niedziela, 13 listopada 2022

Drzwi do nowej rzeczywistości - dla wszystkich co widzą 11,11

 rosyjskojęzyczny oryginał https://www.youtube.com/watch?v=jpsXNamDBCM

 Kochani, w miarę jak stary matrix powoli rozpada się na naszych oczach ludzkość zbliżyła się do punktu zwrotnego. Podział pomiędzy porządkiem sił ciemności i porządkiem sił światła stał się jasny. Mamy wolną wolę ale jeśli używamy całej naszej energii dla podtrzymania Matrixa to nasza wolna wola jest nieprawomocna.

  Matryca (matrix) zależy od wkładu negatywnej energii każdego człowieka - do odtworzenia siebie (Matrixa) każdego dnia. Tą negatywną energią są emocje opierające się na strachu. Globalni kontrolerzy nie chcą, żeby nam się udało odłączyć i osiągnąć wolność osobistą. 

 Oni postrzegają ród ludzki, który osiągnął wolność osobistą, jako wirus w ich ukochanym Matrixie. w którym zmuszeni jesteśmy żyć. Ona nie jest niczym innym niż holograficzną grą zasilaną przez niższą świadomość strachu. Dramat starego Matrixa jest doskonałą pułapką, aby nas uciskać. 

Życie większości z nas - szczególnie w ostatnich latach opiera się na strachu i dlatego wspiera Matrixa. W rzeczywistości kontrolerzy dokonali inwazji do Edenu i wprowadzili do naszej świadomości program oparty na strachu i postawili siebie na szczycie każdej hierarchii podczas gdy ludzkość tonęła coraz głębiej w gęstej ciemności. 

 Oznacza to, że wyższa świadomość ludzkości nie mogła się już komunikować z niższą opartą na strachu - ze stanem nieświadomości jakim się staliśmy. 

 Powiedziano nam poprzez mit, że Eden był miejscem legendarnym i niedostępnym dla ludzkiego rodu ponieważ zgrzeszyliśmy. Zamiast tego zostaliśmy zaprogramowani aby żyć w ramach ograniczeń Matrixa stworzonego przez tych kontrolerów.

  W naszej przeszłości każdy, kto uczył o wolności, o wyzwoleniu i o wolność i  suwerenności osobistej był usunięty z Ziemi - w ten sposób zatrzymano proces wolności i wyzwolenia. Kontrolerzy pozbawili nas naszej więzi z Ziemią i naszego szacunku dla życia. 

 Struktura Matrixa jest sztywna a nosiciele światła są jak lodołamacze kruszące lodowce Matrixa. Lód zaczyna się łamać i topić, a ponieważ woda jest w wyższym stanie wibracyjnym niż lód to podnosimy naszą częstotliwość i zaczynamy sobie przypominać że mamy moc tworzenia światów! 

  Dla wszystkich, którzy teraz dostrzegają 11:11 To są drzwi do nowej rzeczywistości, kontakt z aniołami i przewodnikami. To znaczy, że jesteście przygotowywani aby podtrzymywać tę nowa wibracja Edenu. 

 Wszyscy, którzy utrzymują tę częstotliwość zmieniają Matrix z istnienia w strachu na istnienie w miłości i obfitości.

  Jesteście odpowiedzialni za tworzenie Edenu gdy zaczynacie się uwalniać od dramatów i lęków tego trójwymiarowego cyrku i żyjecie w wyższym stanie świadomości. 

  Pamiętajcie, że nie jesteście odpowiedzialni za wybór innych. Ci, którzy zdecydowali się stawiać opór po prostu idą swoją drogą i będą żyć zgodnie ze swoim stworzeniem. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=m1EfzA47nqEBezduszni ludzie - czy to kosmiczny błąd? Rudolf Steiner

