sobota, 4 lutego 2023

Pełnia księżyca 5 lutego. Czeka nas burzliwy okres.

oryginalny film:  https://www.youtube.com/watch?v=3LPXfNHco-w

 Kochani, pełnia minie 5 lutego w znaku Lwa. Biorąc pod uwagę bliski przelot komety, ten okres będzie niespokojny - spodziewajcie się, że współczynnik dramatyzmu i jaskrawości wydarzeń zostanie podniesiony.  

 Uran wstrząsa wszystkim aby obudzić nas do głębszej prawdy i wyższej mądrości. Podczas pełni księżyc jest w maksimum swojej siły, co daje dobre wsparcie emocjonalne i psychiczne oraz intuicję.

   Podczas gdy lew może być wielki, jedna z jego głębszych nut leży w prostocie żeby nie niepokoić się i nie rozpraszać blichtrem i połyskiem złota, lecz powrócić do tego, co jest naprawdę ważne i związane z sercem. 

  Czasami najprostsze odpowiedzi i najprostsze działania mogą być najważniejsze. Prostota i podążanie ścieżką najmniejszego oporu mogą utrzymywać nas w potoku energii naszego serca.  

 Pełnia księżyca co miesiąc daje nam możliwość zrobienia pauzy. Koniec cyklu księżycowego to czas, kiedy nasiona, które zasadziliśmy (świadomie lub też nie), zaczynają kiełkować. 

  Jest to niesamowicie silny dzień pod względem energii. Jest całkiem prawdopodobne, że w tą pełnię księżyca poczujecie dużą energię i możecie doświadczyć pokusy, aby zacząć coś nowego. 

  Nie poddawajcie się pragnieniu spróbowania czegoś nowego - podjęcia ważnych decyzji. Zamiast tego skupcie się na tym aby cieszyć się nasionami, które już posialiście.

   I niech przez jakiś czas pomysły się kręcą w waszej głowie, aby miały czas rosnąć. Jeszcze dwa tygodnie oczekiwania do następnego nowiu niczemu nie zaszkodzą – wręcz przeciwnie, pomoże Wam to o wiele efektywniej wykonać kolejne kroki.

   Możecie zauważyć, że Wasze emocje są u szczytu. Nie poddawajcie się pragnieniu skarcenia, dania nagany lub w inny sposób "wyżycia" się na kimś. Zamiast tego zachowajcie uspokój i dajcie sobie czas na przemyślenie wszystkiego. 

  Księżyc ma potężną energię i wiele praktyk dotyczących życzeń skupionych jest konkretnie na nim. Oto jedna z nich: Wlej do szklanki czystej wody i przy pełni księżyca podejdź do okna. Patrząc na księżyc, szepcz do wody w szklance swoje życzenie a następnie zostaw szklankę do rana na parapecie a później od razu po obudzeniu się, natychmiast wypij cała wodę do dna. Niech Twoje marzenia się spełnią.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=iWLvTJFNdfk