły na kilka tysięcy lat zasypiają. Duchowni znają te cykle i kilka tysięcy lat przez nastaniem "galaktycznej zimy" (Kali Juga) zaszyfrowują wiedzę w bajki. Potem przychodzi Luczis i ją rozszyfrowuje". 
Tak to mniej więcej brzmiało. Z tym rozszyfrowaniem bajek Słowiańskich Luczis ma większy kłopot niż sie mu wydaje bo jego tłumaczenie jest niestety bardzo przyziemne. No ale jak już pisałem jest to dobry nauczyciel "szkoły podstawowej duchowości". Usuwa stare skostniny (na przykład mit męskiego orgazmu z wytryskiem). Boję sie jednak, że na to miejsce zaszczepi inne pozostawiając ludzi tam gdzie byli dotąd czyli "w królestwie miedzi". W innym miejscu Luczis (to wszystko cytaty z najnowszych publikacji wideo) opowiada ciekawy dowcip o psychologu, który miał syna, ten go po latach zastąpił w gabinecie. Ojciec gdzieś wyjechał a po powrtocie syn się chwali: "tato- w ciagu jednej sesji wyleczyłem tą pacjentkę, którą ty leczyłeś 10 lat" . Ojciec odpowiada: "ty głupi - przecież dzięki niej skończyłeś studia". Dowcip fajny i prawdziwy. Luczis potem powiada, że wszyscy oni robią biznesy a nie leczą. Tylko że ...... Luczis sam ustala stałe i dość wygórowane stawki a przy tym - śmiem twierdzić- wiedza jaką prezentuje zawiera co najmniej kilka luk i przekłamań.

  No to zaczynamy.

  Nie będę za wiele linkował - kto zna ten zna a kto nie zna niech poszuka: chodzi mi o wideo Trehlebova "nieludzie". Pojęcie tej fundamentalnej prawdy zupełnie zmienia optykę naszego postrzegania rzeczywistości. Jeśli zdasz sobie sprawę i wiesz, że pośród nas "jasnych" (dzieci Boga) żyją i odbywają swoje lekcje również (z pozoru- zewnętrznie podobne do nas ) istoty "mroku" (dzieci Pana) to nagle wiele spraw ustawia się pięknie na swoje miejsca. Lewa i Prawa ręka tego samego Boga Najwyższego. Znawcy Biblii doskonale znają fragment Kusiciel nie mógłby przystąpić do Jezusa, gdyby Mu na to Bóg nie pozwolił. (Łukasz 4,1-13 ) 
Mamy zatem nawet i w biblii informację, że zło (Istoty mroku) działa z przyzwolenia Boga Najwyższego. Gdzieś indziej Jezus powiada: "Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry." Albo też: "zło na świecie być musi ale biada temu przez kogo zło przychodzi". Nie chce mi się już linkować do tych strof- wujek google podpowie. W każdym razie potwierdza się nawet tam, że siły mroku działają z przyzwoleniem - z dopustu Boga Najwyższego.

Ale tak naprawdę zmierzam do tego fragmentu-
STARY TESTAMENT  Księga Rodzaju  DZIEJE POCZĄTKÓW ŚWIATA I LUDZKOŚCI Świat stworzony przez Boga27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. 28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię
Potem znów mamy przecież coś o Adamie i Ewie (przed Ewą była jeszcze Lilith o czym jest jasno w pismach Żydowskich jakich to część stanowi przecież Stary Testament a co w S.Testamencie dla gojów publikowane już nie jest).
  Bierzmy za źródło oficjalna Biblię KK i czytajmy uważnie: http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=2
 Opowieść kończy się następująco(druga strona):
2
W ten sposób zostały ukończone niebo i ziemia oraz wszystkie jej zastępy [stworzeń].
A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął1 dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął.

 Po czym czytamy dalej: 

Drugi opis stworzenia człowieka

Gdy Pan2 Bóg uczynił ziemię i niebo, nie było jeszcze żadnego krzewu polnego na ziemi, ani żadna trawa polna jeszcze nie wzeszła - bo Pan Bóg nie zsyłał deszczu na ziemię i nie było człowieka, który by uprawiał ziemię i rów kopał w ziemi3, aby w ten sposób nawadniać całą powierzchnię gleby - wtedy to Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia4, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą. 

