sobota, 12 lutego 2022

Iwan Carewicz - Męskie przeprogramowanie 11 - Piatigorsk 2022

Uwaga, komu się nie chce czytać tekstu niech od razu przewinie do dołu do akapitu EDYCJA 14 LUTEGO.  

 Witajcie, film był kilka dni na Youtube w katalogu "niepubliczny" - tak zazwyczaj czynię pracując nad napisami ale mi go usunęli za "mowę nienawiści" he, he. Pisałem odwołanie ale bez skutku - algorytmy SI coś tam sobie wyszukały.

Podejrzewam, że z tego samego powodu film Iwana został podzielony na 2 części. To co macie poniżej to część druga stanowiąca w zasadzie 90% materiału. Krótki fragment około 10 min. jest też na Youtube jako część pierwsza. Potem to przetłumaczę - dziś kolejność odwrotna. W tej krótkiej pierwszej części Iwan opowiada, że pierwszym etapem budzenia się męskości jest wybuch "jarości" i rozbicie tej skorupy w jaką zapakowało nas społeczeństwo - porównuje to do rozbicia skorupy jaja.

 Pracuję nad wpaleniem napisów w film (tak kiedyś czyniłem zanim mi się programy nie zdezaktualizowały), gdybym w takiej formie wgrał film na Youtube to prawdopodobnie system by nie wyłapał a obecnie był w stanie przeczytać pliki tekstowe mojego tłumaczenia - dodawanych napisów. No cóż - walka informacyjna z głupotą trwa. Cała sytuacja tym bardziej mnie upewnia, że tematy poruszane przez Iwana (podpisuję się pod wszystkim co on mówi) są ważkie i mocno biją w tę matriarchalną, gnijąca rzeczywistość. Jeśli wszystko się powiedzie to nagram gotowy film na Rumble i w osobnej audycji (neutralnej) znajdzie się na Youtube link do filmu.

Napisy umieściłem na chomikuj.pl w folderze gdzie dałem pobieranie na mój koszt - powinno działać dla wszystkich bez konieczności posiadania tam konta:

https://chomikuj.pl/michalxl600/Napisy+do+Iwan+Carewicz+M*c4*99skie+przeprogramowanie+11

  a tutaj link do filmu: https://youtu.be/6bD4qkLnX50


 p.s. dokładam link do tej w/w pierwszej, krótkiej części - może ktoś zechce sobie włączyć automatyczne tłumaczenie https://www.youtube.com/watch?v=l_0QN4tk-7E

EDYCJA 14 LUTEGO:  udało się zamieścić obie części filmów na stronie Rumble. Okazuje się, że jest tam funkcja dodawania napisów. Oto przekierowania na oba filmy - napisy trzeba włączyć ikonką "CC" u dołu ekranu (podobnie jak na Youtube):

część pierwsza  https://rumble.com/vuwxcl-meskie-przeprogramowanie-cz.1.html

część druga:  https://rumble.com/vux3n2-mskie-przeprogramowanie-piatigorsk-cz.2.html

 A oto napisy trwale wpalone w film na kanale założonym przez Mariusza:

  https://rumble.com/vv195a-mskie-przeprogramowanie-piatigorsk-cz.1.html

https://rumble.com/vv1bob-mskie-przeprogramowanie-piatigorsk-cz.2.html