sobota, 16 września 2023

Wszystko już zdecydowane - zwycięstwo jest nieuniknione.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=xu_q9YkjODc

 Kochani, czas zaakceptować swoje lęki i żyć bez nich, duchowe płaszczyzny i istoty Światła są tutaj, aby wprowadzać zmiany i uformować przejście tak harmonijnie, jak to tylko możliwe.

   Nic nie jest pozostawione woli przypadku lub sił, które chcą przynieść zniszczenie. Ziemia przechodzi na dużo wyższy poziom istnienia, te wydarzenia nie wpływają na tych, którzy nie mogą lub nie chcą przechodzić.

  U tych, którzy nie są gotowi na przejście powstaje wrażenie, że wszystko pozostaje takie samo lub się pogarsza bo ludzie, którzy chcą zachować swoje stare życie w matrixie, bez względu na wszystko okoliczności nadal stanowią większość.

 Dlatego podtrzymywana jest iluzja, że jest zbyt mało zmian chociaż walka z tymi, którzy sprawują władzę jest już zakończona - wszystko zostało już ustalone, projekt wniebowstąpienia ludzkości nie mógł doznać porażki i można powiedzieć z absolutną pewnością, że światło zwyciężyło na najwyższych poziomach i także wygra tu na Ziemi.

   Ta pewność zasila i wzmacnia wolę - każdego dnia stawiamy czoła problemom. Są to przede wszystkim różnego rodzaju interwencje, manipulacyjna ingerencja i wtargnięcia zdegradowanego systemu.

   Stawiamy czoła wyzwaniom i często niemal przekraczamy swoje psychiczne i fizyczne ograniczenia. Celem dzisiejszej pracy ze świadomością jest wypełnienie światłem oraz stabilizacja podstawowej wibracji, aby lęk, który pochodzi z naszego środowiska - który destabilizuje i niepokoi nie mógł nam już zaszkodzić.

 Scenariusze strachu są nam przekazywane na wszystkich poziomach obniżając nasze wibracje i blokując życiową siłę. Większość ludzi wierzy tylko w to, co widzą na własne oczy, a nie mogą zaufać temu, co czują sercem.

  W ten sposób grzęzną w negatywnych scenariuszach przyszłości, w których negatywny wynik obecnej Ziemskiej gry wydaje się nieunikniony.

  Dokładnie tak to ludzie postrzegają, kiedy w ich systemie energetycznym osadzają się wibracje strachu.

  Ale jedyna ewolucja, która jest rzeczywiście nieunikniona to triumf światła nad ciemnością, miłości ponad strachem. Każde spontaniczne uzdrowienie poprzedzają lata a często wiele wcieleń przygotowań.

  Dlatego miejcie cierpliwość i miłość do siebie - dusza zna prawdziwe skłonności i potrzeby, ona zna plan waszej duszy i tempo.

   Wasza transformacja nastąpi w takim stopniu, w jakim jesteście gotowi się zmieniać i uczestniczyć w konkretnych zmianach swojego życia. Jeśli chcecie usunąć strach ze swojej aury to dzieje się to teraz całkowicie we wszystkich ciałach energetycznych. Dla większości ludzi, którzy śledzą przekazywanie światła i miłości skala tego procesu jest wprost niebywała.

  Po tym poczujecie ulgę i część obaw odejdzie raz na zawsze i już nie będą was więcej przytłaczać. Kiedy zmieni się wasze postrzeganie to zmieni się wasze życie.

  Naturalne lęki, które mają chronić was przed krzywdą świadczą cenne usługi a nienaturalne uniemożliwiają prowadzenie pewnego życia - te trzeba uzdrowić. Naturalne lęki przychodzą i odchodzą a nienaturalnie nie znikają same.

  Dotarliśmy do punktu, w którym metody szybko znikającego Matrixa nie są już zdolne do życia - wy to czujecie, ale często patrzycie na świt nowej ery z ciężarem  doświadczeń przeżytych wcieleń.  Znacie cierpienie i ból - widzieliście jak ludzie popełniają błędy a światy toną.

   Bazując na tym doświadczeniu, ludzie mają tendencję przypuszczać, że i tym razem wybuchnie światowy pożar i ludzkość skazana jest na porażkę, jednak wyciągnęliście wnioskiprzeszłości i to robi różnicę. 

 Dlatego dzisiaj jest inaczej -  bo są tacy ludzie jak wy, który patrzą na siebie w lustrze prawdy i widzą bieg świata w sposób niefiltrowany - ludzie tacy jak wy, którzy wyrzekają się kłamliwych bogów, takich jak pragnienie władzy, egoizm - którzy określają, dokąd zmierza teraz ich podróż.

  I w trakcie tego procesu nie będzie upadku lecz wzniesienie, nie zniszczenie lecz wybawienie. Nie będzie żadnego przejęcia Ziemi przez ciemne siły, ale przekazanie Ziemi w wasze ręce. Lęki nadal wywierają swój wpływ, a zatem i ich rozpad ma najwyższy priorytet.

  Dzisiaj nie ma nic ważniejszego niż uleczenie nieuzasadnionych i wyimaginowanych lęków, bo tylko wtedy można osiągnąć i rozwinąć prawdziwą pewność siebie.

  Wdzięczność wam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=yw8N11gndGY