piątek, 24 lutego 2023

Dlaczego widzimy powtarzające się liczby

 oryginał tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=yr7p05XtVO8&

 Powtarzające się liczby są indywidualnym przesłaniam dla nas - jest to przejaw synchroniczności w naszym życiu, przebudzający dzwonek Wszechświata dla odkrycia nowych perspektyw naszej rzeczywistości i źródłowej prawdy.

 Może to być znak od naszych Aniołów i duchowych mentorów - znak świadczący o próbie nawiązania z nami kontaktu.

 Jeśli nieustannie widzisz 11,11  to najprawdopodobniej wznosisz się na nowy poziom świadomości - jesteś zdolny do dużo wyższego poziomu komunikacji z Aniołami.

 Dla nosicieli światła, których misją w tym życiu jest podniesienie poziomu wibracji na naszej planecie 11,11 jest przypomnieniem o tym. Można to też pojmować jako przesłanie od Aniołów, komunikującym że jesteś Aniołem na Ziemi. 

Anioły czynią co tylko się da aby zwrócić naszą uwagę. Zwracajcie uwagę na wszelkie tworzenie się szablonów w waszym życiu - jest to osobliwa odpowiedź na wasze pytania czy też modlitwy.

 Jeśli kilka razy słyszysz jedną i tę samą pieśń lub widzisz jedną i tę samą kombinację cyfr to za tym z reguły stoją siły wyższe - nasza Dusza, nasi Aniołowie i mentorzy. Oni często przesyłają nam komunikat pokazując następstwo cyfr - cicho szepczą nam do ucha abyśmy w odpowiedniej chwili podnieśli wzrok. 

 Poprzez numer telefonu na plakacie reklamowym lub numer rejestracyjny mijanego samochodu wyższe siły przesyłają szczegółowy komunikat - oto co mówi na temat przypadków z liczbami pisarka, doktor filozofii Galina ???

Jedynki:

Jeśli widzicie jedynki to precyzyjnie zbierajcie swoje myśli i myślcie tylko o tym czego chcecie a nie na odwrót. Takie zestawienia są znakiem, że wrota możliwości zaczynają się otwierać i wasze myśli z nieprawdopodobną szybkością będą zmieniać się w formę.

Dwójki:

 Jeśli pojawiają się dwójki to znaczy, że nasze niedawno zasiane idee zaczynają wrastać w rzeczywistość. Kontynuujcie ich podlewanie i zasilanie - nie zatrzymujcie się 5 minut przed nastąpieniem cudu. Wasza manifestacja wkrótce się stanie oczywistością.

Trójki:

 Mistrzowie z wyższych sfer są z wami chcą abyście wiedzieli, że macie ich pomoc i miłość,

Czwórki:

 W tym momencie aniołowie was otaczają zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie dopuszczajcie niepokoju bo pomoc Aniołów jest na wyciągnięcie ręki.

Piątki:

   Zbliżają się istotne zmiany w waszym życiu. Te zmiany nie powinny być rozpatrywane jako pozytywne lub negatywne bo wszelkie zmiany są wspólną i nieodłączną częścią potoku życia. Być może te zmiany są odpowiedzią na Wasze modlitwy. Dlatego kontynuujcie postrzeganie i odczuwanie siebie w pełnym pokoju.

Szóstki:

 Taka sekwencja liczbowa prosi was aby zrównoważyć wasze myśli pomiędzy niebem a ziemią.

  Siódemki:

Aniołowie was pozdrawiają - to bardzo dobry znak. Oznacza on, że należy się spodziewać jeszcze większych cudów.

Ósemki:

Określony etap waszego życia dobiega końca - rozkoszujcie się owocami swojego trudu.

Dziewiątki: 

Zakończenie - jest to koniec wielkiego etapu w waszym osobistym lub powszechnym życiu.

Zera:

 Przypomnienie tego, że jesteśmy jednością z Bogiem - abyśmy wewnątrz siebie poczuli obecność miłości naszego Stwórcy.  Ponadto jest to znak, że sytuacja zatoczyła pełny okrąg.

Jeśli wasze sytuacje będą miały dla Was inny sens to wyższe siły podpowiedzą wam. Zapytajcie: "co chcesz mi powiedzieć?"  i przyjdą do was uzupełniające informacje aby pomóc rozszyfrować ich liczbowe znaczenie.

 Informacja Kryona - energia liczb.

 Cyfra 1 to nowy początek. Jest to początek czegoś - nadpisywanie, formatowanie - jest to wszystko co nowe.

 Cyfra 2 to dwoistość, odpowiada ta cyfra także za wolny wybór. Jeśli pojawia się gdzieś cyfra 2 to mówi ona o tym, że prawdopodobnie będzie trzeba podjąć - decyzję. Być może będzie się tam przejawiać dwoistość powodując, że układanka będzie się bardziej komplikować. Cyfra 2 jest zawsze napełniona wolnym wyborem człowieka.

 Cyfra 3 to katalizator. Jeśli gdzieś odnajdujecie trójkę to oznacza, że ta energia porusza inne rzeczy jednocześnie sama się nie zmieniając. Wokół wielu uzdrawiaczy i nauczycieli nieustannie obecne są trójki. Uzdrowiciel z trójkami wokół siebie będzie człowiekiem, który sam nie ulega zmianie a jednocześnie zmienia się każdy kto przyłącza się do jego życia.