Zauważcie proszę istotną zmianę: nagle na tej stronie pisze się nie Bóg ale Pan Bóg. W tłumaczeniach na inne języki (np. w rosyjskim) pojawia się już wyłacznie słowo "Pan". Tu mamy wyraźne (myślę, że celowe) niby drobne pomieszanie bo w pierwszych słowach "Gdy Pan Bóg uczynił ziemię i niebo..."  tłumacz sprytnie zlewa te istotne sprawy sugerując nam ( a tak to tłumaczy na przykład Wikipedia, że są to jakoby 2 warianty stworzenia- prawdopodobnie taka jest oficjalna wykładnia KK) ....sugerując nam, że ów Bóg przewijający się konsekwentnie w opisach na pierwszej stronie to jest niby ta sama osoba- ten sam stworzyciel-  co późniejszy "Pan Bóg" (ten co panuje- mściwy i surowy, żądający dzieci w ofierze i w ogóle ofiar krwawych). Na tej stronie dziwnym trafem mamy już w polskim przekładzie wszedzie słowo "Pan Bóg".

  Trochę światła na te dylematy rzucają późniejsze słowa jezusa do Żydów:
"
44Waszym ojcem jest diabeł i to jego żądze chcecie zaspokajać. On od początku był mordercą i nie wytrwał w prawdzie, ponieważ w nim nie ma prawdy. Kiedy kłamie, przemawia własnym językiem, gdyż jest kłamcą, a nawet ojcem kłamstwa. Jana 8:44


   Dobra - na razie tyle tego "słowa na sobotę".  Opublikuję a na tej bazie będzie można prostować wszelkie pomieszania Lazariewa czy Luczisa opowiadającego o tym, że człowiek obupłciowy to jakoby "wyższa forma istnienia". 

   Tu może  jeszcze skrótowe wyjaśnienie - uważni słuchacz e Trehlebova, Hiniewicza (mówią o tym wydawane przez niego Wedy Słowiano -Aryjskie , link macie tu po prawej do publikacji Norberta na FB) czy Lewszunowa już to znają:

  twary czyli Adam i Ewa to istoty będące owocem inżynierii genetycznej. Ich ojcem jest "Pan". Wiele współczesnych filmów rzuca światło na tę kwestię - na przykład "Awatar". "Pan" konstruując swoje dzieło jako materiał wyjściowy użył co miał pod ręką. Do genów białych ludzi (dzieci Boga) dostępu nie miał. (A skoro o tym: Jezus miał ciało białego człowieka - przekazy Słowiańskie powiadają, że jego matka była Danaretianką a ojciec pochodził z rodu Rimini. Kobieta z Samarii [Sam- Arii = miasto gdzie zamieszkiwali sami Ariowie, czasem pada nazwa Samarytanie] rozpoznała go od razu mówiąc: "tyś jest synem Bożym". Dziś to jakoś tam pokrętnie tłumaczą bibliści ale ona po prostu  widziała, że on jest Słowianinem. Wszelkie ikony oraz nawet odbicie na słynnym całunie Turyńskim przedstawiają twarz Słowiańską. Duch w nim był Zydowski ale dla powodzenia swojej misji (bo przyszedł do żydów "zabawiających się" w Sodomie i Gomorze) otrzymał na mocy porozumienia mocy światła i ciemnosci ciało Słowiańskie czyli zdrową genetykę aby mu było łatwiej. Przyszedł: "do błądzących dzieci Izraela". Żydzi jak wiemy go jednak zabili (nieliczni skorzystali z nauk) a z elementów jego nauczania stworzyli broń informacyjną przeciw nam. Szaweł nazwał się Pawłem i jakoby kontynuatorem .... i tak dalej , stosy ogniowe, Bazyliki, ociekanie złotem ... wszystko to "na chwałę Pana". Kanibalistyczny (jakoby "święty") obrzęd zjadania ludzkiego mięsa i zapijania tego krwią itp.   c.d.n.

