środa, 10 maja 2023

Zostaw ludziom ich dramaty

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=T6HPiZCLjZQ

 Moi Drodzy, ludzie, którzy najgłośniej płaczą za brakującym im szczęściem i narzekają na życie - nie chcą przestać źle myśleć, mówić i czynić.

 Oni nigdy nie spojrzą do swoje „programy myślowe”, to doprowadza do krańca - oni mają teraz najlepsze do tego możliwości gdy rozpuszczane jest wszystko, co nie jest światłem.

   Ile jeszcze chcecie grać nianie dla dorosłych "dzieci"? Skończcie z tym, najwyższy na to czas, zrozumcie te zależności i nauczcie się ich!  

Ludzie chcący dzielić z Wami "nieszczęścia", które sami przyciągają podobnie jak światło świecy przyciąga ćmy, potrzebują Waszego potwierdzenia swoich działań i myślenia - aby kontynuować wciąż to samo działanie. 

  Chętnie ignorują Wasze dobre rady dotyczące tego jak położyć kres cierpieniu - ignorują aby nie przegapić żadnego z nich. Jest to część „gry w przebudzenie” i każdy określa swój czas. 

  Dusza nie spocznie, dopóki nie posmakuje wszystkiego. Teraz jest to bardzo powszechne. Zostaw ludziom ich dramaty i potrzebę cierpienia. W przeciwnym razie pozbawicie ich tego, najbardziej skrytego doświadczenia, które kierowało ich przyjściem na ten świat. 

  Zachowujcie spokój, módlcie się, nie wchodźcie w spory i dyskusje, nie dawajcie się nikomu podkupić - pozostawajcie wolni rozważając każde doświadczenie jako boskie.  

 Wtedy nastąpi spokój i cisza, wtedy zrozumiałeś i zintegrowałeś - przyswoiłeś tę lekcję. Człowiek przyciąga próby i doświadczenia dopóki one mu się nie znudzą, a czasami schodzi mu na to wiele kręgów życia

 Wielu ludzi nadal jest w gęstym gąszczu tej gry, nawet jeśli mają wysoką duszę. Bo nie wszyscy, którzy przychodzą na Ziemię z wysokim zadaniem, wykonują je.

   Zrozumcie intencje ludzi i będziecie wiedzieli jak to wszystko interpretować. Czas się uwolnić od jakiegokolwiek „współuzależnienia”. KAŻDY WYBIERA SAM.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=86VHlBjZaQY