poniedziałek, 6 lutego 2023

Nie da się ukryć przed Karmą

 oryginał https://www.youtube.com/watch?v=alv4xEQu4is

 kochani, w najbliższym czasie będzie jeszcze wiele zmian i chaosu. Nowy świat jeszcze się nie przejawił a stary odchodzi rozpadając się pod karmicznym ciężarem nikczemności.

  Wszelkie instytucje, które nie pasują do uniwersalnego prawa i ci, którzy popełnili działania przeciwko ludzkości i Ziemi cierpią z powodu efektu bumerangu. 

 Wkraczamy w przyspieszenie czasu i zdarzeń - wszędzie powstaje chaos, kiedy jeden świat się kończy i zaczyna się inny. Wszystkie instytucje albo upadną, albo będą się rozwijały zgodnie ze wznoszącą spiralą ewolucji.

  Musimy porzucić przeszłość i płynąć z nowymi energiami, - nie mamy już  możliwości radzenia sobie z rzeczami tak skuteczne, jak w przeszłości.

  Nadszedł czas aby spróbować czegoś innego, w przeszłości walczyliśmy z zewnętrznymi wrogami  i czciliśmy zewnętrznych bogów. Używaliśmy zewnętrznych praktyk, aby chronić siebie.

  Wielu ludzi spędza całe życie ucząc się nowych rzeczy sposobów ochrony przed tym, co się stało w przeszłości, aby uniknąć powtórzeń tego.

 To skupienie przyciąga ludzi i wydarzenia aby pokazać, że to wydarzenie nie zostało uzdrowione lub wybaczone, zewnętrzne próby uchronienia się przed lękami nigdy nie przyniosą pokoju.

 Pokój i bezpieczeństwo nie są zewnętrzne, można je znaleźć wewnątrz. Czasami uzdrowienie jest tak proste jak odpuszczenie, podziękowanie ludziom, przemyślenie swojego doświadczenia - rzeczy nie zawsze są takie jakimi się wydają być.

  Wszechświat przedstawił nam wszystko, czego potrzebujemy - nauczyciele otaczają nas wszędzie lecz wielu ludzi odmawia przyjęcia i uznania tego faktu.

Ich uwaga skupiona jest na tym co zewnętrzne - bez wewnętrznego uzdrowienią żadna zewnętrzna praktyka nie będzie działać. Bezosobowa odpowiedzialność i posiadanie swoich lęków nikt i nic nie zapewni waszego bezpieczeństwa.

  Obejmuje to również karmę - gdziekolwiek byście nie poszli, ona jest zawsze z Wami, nie da się przed nią ukrywać.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=IcMCu9HR2ds