Oj- znów odleciałem w dygresję- pisałem powyżej, że: 
"Pan" konstruując swoje dzieło jako materiał wyjściowy użył co miał pod ręką. Do genów białych ludzi (dzieci Boga) dostępu nie miał.
Aby to wszystko się powiodło użył do konstrukcji "awatara" również i swoich genów. ISTOTY TE - KONSTRUKTORZY TEGO WYTWORU GENETYKI SĄ OBUPŁCIOWE. Jest taki film wyjaśniający ich naturę  Mój własny wróg (1985) (w oryginale "Enemymine 
Na końcu rodzi się nowy "mały smok". Oni mogą właśnie tak jak opowiada Luczis - "sami ze sobą" ale nie jest to żadna wyższa forma istnienia (oni tak twierdzą - owszem). Oni są po prostu inni (Luczis jak widzę lubi smoki i wiele razy o nich wspomina dośc pieszczotliwie czasami). No w każdym razie gen istoty obupłciowej został użyty do konstrukcji Adama. potem były kombinacje "ze żebrem" (kolejne klonowanie) i tak dalej. Efekt na dziś jest taki, że Żydzi i wszelkie ludy semickie (przypominam słowa Jezusa "waszym ojcem jest diabeł") mają pod względem podziału na płci bardzo niestabilną genetykę. Nie przypadkiem właśnie u nich zdarzyła się słynna Sodoma i Gomora. Jeśli spojrzeć dziś to widać wyraźnie- Biedroń jest żydem, Jerzy Waldorff (jego homoseksualizm też jest znany powszechnie) był żydem. Dalej szukajcie sami - masa współczesnych feministek to żydówki. Izrael do dziś jest mekką homoseksualistów o czym żydzi mówią całkiem jawnie - tu link na pewne żydowskie forum http://www.iwrit.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=478
a tam czytamy publikację użytkownika mającego w awatarze gwiazdę Dawida w tęczowych barwach: 

Dyskryminacja czy brak wiedzy?

Postprzez noah » 26 lip 2009, o 05:17
Użyłem bardzo mocnego słowa "dyskryminacja" ale popełnilem to z premedytacją. Nie od dziś wiadomo, że Izrael to raj homoseksualistów, przy czym bardzo wielu gejów i wiele lesbijek emigruje właśnie z tego powodu do Izraela ucząc się jednocześnie hebrajskiego. Na tym forum również, przypuszczam, że są osoby o odmiennej orientacji seksualnej, mniej bądź bardziej otwarte. Dlatego alepuję o zmianę nazwy tego forum z : Forum towarzyskie On i Ona na po prostu Forum towarzyskie.

Karol Wojtyła był pochodzenia żydowskiego. c.d.n.

post scriptum 17 marca 2018: 

Oto treść wpisu:
 Dlaczego szkaluje się pamięć Marcina Lutra? Z dwóch powodów... Powód pierwszy. Tutaj musimy cofnąć się aż do Ks. Rodzaju. Jeśli czytamy Ks. Rodzaju, pierwszy rozdział (najlepiej w wydaniu lubelskim) zauważamy, że miały miejsce dwa stworzenia świata. Na początku widzimy imię Boga Ojca, który jest w Niebie. Potem zauważamy, że na scenę wchodzi inna osoba o znanym imieniu. I ta osoba widnieje w ST aż do przyjścia Syna Bożego. Jan pisze "Boga NIKT, NIGDY nie widział, dopiero jednorodzony Syn Go objawił". Natomiast Jezus mówi "WSZYSCY, którzy byli przede mną, to ZŁODZIEJE i ZBÓJCY". Bóg Ojciec, który jest w Niebie, nie ma NIC wspólnego z owym osobnikiem ze Starego Testamentu o imieniu YAHWEH. Tą Prawdę głosił Jezus i za tą Prawdę umarł na podstawie prawa z V Mojżeszowej, które nakazuje zabić każdego, kto mówiłby o innym Bogu. Tak ten YAHWEH się zabezpieczył. Status ludzkości po "drugim stworzeniu" świata, doskonale opisuje ta przypowieść podana przez Pana Jezusa, o winnicy i dzierżawcach, gdzie owi dzierżawcy, to "bogowie" tego świata. Powyższa Prawda jest drugim Kluczem do Królestwa Niebieskiego. Pierwszym jest Łaska. "Prawo zostało nadane przez Mojżesza, ZAŚ ŁASKA I PRAWDA od Jezusa Chrystusa". Marcin Luter głosił pierwszy Klucz, czyli czystą Łaskę. Głoszenie obu kluczy, powszechne ich poznanie, będzie oznaczało jednoznaczny wyrok na "bogach" tego świata. Dlatego "bogowie" tak prześladują pamięć Marcina Lutra rękoma nieświadomych ludzi. Powód drugi. Aby nie dopuścić do powszechnego objawienia obu Kluczy, wznieca się nienawiść do nie katolików, do chrześcijan którzy oba klucze mogliby głosić. Chrześcijan kojarzy się z rzekomymi "wyczynami" Marcina Lutra. Ma to wzbudzić powszechną nienawiść. W najbliższym już czasie nastąpi masowa eksterminacja chrześcijan... Prześladowania pod zarzutem ekstremizmu religijnego. Odpowiednie ustawy są już gotowe... Teraz wystarczy parę bomb tu czy tam.. Do tego to zmierza. Pozdrawiam.