wtorek, 6 czerwca 2023

Twoje ciało wie, jak się samo wyleczyć

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=mfyfXpkcG_4

 kochani, jeśli chcecie poprawić swoje zdrowie to są pewne rzeczy, których nie należy czynić. Nie gniewajcie się, nie narzekajcie na swoje ciało z żadnego powodu.

  Gniew mówi waszemu ciału, że go nienawidzicie lub nienawidzicie jego części. Wasze komórki zwracają bardzo dużą uwagę na każdą waszą myśl.

  Wasze ciało stara się ze wszystkich sił zachować zdrowie - bez względu na to jak się do niego odnosicie. Ono wie, jak się uleczyć, jeśli będziecie mu dawać zdrowe jedzenie i picie, wystarczająco dużo się poruszać i spać, myśleć pozytywnie to będziecie zadowoleni z jego pracy.

 Komórki będą pracować w szczęśliwej, zdrowej atmosferze. Ale jeśli usiądziesz przed telewizorem z niezdrowymi napojami i takim pożywieniem, jeśli nie śpisz wystarczająco długo, cały czas narzekasz i jesteś rozdrażniony to komórki twojego ciała znajdują się w niesprzyjającej atmosferze.

 A więc nie zdziw się, że twoje ciało nie jest takie zdrowe jak byś sobie tego życzył. Nie osiągniecie dobrego zdrowia opowiadając o swoich chorobach lub zajmując nimi swoje myśli.

  Dobre zdrowie jest wynikiem miłości i podziwu - traktujcie swoje ciało z największą miłością. Porozmawiajcie z nim i chwalcie je delikatnie.

 I jeśli jakakolwiek część waszego ciała boli i czujecie się niekomfortowo to traktujcie je jak chore dziecko. Powiedzcie mu, jak bardzo je kochacie i czynicie wszystko co tylko się da, aby mu pomóc wyzdrowieć.

  Jeśli jesteście chorzy to nie wystarczy pójść do lekarza i przyjmować lekarstwa - im więcej wiecie o zdrowiu, tym łatwiej będzie wam zadbać o swoje ciało. 

  Jeśli  wybieracie czucie się ofiarą to rezygnujecie ze swojej mocy. Często sami tworzymy choroby w naszym ciele. Ciało jak wszystko inne w życiu jest zwierciadłem naszych myśli i przekonań - ono zawsze z nami rozmawia.

  Każda komórka reaguje na każdą naszą myśl i każde słowo. Myśli i słowa są odpowiedzialne za to jak zachowuje się ciało - odpowiedzialne są za nastrój, zdrowie i choroby.

 Jeśli ktoś ciągle ma chmurny wyraz twarzy to nie jest to spowodowane przez przyjemne myśli -  twarze i ciała starszych ludzi wyraźnie pokazują, jakie były ich myśli przez całe życie.

  Zaakceptujcie fakt, że wasze życie nie jest ciągiem przypadkowych zdarzeń lecz ścieżką wzrostu. Jeśli będziecie żyć każdego dnia z tą świadomością, to nie zestarzejecie się, a będziecie wyłącznie wzrastali.

 Zatem zmieńcie już teraz swoje nastawienie i śmiało ruszajcie naprzód!

 Jesteście na tym świecie z ważnego powodu i wszystko, czego potrzebujecie jest w Waszym zasięgu.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=uKxoiopGUeQ


 

To przytrafi się wszystkim - innego wariantu nie ma.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ceN_OKJw2Sc

 Kochani przechodzimy przez rozłam linii czasowych - z każdym dniem jest coraz więcej tych, którzy wybrali nową oś czasu.

 Jesteśmy napełniani ogromną ilością informacji i ludzki umysł potrzebuje czasu aby to wszystko przyswoić.

  Osiągamy poziom i integrację świadomości, którego nasza ludzka forma nie jest w stanie sobie w obecnej chwili nawet wyobrazić - nie mówiąc już o zrozumieniu.

  Są tacy na naszej planecie, którzy budzą się w koszmarach -  są też ludzie przebudzeni, którzy widzą "dalej swojego nosa" przynoszący wyższą rzeczywistość, wgląd i mądrość.

  Ta wyższa wiedza i mądrość jest w każdym - trzeba po prostu pokonać psychiczne ograniczenia i programowanie, które utrzymuje ludzi w stłumieniu.

   Przechodzimy przez proces "rozpakowywania plików informacyjnych" wcielając wyższe częstotliwości. Ludzie, którzy walczą z tym, którzy stawiają silny opór komplikują sobie tylko życie, ponieważ ostatecznie stanie się to udziałem wszystkich -  nie ma innej opcji.

  Każdy ma w tym procesie inną rolę - ci, którzy są zainteresowani tą informacją stanowią sobą część pracy siatki planetarnej i wysłani są do różnych miejsc na Ziemi, aby przekazać swoje kody.

  To, przez co przechodzi nasza struktura biologiczna jest niezwykle głębokie. Biologiczne wniebowstąpienie to  zmartwychwstanie rozpuszczające anty-życiową moc trójwymiarowej struktury - moc, która genetycznie zmieniła naszą formę fizyczną.

   Jesteśmy prowadzeni na nieznane terytorium fizycznie, duchowo i mentalnie.

  Jesteśmy pod opieką, wyższe siły kontaktują się z nami -  dlatego jesteśmy świadkami niesamowitej aktywności kosmicznej nad naszymi głowami.

 Ziemia przechodzi przeogromną transformację i podróżujemy wraz z nią przez kosmos, próbując się wszystkiego dowiedzieć i wszystko zrozumieć.

   I pamiętajcie, że wszyscy są tam gdzie powinni być.

  dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=RlZEcJEF-7U