sobota, 27 maja 2023

Ostatnie ostrzeżenie "z góry"

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=U72DS7XfLrw

Moi Drodzy, mamy ścieżkę wyznaczoną przez naszą duszę i gdy idziemy tą ścieżką to wszystko w życiu układa się dobrze, ale jeśli z tej ścieżki schodzimy to duch próbuje sprowadzić nas z powrotem.

  Ale ponieważ funkcjonuje wolna wola, to nikt nie może was zmusić. Najpierw wysyłana jest ledwie dostrzegalna myśl, relacje stają się coraz mniej przyjemne, praca męczy, ciężko jest przebywać wśród tych ludzi, ale człowiek odrzuca tę myśl: "przecież potrzebuję pieniędzy, a to są osoby mi bliskie".

   Następnie, kiedy myślisz o niepokojącym temacie to dostaniesz szturchańca od Boga, serce zabije niespokojnie, ale ty nie zwracasz uwagi i nieprzyjemne doznania stają się powszednie.

   A wtedy nadchodzi czas na trzecią wiadomość - zaczyna się lawina problemów, człowiek traci pracę, interesy idą źle i przychodzi czas na to aby pomyśleć co czynić dalej.

  Trzeba zaakceptować to, co się stało - zwykle ludzie zaczynają się opierać nieprzyjemnym zmianom w życiu, choć jest to już fakt dokonany.

  Trzeba zaakceptować to, co się stało i zrozumieć, co czynić dalej. Jeśli nadal będziesz obwiniać los i gromadził gniew, to nadchodzi czas następnej wiadomości. 

Człowiek idzie do lekarza i dowiaduje się o chorobie i aby się jej pozbyć musi zaakceptować sytuację i odpuścić. Poprzez przebaczenie - przede wszystkim sobie i uświadomienie sobie, że sam tworzysz swoje życie.

  Każdy wybór prowadzi do określonych konsekwencji - bolesne doświadczenie to nie koniec świata, to jest początek czegoś nowego.

  Są dusze, które wcieliły się w ciała do których genetycznie są już przypisane chroniczne choroby zarówno po linii rodowej, jak i z poprzedniego życia.

  Zadanie polega na tym aby usunąć karmiczny szablon, uwolnić się od przyczyny,  która kiedyś spowodowała tę chorobę w rodzie. Niestety nie wszystko da się  wyleczyć do końca na poziomie fizycznym.

 Są ludzie, których głównym zadaniem jest oczyszczenie karmy rodowej, zazwyczaj mówią nam o tym powracające myśli.

   I pamiętajcie: jeśli jest zadanie do wykonania to oznacza, że dane są również warunki dla jego dobrego wykonania.

   Każdy ma swoja drogę zaproponowaną przez Boga i my ją chętnie zaakceptowaliśmy przed urodzeniem się tutaj.

  I kiedy idziecie tą drogą to czujecie natchnienie. Ale jeśli się od niej oddalacie to wtedy zaczynacie otrzymywać ostrzeżenia a ostatnim ostrzeżeniem jest choroba.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

https://www.youtube.com/watch?v=hx94WxlNkWsWszystko zmieni się w ciągu jednej godziny

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=BS5VYzN2ZuY

 kochani, od 2000 roku jesteśmy w bitwie między ciemnością a światłem i widzieliśmy wiele przykładów ciemnej, trójwymiarowej energii podczas działania.

   Przeżyliśmy ciężkie czasy i jesteśmy świadkami zmasowanego i totalnego ataku sił ciemności na ludzkość. Widzimy, jak ludzkość walczy aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem, przyszłością i samym istnieniem.

  Istnieje masa krytyczna i pęd, który rośnie wykładniczo. Tak więc utrzymujcie swoją energię na wysokim poziomie i oczekujcie cudownych rzeczy.

 To się wkrótce skończy, ale konieczne jest rozszerzanie swojego światła. Istnieje wiele różnych ram czasowych, niektóre są lepsze od innych i każda z nich jest możliwa.

To my decydujemy, która linia czasu się przejawia, choć niektóre z tych aspektów nie są takie jak się spodziewaliśmy.

  To my zatrzymujemy potok linii czasowych, kiedy myślimy, że obecność chaosu, problemów i konfliktów oznacza, że ​​już nie jesteśmy na linii czasowej wniebowstąpienia.

  Ale to też jest częścią procesu i ten proces może powtarzać się kilka razy. Ostatecznie to my kontrolujemy linie czasu i będziemy ustalali jak będzie się rozwijał ten proces - zarówno indywidualnie jak i zbiorowo.

 To czy będzie on wspaniałym czy strasznym przeżyciem zależy od nas i od tego jak zdecydujemy się działać.

  Żyjemy w niebezpiecznym, zagmatwanym i trudnym czasie, ale światło zawsze wygrywa i wygra również i tutaj. Przez wiele lat wnosimy tu nową energię i będzie to kontynuowane.

 Oczekujcie dużych energetycznych doładowań i przesunięć - a to oznacza zmęczenie, a także wzloty i upadki.

 Czynimy to od dawna i przywykliśmy do tego, chociaż może być to niezbyt  nieprzyjemnie. Możemy osiągnąć większy sukces w tym procesie i mniej stykać się  z tym, co dzieje się na świecie i w naszym życiu - o ile w większym stopniu skupimy się na energii, a nie na emocjach i trójwymiarowej rzeczywistości.

   Trzeba zrezygnować z niektórych rzeczy, jeśli chcemy czegoś nowego w naszym życiu. Trzeba być gotowym na powitanie i ucieleśnianie nowych energii, aby stać się najlepszą wersją nas samych, aby być gotowymi na krytykę i odrzucenie ze strony ludzi, których aprobata kiedyś znaczyła dla nas wszystko.

  Jeśli jesteście zmęczeni życiem w obecnym miejscu, to czas poszukać jakiejś społeczności bardziej rezonującej energetycznie.

  Jeśli twoja praca, styl życia, kariera lub inne aspekty twojego życia wydają się przestarzałe to przyszedł czas aby szukać zmian.

 Kiedy jesteśmy gotowi na duże zmiany to jesteśmy gotowi pozwolić na przyjście przemiany.  Jeśli nie wiesz w jakim kierunku się poruszać to skup się na wynikach - na tym co chcesz osiągnąć.

  Wszystko się szybko zmienia a więc to czego pragniesz teraz może się zmienić za kilka miesięcy.

   I pamiętajcie, że jednym z naszych największych ograniczeń jest strach przed konsekwencjami. Bądźcie odważni w swoich zamiarach i czyńcie je możliwie na największą skalę.

  Zostawcie wszechświatowi miejsce  na cuda - dążymy do tego co chcemy osiągnąć, a nie do tego co jest dla nas osiągalne w tej chwili.

   Nie bójcie się być odważnymi w swoich intencjach - jesteśmy energetycznymi wojownikami, czyniliśmy już to zanim przybyliśmy tutaj, aby dokonać tego ponownie - i to my zwyciężymy.

    Dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę :) 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=jUcjPmCocV4