środa, 27 stycznia 2021

Architekci Wszechświata - między innymi o obecnych wydarzeniach.

 Znalazłem taki film. W opisie pod oryginałem podany jest link do strony z której twórca filmu wziął tę treść. A wziął ją z tych stron: https://absolutera.ru/article8465-razgovor-s-arhitektorami-vselennoy-chast-1 

  Tekst mnie zaciekawił, zapytałem autora filmu czy mogę go użyć na moim kanale podając oczywiście dane źródłowe i przekierowanie do niego ale uzyskałem odpowiedź odmowną zatem film niniejszy pozostaje w katalogu "niepubliczny" i prezentuję go wyłącznie tu na blogu dla garstki przyjaciół. Jeśli będziecie się dzielić linkiem to proszę ostrożnie - nie upubliczniajcie na jakichś forach bo miałem już takiego narwańca co mi narobił kłopotów za ... przecież reklamę jego kanału bo i tak w polskojęzycznym necie nie istniał. Zresztą Olga Waliajewa podobnie się "popisała" - ona wybitnie prowadzi działalność zarobkową a rok temu podczas "plandemii" nie wytrzymała nerwowo. 

  Odnośnie samych treści przedstawionych w materiale: podaję w formie ciekawostki choć kilka podanych tam spraw jest zbieżna z moją dotychczasową wiedzą.

  Podziękowania dla imiennika Michała Oskara. Przesyłka dotarła :)

https://www.youtube.com/watch?v=G6mGAket09U