niedziela, 23 października 2022

Losy świata określą się w najbliższych miesiącach

 oryginał rosyjskojęzyczny tu https://www.youtube.com/watch?v=wRhislL7WDg

Kochani, nadchodzą kosmiczne wydarzenia, które wywołają znaczące zmiany, ponieważ w najbliższych miesiącach wiele systemów całkowicie się rozpadnie - i to da jeszcze szerszy obraz całości zdarzeń.

 W miarę zbliżania się tych wydarzeń, ludzie pozostający w niewiedzy nadal patrzą na podnoszenie fałszywej flagi powodującej niekończący się strach przed możliwą wojną światową. 

 Nie trzeba dodawać, że to się nie stanie. Dla wielu ludzi normą jest poczucie zdezorientowania, kiedy nieustannie ogłasza się chaos, wojny i choroby. Jeśli jednak wejdziecie wgłąb siebie, wybierając spokój swojego ducha to możecie zobaczyć coś innego niż to  co jest pokazane na zewnątrz. A to dlatego, że im na więcej pozwalacie temu wewnętrznemu spojrzeniu - tym bardziej jesteście związani z prawdą źródła. 

 W ten sposób jesteście w stanie przekazać pokój tym, którzy szukają słowa pociechy. Przyszłość jest ustalona i nie ma miejsca dla wątpliwości! Ludzkość będzie wolna. Takie jest przeznaczenie. Wasza świadomość powróci do bardziej szerokiego stanu i będziecie mogli się bardziej łączyć z tym co po drugiej stronie zasłony.

  Pozwólcie sobie skierować głowę w innym kierunku i być może zaczniecie zauważać rzeczy, których istnienia dawniej nie podejrzewaliście... To jest czas, kiedy będziecie bardzo zaskoczeni zdolnościami swojej intuicji. Siatka czasu łącząca wszystkie linie czasowe, wciąż się rozplata, nie zostawiając żadnej innej linii poza linią Wniebowstąpienia.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i rozprzestrzeniają tę pracę.

 polskojęzyczny lektor https://www.youtube.com/watch?v=Ya2bQU5iKTM