środa, 29 marca 2023

Następuje decydujący moment oczyszczenia

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Sks3d9N3yn8

 Moi Drodzy, Bądźcie przygotowani na rewelacje - to będą pracowite dni, oczyszczenie dzieje się teraz, tutaj na poziomie fizycznym naszej planety.

 W tej chwili ma miejsce przyspieszony postęp usuwania ciemności.  Zostaną usunięci nie tylko przywódcy ale też część światowej populacji, która będzie kontynuowała swoje doskonalenie na innej doświadczalnej planecie.

  Nawet jeśli te ludzkie masy nie są tak ciemne, to w jakiś sposób służą rozkazom ciemności ponieważ pozwalają manipulować sobą. Większość nadal posiada pierwotne implanty tworzone podczas wcielania się i pozbyć się ich można tylko poprzez poszerzanie świadomości.

 Ta  masa ludzka wspiera ciemną moc, ponieważ bez należytej świadomości pozostaje podłączona do systemu. Nie możecie nic uczynić, aby ich uwolnić - rozpuszczenie takich implantów następuje poprzez indywidualne starania gdy następuje taka zmiana świadomości, że implant się rozpuszcza i nie może być zaszczepiony ponownie. Na tym polega znaczenie przebudzenia.

 Te ludzkie masy będą zagubione i zdezorientowane gdy usunięci zostaną kontrolerzy - wielu z nich obudzi się w bólu i będzie to ostatnia fala, która się obudzi.

   Zwróćcie uwagę na obecną chwilę - wszelka prawda jest cenzurowana, ponieważ to właśnie ona budzi świadomość. Kłamstwa rozprzestrzenia się w sposób ciągły, do czasu aż wielu ludzi nie weźmie ich za prawdę.

 Tak więc ignorancja dłużej zatrzymuje ciemność w tej części ludzkości.  W tych  czasach ostatecznych przebudzeni będą atakowani na wszelkie możliwe sposoby.

   Wielkim wrogiem ciemności jest ten, który się budzi ponieważ jego przebudzenie z pewnością wpłynie na przebudzenie innych. Przekazy z wyższych sfer podkreślają usilnie, że ten moment jest decydujący.

  Na wyższych płaszczyznach wszystko jest widoczne, nawet jeśli jeszcze tu się nie wydarzyło. Tam widać zwycięstwo - istoty mroku były pewne, że nigdy nie doświadczą klęski, bo one panowały nad naszą planetą przez tysiące lat.

  Dziś prawda powiedziała nam ile warte są ich pełnomocnictwa -  prawie każdy sektor władzy jest pod ich kontrolą. Każdy kto objął stanowisko dowódcze i nie dołączył do nich był eliminowany, ale siły światła przybyły z pozaziemskimi technologiami i nic nie może ich teraz pokonać.

 W tej chwili jesteśmy w decydujących momentach oczyszczenia. Nie możecie  nic więcej poza dokonaniem wyboru - albo wybrać światło albo cień. Ten wybór będzie ostateczną decyzją Waszej wolnej woli

 Nieodwracalny wybór ponieważ boski plan już nie może dłużej czekać - czas ucieka, Ziemia już wibruje w energiach piątego wymiaru i nic z tego, co wibruje trójwymiarowo nie może tu przejść - to kwestia magnetyzmu.

 Bądźcie plastyczni, podatni na zmiany - to wyjątkowa umiejętność, najważniejsza rzecz wszech czasów.

  jeśli już się obudziłeś to nie martw się o innych - oni nadal odgrywają swoją rolę w teatrze życia.

  Nie pozwalajcie na tłumienie siebie groźbami i atakami (napaściami) ze strony tych, którzy zachwycają się złem i kłamstwem, bo jesteście wystarczająco silni, aby oprzeć się takim przeciwnościom.

  Nic nie zatrzyma tego, co ma się wydarzyćciemność opuszcza planetę bo taki jest plan Stwórcy.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=ShyBsohCEsE