poniedziałek, 28 listopada 2022

Czas na otrzymywanie przesłań od Ducha

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=VgYaamggYj8

 kochani, wielu z Was miało przeczucia, intuicję a nawet bezpośrednie przesłania ducha o tym czego możecie dokonać lub stworzyć w przyszłości. Być może mieliście pomysł napisania książki lub marzyliście o stworzeniu firmy odnoszącej sukcesy.

  Poczuliście inspirację i próbowaliście ale się nie powiodło dlatego, że pracowało to w starszej energii - a przecież otrzymaliście informację, że to powinno się udać. Nadszedł czas aby zrozumieć, dlaczego tak się stało.

 Kiedy pojawiają się tego rodzaju wiadomości od Ducha lub gdy otrzymujecie w jakiś sposób tego rodzaju informację to właśnie dostajecie potwierdzenie własnych,  intuicyjnych myśli. Potem zaczynacie znajdować pomysły, które trafią do Waszego projektu i to co jest potrzebne dla jego realizacji.

  Założeniem jest, że musi nastąpić właściwy czas dla planowanego przez Was działania - kiedy to będzie ten konkretny czas to będziecie gotowi. Jeśli w poprzedniej energii to nie zadziałało to znaczy, że jeszcze nie nadszedł czas.

  Kiedy nastanie ten odpowiedni czas to nie będziecie mieli wątpliwości. Kiedy nadejdzie ten czas to synchroniczność będzie wprost krzyczeć wam w twarz. 

 Załóżmy, że chcieliście zbudować swoją firmę, wszystko zostało przygotowane do pracy, ale nic się nie ułożyło, a Wy pomyśleliście, że Wam się nie udało.

  Rok później ktoś do Was podchodzi i mówi: "chciałbym stworzyć z Tobą firmę -  mam wszystkie zasoby, czy możesz mi przedstawić ekspertyzę?" Tak to właśnie działa - wtedy zaczynacie widzieć szerszy obraz sytuacji i zdajecie sobie sprawę, że trzeba było poczekać. Intuicja i Synchroniczność pokaże właściwy czas.

  Ludzka świadomość posiada wolność wyboru. Jeśli chcecie coś stworzyć to istnieją też inni, którzy mogą otrzymywać odpowiedzi i oni jeszcze nie są gotowi. Być może są jeszcze rzeczy, które powinny znaleźć się na swoim miejscu, które są jeszcze nie zakończone.

  Istnieje wiele czynników wpływających na kwestie, które duch przygotował dla Was. Kiedy macie coś naprawdę dobrego co będzie pożyteczne dla ludzi, to zostaniecie obdarzeni intuicją i synchronizacja (Synchroniczność) wskaże przy tym drogę.

  Poczekajcie, aż pojawią się właściwe rzeczy i one przyjdą, ponieważ Wasze talenty i intuicja została Wam dana właśnie w tym celu, a nie po to abyście siedzieli i rozwiązywali zagadki.

 Duch kocha was na tyle, aby przejść z Wami do drugiej rundy, żeby Wam pokazać, co może się wydarzyć, gdy jesteście dostrojeni do większej prawdy i większego celu. 

 Mówiąc innymi słowami: spróbujcie ponownie, nawet jeśli to nie zadziałało za pierwszym razem i zastosujcie nowe idee, które poznaliście, że duch kocha Was na tyle aby dać wam z góry informacje do rozpatrzenia, przemyślenia i aby one dojrzały i wyrosły. A kiedy nadejdzie czas na aktywację, wtedy to, po co tu przyszliście - będziecie na to całkowicie przygotowani. 

 Plany życiowe i ich przejawy niekoniecznie muszą następować jednocześnie. Aby uznać siebie za ludzi sukcesu nie pozwalajcie linearnemu ego nadepnąć na swoje marzenie.

  Następnym razem gdy będziecie mieli świetny pomysł, a może zostanie Wam pokazane to z powodu czego faktycznie tu jesteście po prostu się zatrzymajcie i powiedzcie: dziękuję ci Duchu, że pokazałeś mi moją wielką przyszłość - daj mi znać, kiedy nadejdzie właściwy czas aby działać. Przyjmuję to wszystko ze spokojem. Działając z Duchem nie ma co się spieszyć, nikt nie przeszkodzi w oczekiwaniu na właściwe rzeczy we właściwym czasie.

  Czas jest dla Was kluczem - będziecie mieli zapewnione wszystko, czego potrzebujecie aby osiągnąć cele, dla których tu przyszliście. Takie jest przesłanie Kryona (Kreona) i tak właśnie jest.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=cWZdA5YaR-0


 

Najważniejszy moment w całej historii naszej planety

 rosyjskojęzyczny oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=6fytza-z9kQ

 Moi Drodzy, gdy Duch wciela się w trzecim wymiarze to zapomina kim jest. W każdym życiu ma on wrażenie że nigdy wcześniej nie istniał i że śmierć ciała oznacza koniec wszystkiego.

  Duch ma poczucie całkowitego oderwania od Źródła, właściwie nawet nie wie o jego istnieniu. Amnezja jest taka, że widzi on tylko sen.

  W tej chwili znajdujemy się w punkcie zwrotnym (przełomowym), podczas gdy Ziemia jako Planeta dokonuje przejścia to większość Dusz wcielonych tutaj także doświadcza Wniebowstąpienia.

  To jest najważniejszy moment w całej historii naszej planety, ale przede wszystkim wielka chwila przebudzenia dla Ziemskiej ludzkości.

  Światło nasila się tak bardzo, że spanie staje się niemożliwe, chociaż wielu ludzi woli inną planetę aby na niej kontynuować swój głęboki sen Duszy.

  Ale dla tych, którzy naprawdę się budzą i wybierają drogę nowej Ziemi sen się kończy. Oni zaczynają rozumieć, że to, co wydawało się utopią, staje się rzeczywistością. Krok po kroku wszyscy się przekonają, że mogą tworzyć wszystko to, co wydawało się tylko snem.

 Dobiega końca faza totalitaryzmu a rozpoczyna się apoteoza. To koniec snu a początek rzeczywistości -  iluzja pozostanie w przeszłości i w pamięci jako sen.

  To tak jak z każdym innym snem jakie miewaliście każdej innej nocy, sen się kończy, a wraz z nim wszystko, co przypomina starą Ziemię i starą ludzkość. 

 I ważne, że jesteście tu na końcowym etapie planetarnego przejścia i że nic i nikt nie może ingerować ani przeszkadzać ponieważ dokonaliście swojego wyboru.

 Bez względu na fakt, że istoty Mroku miały wpływ na każdy wybór to ostatecznie one też zawsze szanowały decyzję każdego, ponieważ uniwersalne prawa nie mogą być naruszone (łamane) - nawet przez prawa braku Światła.

  Teraz wszystkie działania Wielkiego Teatru Życia zostają zakończone. Zaczyna się Nowy Wiek a stary cykl na zawsze się kończy.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=iKtPmE0abcI