wtorek, 2 lutego 2016

Co mają zrobić Szare Myszki?


Witajcie po dłuższej przerwie,
   Był taki wpis na blogu "kobieta rodzi się doskonałą"
http://michalxl600.blogspot.com/2014/11/kobieta-rodzi-sie-doskonaa.html
W tym klimacie będzie dzisiejszy wpis- podobne przesłanie (nie tylko dla kobiet) ma nasz dzisiejszy gość.

         Podzieliłem się niedawno przeczuciem, że w tym roku będzie się działo.
Wiatr zmian pozamiata stare dekoracje na scenie życia u niejednego (niejednej) z nas. No i......   Oj! dzieje się dzieje! Dzieje się i u mnie - a to również Wasza sprawka ;)  bo tworzymy wspólnie egregor tego blogu, jego energetyczo- informacyjną przestrzeń, rodzaj zdrowo pojętej wspólnoty (nie sekty- sekta jak sama nazwa wskazuje jest czymś odciętym [odsieczonym] od nurtu życia a my tutaj przeciwnie - chcemy je pić garściami i cieszyć się jego pełnią). No i to nasze pole informacyjne sprawia rozmaite cuda- wzmacnia nasze intencje i dążenia. Tak samo jak pan  w poniższym filmie - nie wiem do końca jak to działa ale działa (choć mam pewną teorię i na życzenie mogę opisać z grubsza pewne zależności. Wspominał to abecadło już Andriej Iwaszko- tłumaczyłem wiosną wspaniałe wykłady z jego udziałem). Każde forum w necie, każdy blog, każde jakiekolwiek stowarzyszenie od koła gospodyń wiejskich, motocyklistów, wędkarzy aż po struktury państwowe czy narody tworzy swój osobisty egregor czy też inaczej nazywając "pole energetyczno- informacyjne". Taki egregor ma (i cały czas go zasila) każde zgromadzenie połączone jakąś ideą- oczywiście dotyczy to również wspólnot religijnych czy fanów grup muzycznych.
  Czasem możecie się spotkać z pojęciem  "pole morfogenetyczne" https://www.youtube.com/watch?v=YEkPolZDp7Y ).
            No i to nasze tutejsze (blogowe) pole informacyjne powoduje, że nasze życia ulegają korekcie- materializują się nasze marzenia (nie mylić z pragnieniami- to też już gdzieś wyjaśniałem). Oczywiście jeśli wyrażamy taka wolę -  to jest ta nasza Słowiańska biała magia. Ponieważ egregor tego blogu ma pewną swoją subtelną konstrukcję- swoje priorytety i ładunek energetyczny, rodzaj programów, które sami tutaj we wspólnych rozmowach "wgraliśmy" i cały czas modyfikujemy to i działa w obszarach dla których został powołany do życia. Jeśli w kimś pojawiły się w tej chwili jakieś stare kody lękowe ( fanatycy religijni już dawno orzekli by w tym miejscu, że krzewię jakieś "new age" - ulubione określenie -pałka na nieprawomyślnych) to raz jeszcze odsyłam do Andrieja Iwaszko lub mogę sam się rozgadać trochę więcej o ile temat kogoś frapuje.

"Gadulec" mi się włączył i chyba odlatuję od tematu ale ostatnio długo nie było wpisu więc może zniesiecie ten słowotok.

           Otóż pewna korespondująca ze mną dusza w żeńskim ciele przysłała taką myśl:  "Jeśli w dzisiejszym świecie płci zamieniły się rolami, to "odrolować" to ciężko. Kobiety, które nie są kokietkami, nie rzucają się na pierwszy plan, są nieśmiałe, wrażliwe, spokojne nie są zauważane przez mężczyzn. Szare myszki, szare ale jednocześnie naturalne i w swej naturalności piękne. A takich mądrych mężczyzn, którzy to dostrzegą i cenią pewnie nie ma wielu. "
     Pytanie osobiste  i bardzo delikatne przeczytałem przed zaśnięciem ale na podpowiedź wszechświata nie czekałem długo ( "Ranek mądrzejszy od wieczora" jak zapewniała swojego ukochanego królewna żabka - "Wasylica Przepiękna" https://www.youtube.com/watch?v=H3IrVDm8hQI ) no i ranek przyniósł odpowiedź.  Inna Niebiańska Istota pospieszyła z pomocą. Intuicyjnie przesłała właśnie wykłady pana poniżej. Człowiek wyraża się "barwnie" (czasem też tak miewam- jeśli ktoś znajdzie tego typu moje wypowiedzi w necie niech się nie zdziwi) ale celnie punktuje wiele z tego co chciałem ubrać w słowa. Jeśli rzecz spotka się z rezonansem Szanownych Czytelników to dopowiem coś w komentarzach.
               Polecam gorąco- na pewno nie będzie to zmarnowane 7 minut życia. Dla przyszłych poszukiwaczy poprzez wyszukiwarkę wklepuję personalia naszego dzisiejszego gościa i polecam inne jego filmy -Benjamin Smythe. Tłumaczenie wyśmienite- pięknie dopracowane napisy od strony technicznej. Cieszę się, że ktoś zadał sobie ten trud. Polecam inne filmy z udziałem Benjamina- są i inne polskojęzyczne wersje. Kliknijcie może lepiej na bezpośredni link bo chyba  lepiej tam czytać napisy https://www.youtube.com/watch?v=JX7ZgnJlsfs