 Cyfra 4 to cyfra Ziemi - jest to cyfra uziemienia. Czwórkę odnajdziecie u większości ludzi żyjących na Ziemi.

 Cyfra 5 wywołuje zmiany - gdy widzicie piątkę to znak, że wiele sytuacji, miejsc lub lat  podlegają zmianie.

 Cyfra 6 to cyfra duchowa - bardzo wysoka, ale przede wszystkim oznacza harmonię.  Energia szóstki to energia harmonii.

Cyfra 7 oznacza duchowość. Wszelkie rzeczy przejawiające się wraz ze siódemkami mogą mieć duchowy kontekst lub też duchową osnowę.

Jest to doskonała cyfra dla miejsc świętych, organizacji i dla rodzajów działalności gdzie realnie mowa jest o rzeczach mających duchowe znaczenie. 

Cyfra 8 to przejawienie się czegoś w życiu. Jest to obfitość i niekoniecznie będzie to coś bezpośrednio związanego z pieniędzmi.  Możecie manifestować zdrowie, długie życie, mocny system immunologiczny - tak więc przejawienie jakiejkolwiek obfitości ma wiele znaczeń. Osiem daje wam niezbędne rzeczy i pozwala dawać te rzeczy w obfitości.

 Cyfra 9 to pełne zakończenie.  Może mieć wiele znaczeń - może to być pełne zakończenie czegoś. Dziewiątka w pełny sposób mówi o końcu paradygmatów i systemów. Może to być także końcem cierpienia, określonego rodzaju myślenia. W społeczeństwie może to być koniec jakieś starej drogi, koniec projektu, koniec poprzedniej dominacji. 

   Zawsze macie wolność wyboru - absolutnie nie macie obowiązku wierzyć w te rzeczy. Jeśli tego nie uznajecie to nie jest to waszą rzeczywistością  w dużym stopniu ponieważ istniejesz w innym paradygmacie. 

 Lecz jeśli rozumiesz te rzeczy i jesteś częścią tego systemu i posiadając wolność wyboru akceptujesz to - to możesz odkryć wiele ciekawego gdyż wtedy znajdujesz się na pokładzie i posiadasz odczuwanie tego w czym przejawia się metafizyka planety Ziemia.

https://www.youtube.com/watch?v=1oPIgl9n0sE


 

Nikt inny nie może ci powiedzieć, co jest dla ciebie dobre

 https://www.youtube.com/watch?v=VIbHqZszoVs

 kochani, macie całą miłość i mądrość których potrzebujecie do szczęśliwego życia na swojej drodze. Za każdym razem, gdy szukacie tych cech poza sobą spada poziom twojej pewności siebie.

 To nie oznacza, że ​ nie powinniście zasięgać porady innych ludzi, ale kiedy otrzymaliście tę poradę to powinien być czas przemyślenia zanim zaczniecie działać.

 Zwracanie się do innych ludzi w sprawie prawdy wytrąca ciało z równowagi, energia przepływa do twojej głowy, kiedy próbujesz słuchać tylko umysłem, a nie sercem.

  Stare powiedzenia o wiedzy na poziomie intuicji są niezwykle cenne. Ten sposób poznania wykracza poza ramy zdrowego rozsądku do niezwykłego zrozumienia tego co jest dobre dla was.

  Nikt inny nie może wam powiedzieć, co jest dla was prawidłowe - módlcie się, aby poznać własną prawdę. W tym czasie zmian na naszej planecie wielu ludzi odkrywa, że ​​stare sposoby już nie działają w biznesie, relacjach i polityce.

  Wydaje się, że problemy są tak duże, że nie ma na nie odpowiedzi ale kiedy jesteśmy wystarczająco oświeceni to widzimy, że w każdej sytuacji zawsze istnieje inspirujące i kreatywne rozwiązanie i możemy je ogłaszać oraz modlić się o nie dla świata, a także dla własnego życia.

  Wszystko co dzieje się w naszym świecie zewnętrznym często jest odbiciem tego co wewnętrzne zatem kiedy zaczynamy ufać własnym, wewnętrznym odpowiedziom to te małe kroki doprowadzają do gwałtownego skoku w naszym życiu. 

 A kiedy inni wypowiadają wam swoją opinię o tym co jest słuszne dla was to zwracajcie się do własnych wewnętrznych wytycznych. Przeznaczcie czas aby się zatrzymać i wziąć oddech przed rozpoczęciem działań.

  Oddychanie pomaga utrzymywać kontakt z Boskim kierownictwem. Kiedy głęboko oddychacie to wasze pole energetyczne rozszerza się wraz z waszym ciałem. 

 Poczuj jak twoje stopy łączą się z Ziemią i zwróć uwagę na słup złotego Światła niosącego energię nad twoją głową pod twoje stopy.

 Czyniąc to, stajesz się mostem z nieba na Ziemię, teraz jesteś gotowy słuchać kochającej prawdy i mądrości w swoim wnętrzu - nauczyciele, których szukacie to miłość i mądrość, i one są w was.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=Q5sD13T7vzE