wtorek, 15 listopada 2022

Tworzenie dobrego potomstwa - Wsiesław Głoba

 

Dziś - jak sądzę - to staje się zrozumiałe , że jeśli ludzie poczynają dzieci nieświadomie, jeśli ludzie nie przestrzegają fundamentalnych zasad , które mają na uwadze hodowcy gołębi, koni , psów ...
       Wszyscy dobrze rozumiecie ,że rasę zwierzęcia można pogorszyć albo ulepszyć i wszyscy rozumiecie ,że jeśli skrzyżować buldoga z pekińczykiem to otrzymamy takie nie wiadomo co . Rozumiecie ,że te same prawa działają i u ludzi . 
           To nie mówi o tym,że nasi Przodkowie pod przymusem wydawali za mąż czy też żenili swoje dzieci. Taka myśl byłaby brakiem szacunku w stosunku do nich. Każdemu panu młodemu i każdej młodej pannie w odniesieniu do ich indywidualnych danych astrologicznych dobierano od 9 do 16- tu wariantów kandydatów na męża czy żonę na bazie ich związków karmicznych ..
            .- czy to jest jasne czym są związki karmiczne ? Prawo KARMY to zasada przyczyny i skutku. Na Rusi brzmi on : CO ZASIEJESZ TO I ZBIERZESZ Dokonując działań uruchamiamy pracę zasady według której te postępki wrócą do nas. Dlatego też na Rusi istnieje przykazanie : " NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE"  
        W Wedyjskiej tradycji nazywa się to prawem KARNY albo też prawo KARMY jak to dziś się wymawia. My mamy Boginię o imieniu KARNA i to właśnie ona odpowiada za to aby każdy otrzymał to co uczynił innym ludziom. To według zasady, że:  "każdy generał powinien z początku być jakiś czas żołnierzem a potem oficerem" -także i z nas kształcą Bogów gdyż według swej pierwotnej natury jesteśmy dziećmi bożymi. 
             W "Księdze Welesa" powiada się ,że jesteśmy synami Pieruna , wnukami Darzboga i prawnukami Swaroga . Czyli ,że nasi Prarodzice są Bogami a konkretnie Swarog jest Bogiem całego tego wszechświata. Choć i nad nimi stoją jeszcze i Kriszeń i Wiszeń a ponad nimi wszystkimi jest ROD. 
            Sądzę,że łatwo zrozumiecie ,że ROD jest jednością i wielością równocześnie. Każdy z was ma mamę i tatę i równocześnie 2 babcie i 2 dziadków . Równocześnie 8 pradziadków i 8 prababek. Czyli każdy z was rozumie ,że bierze udział w geometrycznej progresji krewnych, których dusze nigdzie nie przepadły. One istnieją w tym świecie . 
    I jak myślicie ?  - jeśli dbacie o swoje dzieci i wnuki to one będą się o was troszczyć czy nie ? Widzę po oczach ,że rozumiecie ,że one będą się o was troskać . Wy możecie - według prawa niebios- -według Niebiańskiej zasady swobody woli możecie być muzułmaninem, chrześcijaninem judaistą , hinduistą , buddystą , lamaistą ale was przyciągną w pierwszej kolejności Słowiano-Aryjscy Bogowie gdyż to są wasi Pradziadowie i Prababki. I bliżej niż oni nie ma już przy was nikogo. 
                 A to dlatego ,że z zajączka wyrasta zając z wilków rodzą się wilki . Jeśli więc my wiedziemy się z Bogów i Bogiń to jesteśmy dziećmi Bożymi. Oni nas wiodą tą ścieżką ,która prowadzi nas na ich poziom ewolucyjny choć oni także nie stoją w miejscu. Oni też ewoluują tak jak my, i jeśli osiągamy pełnię swojego współdziałania z całym wszechświatem to oni wymykają się poza jego ograniczenia . Przecież mają się gdzie rozwijać. Makroświat i mikroświat istnieją. 
             Tak oto nas prowadzą - rozumiecie to. Uczą nas- wszystko co się nam przydarza to proces nauczania i treningu po to abyśmy osiągnęli duchową doskonałość. Dlatego też na początku treningu przedstawiamy Wedyjskie spojrzenie na świat. To jak fundament- jak osnowa na bazie której wasza wiedza otrzymuje oświetlenie tych ciemnych narożników czy też ciemnych piwnic, które każdy ma bo wiemy ,że dziś wiedza ludzka o wszechświecie jest ,że tak powiem mizerna. I to mówiąc łagodnie "mizerna" . 
