poniedziałek, 20 lutego 2023

Jeden z najważniejszych momentów w roku

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=ufOx7x0u8DU

Kochani, nów księżyca 20 lutego może przynieść niedogodności i trudności. W te dni mogą się aktywować traumy z dzieciństwa i manifestować niepokój, może pojawić się pragnienie ukrycia się w swoim świecie, odgrodzenia się od problemów, zastąpienia prawdziwego życia iluzją.

   Wchodzimy w jeden z najbardziej ważnych momentów w roku - zarówno w skali osobistej jak i planetarnej. Jest to czas aby pozostawać wewnątrz swoich serc, obserwując z neutralnej przestrzeni to, co dzieje się w świecie, pamiętając o tym, że możemy widzieć szerszy obraz zdarzeń.

   W tym czasie może się nasilić bezbronność i wrażliwość na otaczające środowisko, możecie popaść w rozpacz. Ciało będzie działać na granicy swoich możliwości, może zwyciężyć zmęczenie i zły nastrój. 

  W tym dniu nawet powszechne czynności mogą mieć znaczący wpływ na życie. Rytuały podczas nowiu księżyca mają szczególną moc więc nie przegapcie okazji i korzystajcie z nowiu księżyca i nowego księżycowego cyklu. 

  To świetny czas na wypowiadanie życzeń i jak można szczegółową ich wizualizację. Musicie to czynić w dobrym nastroju. Nie zapomnijcie również podziękować wszechświatowi za wszystko, co macie.

   Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=IpJETg2MND8