piątek, 10 marca 2023

Wszystko zmieni się w krótkim czasie

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=LFfmj0e1mkM

 kochani, nie można powstrzymać postępu cywilizacji i już nastał ten czas - bez względu na to, jak bolesne mogą być te zmiany to są one już opóźnione i teraz doświadczamy szybkiego okresu, w którym jesteśmy zmuszeni nadrobić zaległości.

   Ciemni próbują uniemożliwić osiągnięcie sukcesu, ale jakiekolwiek trudności nie napotkacie nie zapominajcie, że w końcu wszystko zmieni. Bądźcie cierpliwi, wiedząc, że wszystko musi się kiedyś skończyć, przekonacie się, że zmiana była warta czekania.

   Zmiany dadzą wyobrażenie o tym, jaka powinna być przyszłość - zmiany te jednocześnie zaskoczą was i podekscytują. Wszyscy przebyliście długą drogę a teraz czas jest po waszej stronie. 

 Wokół was może zapanować zupełny chaos i cała tkanina i struktura społeczna może być w stanie zagrożenia. Jednak, jak tylko okoliczności pozwolą to możecie mieć pewność, że wszystko zostanie doprowadzone do ładu w zaskakująco krótkich terminach.

  Istnieją technologie, których świat jeszcze nie widział i w skali, która was zaskoczy. Na pewnym etapie będą wam dane tajemnice darmowej energii i to rozwiąże jeden z najpilniejszych problemów.

 Istnieje wiele rzeczy, które uczynią życie znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym - wszystko to czeka na odpowiedni moment wdrożenia. Wielu ludzi obecnie upada na duchu i jest zniechęconych, ale bądźcie pewni, że nic materialnego nie trwa wiecznie.

  Gdy mijamy punkt kontrolny to nowa droga wolno, ale pewnie pozostawi za sobą tę starą, dla której nie ma już miejsca w naszym życiu. Otrzymujemy wszelkiego rodzaju pomoc, przewodnicy starają się utrzymywać was na drodze wiodącej do wypełnienia swojego przeznaczenia aby wasze decyzje odpowiadały waszym potrzebom.

  Jednak oni nie interweniują bezpośrednio ponieważ macie wolność wyboru, przewodnicy mogą próbować wpływać na was, kiedy jest to potrzebne, ale to wy podejmujecie ostateczną decyzję.

   Ten kto się obudził, zazwyczaj wybiera we właściwy sposób, jeśli zboczysz z drogi to zawsze masz możliwość powrotu- i chociaż w rezultacie możesz dostać więcej karmy to nie powinno ciebie powstrzymywać.

   Wydarzenia na Ziemi mogą wydawać się przypadkowe, ale w rzeczywistości są one dobrze zorganizowane, aby pomóc duszom osiągnąć swoje cele.

   Wiele rzeczy zostało wykonanych z wyprzedzeniem aby wam pomóc i być może nie raz byliście zdumieni jak ładnie wszystko się zaplata (wskakuje na swoje miejsca).

 Wdzięczność  wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=obcwr6dcGac