                Czyli te pytania o których się sądzi ,że nie maja odpowiedzi .... okazuje się ,że odpowiedzi istnieją i są bardzo proste. Na przykład pytanie : kim jestem tak w głębi jestestwa? Oczywiście spoglądając poza ten worek mięsa i kości. Ludzie tracą wiele dziesiątków lat poszukując odpowiedzi na to pytanie: Kim tak naprawdę jestem? 
  Inne pytanie: dlaczego żyję w tym świecie? Do czego dążę? co będzie potem gdy opuszczę ten świat? Wielu stawia to pytanie i są to dla nich pytania męczące. Różni tam filozofowie i znawcy religii zgodnie kłamią że niby na te pytania nie ma odpowiedzi. Albo też dają odpowiedzi kłamliwe zapewniając ,że to prawdziwe odpowiedzi. 
      Ale rzecz w tym,że Wedy napisane są przez naszych Bogów- czyli dziadów naszych pradziadów, babki i prababki. Oni nie maja żadnej korzyści w tym aby nas okłamać. Dla przykładu jacyś inni Bogowie, innych narodów mają korzyść gdy nas okłamią. Na przykład abyśmy dla nich popracowali lub aby otrzymać od nas jakieś korzystne dla siebie działania. 
  A nasi Prarodzice nie mają żadnej korzyści z okłamania nas. Dokładnie na odwrót -oni ze wszystkich sił starają się przekazać nam prawdę i doprowadzić nas jak najszybciej drabiną doskonalenia duchowego do tego poziomu, który nam przeznaczony.
       Dlatego ,że w nasionku .....(powtórzę się)  w nasionku jabłka tkwi zalążek jabłoni a nie śliwa czy też grusza. Tak więc oni z nas tak jak z nasionka hodują takich samych Bogów poprzez współdziałanie z otaczającym światem oraz kontakt wzajemny ze sobą a także przez kontakt z innymi narodami które są dziećmi innych Bogów. 
       Łatwo to zrozumieć na przykładzie organizmu ludzkiego - ręka nie jest podobna do nogi a wątroba różni się od serca. A już zupełnie mózg nie jest podobny do jelit. Dla wszystkich to oczywiste. W taki oto sposób Bogowie innych narodów są tym samym organizmem Boskim ale mają jednak inne talenty i cechy szczególne. 
      I jeśli wilka wychowywać tak jak osła to rozumiecie czym się to skończy dla wilka. Jeśli przyglądacie się temu co się dzieje z Rosją to widzicie ,że prowadzi się ją drogą kłamstwa. Jest nawet przypowieść o tym,że lwu powiesili na ogonie etykietkę osła. I wszyscy mu mówili: "zobacz- przeczytaj, ty jesteś osłem". Lew tak mocno cierpiał ,że omal nie przypłacił tego życiem. Może niektórzy z was słyszeli, że na przykład spokojne przyjacielskie zwierzęta z tego powodu,że są oszczekiwane przez małe pieski mogą doznać zawału serca z tego zaniepokojenia, że takie małe stworzenie może tak się zachowywać.
        Czyli mamy osobistą konstrukcję psychologiczną. I fakt, że wymieramy z szybkością około 1,5 miliona na rok oraz fakt,że kraj w szybkim tempie popada w ruinę, fakt, że wszyscy niszczymy przyrodę w której żyjemy. Wszyscy dostrzegają ,że ta droga po której prowadzimy Rosję jest drogą w ślepy zaułek. 
         I akurat przyjęcie Rodzimych Bogów pozwala nam wyjść na właściwą drogę a nie błądzić jakimiś objazdami. Przodkowie nie mają korzyści w tym aby nas okłamywać. Oni wszelkimi siłami starają się nas dźwignąć na swój poziom. 
             Takie oto spojrzenie na świat poznajecie na treningu(kursie) i z pomocą rozwoju intuicji oraz energetycznego oddziaływania wzajemnego ze swoim Rodem gdyż namawiamy do spisania drzewa genealogicznego zaraz na początku abyście chociaż w małym stopniu weszli w kontakt na poziomie duszy z tymi swoimi krewnymi, którzy już znajdują się " w niebiosach ". Po tym trening się kończy ale namawiamy by uzupełniać drzewo genealogiczne i rozbudować je choćby do 5 pokoleń. To bardzo wzmacnia więź z bogami rodowymi. Czy ktoś zajmował się kotami albo psami ? Albo może znajomi? Widział ktoś może dokument rasowego psa albo rasowego kota? Tam spisano nawet i 17 pokoleń. Gdy zobaczyłem "paszport" mojego psa to zrobiło mi się wstyd. Dlatego,że nie wiem nic o swojej genealogii poza 5 pokoleń. Jak pytam ludzi , to nie wiedzą nic poza 3 pokolenie. O czym zatem możemy mówić w takim przypadku?