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=8LEGMJzWhzI

 Witajcie drodzy słuchacze kanału "ŻITEL(Obywatel) TV". W komentarzach pod moimi filmami często mówicie o ludziach bezdusznych. Chcę dodać trochę od siebie, bo ludzie trochę nie rozumieją: Jakże to tak! jak mogą się rodzić bezduszni ludzie, bezduszne dzieci? Rudolf Steiner nawiązuje do bezdusznych ludzi w w swoich pracach, pisze on: "we wnętrzu tej małej dziewczynki z pierwszej klasy  musi być coś bardzo niemiłego". Ale niewiele możemy uczynić - Coraz więcej jest przypadków, gdy dzieci rodzą się z ludzkim wyglądem, ale nie są prawdziwymi ludźmi w stosunku do swojego wyższego ja; zamiast tego są wypełnione istotami nie należącymi do ludzkiego gatunku. Sporo ludzi w ostatnich czasach urodziło się bez Jaźni, to znaczy nie są to reinkarnacje, ale ludzkie formy wypełnione czymś w rodzaju demonów natury. Jest całkiem sporo starszych ludzi, którzy tak naprawdę nie są ludźmi, ale po prostu naturalnymi istotami; są ludźmi tylko ze względu na swoją formę. Nie możemy jednak stworzyć szkoły dla demonów.

   A Jak to możliwe? dr Steiner pisze: Kosmicznego błędu z pewnością nie można wykluczyć, relacje wzajemne poszczególnych indywidualności wchodzących do Ziemskiej egzystencji są dawno zdefiniowane.

  Istnieją też pokolenia, w którym jednostki nie mają pragnienia wchodzenia na poziom ziemskiego bycia i jednoczenia się z cielesnością -  w takich przypadkach one odchodzą na samym początku i następuje wejście w te ciała innych istot, które nie są całkiem odpowiednie.

  Właśnie to dość często zdarza się obecnie, że ludzie nie posiadają własnego "JA" -, to nie są tak naprawdę ludzie, oni mają tylko ludzką postać. Są jak duchy natury ale my nie rozpoznajemy ich jako takie, ponieważ poruszają się w ludzkiej postaci.

 One również bardzo się różną od ludzi w odniesieniu do wszystkiego co duchowe - na przykład nigdy nie pamiętają takich rzeczy jak wyrażenie myśli. One pamiętają tylko słowa, a nie określenie jakiejś myśli. proste zdania, tj. podmiot i orzeczenie: na przykład: "Ja idę". Nie są w stanie przyjmować złożonych konstrukcji zdań. 

 Tajemnica życia nie jest tak prosta. Gdy taka istota umiera to powraca do natury, z której pochodzi. Zwłoki się rozkładają ale nie następuje prawdziwe rozpuszczenie się ciała eterycznego i pochodząca z przyrody istota powraca do przyrody.  Jest również możliwe, że to stworzenie istnieje jako automat. Istnieje całe ludzkie ciało i możliwe było zautomatyzowanie mózgu i rozwiniecie się swego rodzaju pseudo-moralności.

  Nie lubię mówić o takich rzeczach bo często atakowano mnie i bez nich. Wyobraźcie sobie co powiedzieliby ludzie, gdyby usłyszeli, że mówimy o ludziach, którzy nie są ludźmi. Niemniej jednak są to fakty -  nasza kultura nie byłaby w takim upadku gdyby tylko ludzie bardziej czuli, że wokół nas spaceruje sobie wiele istot, które ze względu na swoją absolutną bezwzględność stały się czymś nie ludzkim lecz demonami w ludzkiej postaci.

 Mam nadzieję, że ten krótki filmik stał się kolejnym puzzlem i uzupełni on Wasz obraz wszechświata. Czytam wszystkie komentarze pod filmami i w miarę możliwości odpowiadam lub nagrywam filmy, które uzupełniają ten lub inny materiał, który pojawił się na kanale.

  Zasubskrybuj nasz kanał jeśli  jeszcze nie zasubskrybowałeś/aś i daj kciuk w górę. Jak zwykle dziękuję wszystkim sponsorom kanału za Waszą pomoc i wsparcie w rozwoju i istnieniu mojego kanału. Dzięki Wam mogę nagrywać nowe filmiki i także dzięki Wam mogę pomagać innym ludziom. Jak zawsze czekam na Was w komentarzach pod filmem - wszelkiego dobra i zdrowia!

 czytanka po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=KONbUQoPS9s