wtorek, 18 października 2022

Każdy znajdzie się w towarzystwie podobnych do siebie ludzi.

 rosyjskojęzyczny oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=GGUbl--GRg8

Kochani, 

 kiedy w duszy wysycha Miłość to zwykle zastępuje ją strach i jego następstwa, które widzimy teraz wokół. Strach tłumi blask Duszy, pozbawia woli i rozumu, degraduje do poziomu zwierzęcych instynktów sprawiając, że ​​istoty są łatwe do opanowania i posłuszne. 

 Ale iskra w duszy nigdy nie gaśnie, zawsze istnieje możliwość ponownego jej rozpalenia, jeśli tylko tego chcemy. Siły pasożytnicze mogą karmić się naszym strachem ale nigdy nie mogą całkowicie wchłonąć naszej Duszy o ile nie wyrazimy na to swojej zgody.

  To dlatego wokół nas jest taka ilość administracyjno - proceduralnych rytuałów, uzyskiwania dokumentów i pozwoleń na pobyt na Ziemi. Każdy uczestnik wyraża zgodę z proponowanymi zasadami gry i raz za razem wplata się coraz głębiej w sieć kontroli i tłumienia przez Matrixa, pozwalając mu pod pretekstem przestrzegania prawa odgryzać kolejne kawałki swojej Duszy. 

 Strach jest strażnikiem broniącym przejścia na kolejny poziom świadomości i rozwoju. To on filtruje i prowadzi redystrybucję Dusz na różnych warstwach rzeczywistości, gdzie każdy trafi do kompanii takich ludzi jak on sam. Strach sam w sobie jest iluzoryczny ale może przyciągać scenariusze, których się boimy.

  Pozbycie się strachu aktywuje ukryte zasoby Ducha, które posiada każdy z nas dysponujący wolną wolą do przyjmowania lub nie przyjmowania programów strachu narzuconych nam jako część naszej rzeczywistości. Nadszedł czas, abyśmy posłużyli się tą wolnością i dokonali wyboru polegającego na zaakceptowaniu narzuconej nam „nowej normalności” lub powiedzieć jej "nie", za pomocą wszelkich dostępnych środków. 

 Dla każdego z nas cena takiego wyboru jest ściśle indywidualna. W niektórych przypadkach wystarczy tylko zignorowanie tego ale zawsze jest wybór. To kolejna prawda, którą prawa, doktryny i naciski przez długie lata i wieki przed nami ukrywały

 Od naszego podejścia do tego, co się teraz dzieje zależy na ile spełnią się ich plany. Wszak nawet w warunkach strachu i podziałów każdy posiada moc Ducha, wolność wyboru i wsparcie wyższych aspektów, które mogą zmienić WSZYSTKO. 

 Pierwsze zmiany zaczynają się od nas samych, a potem manifestują się w świecie. Jeden obudzi kilku, tych kilku obudzi wielu a wielu obudzi wszystkich. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 polskojęzyczna czytanka youtube tu https://youtu.be/F1fcFmOc6D0


 

 

O zaćmieniu Słońca 25 października raz jeszcze

 rosyjskojęzyczny oryginał nagrania tu: https://www.youtube.com/watch?v=ASsgRnCbOSk

 Moi Drodzy,

25 października będzie miało miejsce słonecznie zaćmienie, które może spowodować silne zmiany we wszystkich obszarach. Ignorowanie wydarzeń codziennego życia może spowodować zniszczenie i chaos.

  Jeśli jednak decyzje podejmowane są z wyprzedzeniem w spokojnych okolicznościach to wtedy z każdym nagłym wydarzeniem można łatwiej sobie poradzić. Dlatego też teraz jest czas aby pomyśleć o tym, co dzieje się w  kluczowych aspektach Waszego życia i dokąd najprawdopodobniej prowadzą okoliczności.

  W skali globalnej to zaćmienie wpłynie na światowych liderów, zajdą fundamentalne zmiany, które będą wymagały działań zorganizowanych i skutecznych a nie bezsensownych, które tylko pogorszą sytuację.

  Stosując w praktyce naszą wiedzę podczas tego czasu wielkich wstrząsów, możemy przekonwertować ich wyniki na coś bardzo cennego. Niższe aspekty świadomości przekształcają się w wyższe stany istnienia.

  Im bardziej polegamy na zewnętrznym bezpieczeństwie dla wewnętrznego spokoju ducha, tym bardziej możemy czuć się bezbronni - i przeciwnie: im bardziej zdołamy być wierni tajemnicy tych transformujących czasów, tym bardziej będziemy bezpieczni - na przekór wszelkim przeciwnościom.

  Pozostawajcie niewzruszeni odmawiając uginania się i wycofania wobec wizji zbliżającej się katastrofy. Wszystkie te cechy i przymioty dojrzały do rozwinięcia  w tym roku. 

   Dla uzyskania trwałego poczucia spokoju nie musimy już więcej polegać na niepokojących czynnikach zewnętrznych oraz na tych ludziach, którzy je kontrolują.

 Dlatego w tym okresie pojawi się duża możliwość przeniesienia Waszego źródła bezpieczeństwa do  wewnątrz zgodnie z Waszą wrodzoną wiedzą o tym co należy czynić i kiedy.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 filmik po polsku https://www.youtube.com/watch?v=fAwoxGtCeDU