 https://www.youtube.com/watch?v=IZUbthRuOkI


 

System musi pogrążyć się w chaosie, aby móc się odrodzić.

 oryginalny film po rosyjsku: https://www.youtube.com/watch?v=HBMVZF_qMHE

Kochani, Cały chaos, który teraz obserwujemy na naszej planecie jest częścią przemiany. System powinien pogrążyć się w chaos, aby móc się zregenerować. Nie możecie naprawić starych systemów, które nie będą działać. Brutalny system nie jest w stanie się nieustannie podtrzymywać. 

  Nasze ciała przechodzą objawy transformacji, tak samo jak nasz cały kolektywna poziomie makro. Przypomnijcie sobie, jak trudno jest przejść przez ten proces z własnym ciałem. Cała pamięć komórkowa musi zostać przeprogramowana i zrestrukturyzowana aby uzyskać dostęp do wyższych rzeczywistości.

  Tak więc nie ma nic zaskakującego w tym, co dzieje się w naszej obecnej rzeczywistości na światowej scenie. To ten sam proces, tyle że w skali makro. Chaos, który obserwujemy dziś na świecie musiał się wydarzyć. Zmierzamy do monumentalnego skok w ewolucji.

  Zasadniczo człowiek staje się wyleczoną komórką dużo większego organizmu, który przechodzi ten sam proces. Chaos jest potrzebny do zniszczenia starych szablonów energetycznych i ostatecznie system uleczy się. Ludzkość jest w trakcie pozbywania się ostatniej części trójwymiarowego oprogramowania, uzdrawiamy się. 

  Mroczne horrory i niesamowite ilości lęków wypływają na powierzchnię i będziemy obserwować ujawnienia (rewelacje) starego systemu, co dla wielu ludzi będzie trudne do zrozumienia. Te rewelacje będą bardzo ciemne i brzydkie, ale są one jednak konieczne. 

 Te ujawnienia spowodują przebudzenie mas ludzkich aby ujrzały kłamstwa i zniewolenie, w którym żyliśmy. Wszyscy będą wiedzieć, jak nas pozbawiono naszych naturalnych praw, obfitość, wolności i informacji o tym, kim tak naprawdę jesteśmy. 

Wszystko przez co przechodzimy - rozszerzenie świadomości powinno przygotować nas do tego czasu. Pamiętajcie, energia Światła jest dużo potężniejsza niż energia Ciemności. Ciemność nie ma z nią szans - Światło po prostu ją wchłania. 

Błogości życzę wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=dOtqwEWCveI