piątek, 7 kwietnia 2023

Teraźniejszość nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, jaka będzie przyszłość

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=iuakAMfFvQ0

 Moi drodzy, ludzkość ma duże kłopoty. Ale dla tych, którzy wybrali ścieżkę duchową, jest to nieco inaczej niż dla tych istot tkwiących w cierpieniu, a czasem będących bez nadziei, że coś się w ich życiu zmieni.

  Bądźcie cierpliwi. Za każdym razem kiedy tylko będziecie zbyt zmęczeni i zniechęceni wyobraźcie sobie motyla prostującego skrzydła. Znajdujecie się w takim właśnie procesie "inicjacji", jesteśmy w świecie, w którym prawdziwe światło jeszcze się nie objawiło i wielu zdesperowanych szuka drogi swojej duszy.

  W obecnym czasie brak jest szacunku dla życia - dla tej świętości we wszystkim, co jest przecież cechą ludzkiej manifestacji. Tego właśnie pragną niższe moce - one chcą ponownie podzielić aby zarządzać tymi, którzy chcą oprzeć się manipulacji i bezsensownym wojnom - wojnom, które pewne siły chciałyby rozprzestrzenić na cały świat.

  Musicie wiedzieć, że nawet niewielka grupa ludzi zjednoczonych w imię pokoju, tolerancji i szacunku może mieć znaczący wpływ na dużą ilość Istot.  

 To czy będzie to wynikało z Waszej woli, czy też nastąpi w pewnej niezbyt odległej chwili w wyniku rozpadu społeczeństwa zależy od tego co myślą ludzie i czego chcą. 

 W obecnej chwili nadchodzą wielkie rzeczy - naprawdę bardzo wielkie a więc przygotujcie swoją duszę i swoje ciało.

  Nie doświadczycie już ponownie tego czego doświadczaliście do tej pory. 

   Świat, który ma nadejść będzie się różnić jak dzień od nocy - wszystko, co dzieje się w Waszym ciele, wszystko co dzieje się, gdy śpicie przygotowuje Was do tego kim będziecie jutro.

  Na świecie jutra jest zbyt dużo światła, zbyt dużo miłości, - te zbyt wielkie różnice byłyby nie do zniesienia. Dzięki wielkiej mądrości boskiego planu trwa przygotowanie.

  Wszystko co jest "inwestowane" w Was podczas snu lub czuwania jest nie tylko wibracyjnym przygotowaniem do nowego świata, nowego Światła i miłości, które będą się coraz mocniej w Was manifestować. 

 W ten sposób szok spowodowany przejściem będzie znacznie mniej trudny i znacznie łatwiej będzie się wam przystosować do tych nowych stanów istnienia, ponieważ teraźniejszość nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, jaka będzie nasza przyszłość.

   Nikt nie może powiedzieć, co będzie jutro czy później - czas nie ma znaczenia. Żyjcie swoim życiem, spełniajcie swoje projekty, a kiedy przyjdzie ten moment to cokolwiek byście nie czynili - będziecie już mieli podświadome przygotowanie.

  I nagle wejdzie w  was światło, to będzie podobne do włącznika, który coś włącza wewnątrz was. I w tym momencie nastąpi transformacja.

 A póki co nie traćcie cierpliwości -  wszystko idzie zgodnie z planem dla planety Ziemia przewidzianym przez Stwórcę. 

 Jeśli jeszcze będą mroczne dni, jeśli ludzkość ma jeszcze przetrwać ciężkie czasy, to będą to naprawdę ostatnie takie chwile na naszej planecie.

Nigdy już nie będzie tak trudnych czasów - nigdy już nie będzie wojny i nie będzie strasznych manipulacji dokonywanych przez niewierzących, złoczyńców i ciemne światło.

  Bądźcie pewni, że nie jesteście sami, mówią nam to i powtarzają cały czas, ale chodzi o to aby w to wierzyć - często ludzie nie wierzą bo nic się nie dzieje w ich życiu.

  Jednak w ich nieświadomości dzieją się wielkie rzeczy - wkrótce wszystko to zamanifestuje się w ludzkiej świadomości i w inny sposób ujrzycie życie - wszystko na świecie będzie inaczej.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=xa4fRglg1S0