czwartek, 9 marca 2023

Co dzieje się z naszym ciałem

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=rI2yQfii9d4

 Moi Drodzy, teraz wszystkie systemy życia zmieniają się w nas - DNA jest aktywowane, na płaszczyźnie subtelnej (niematerialnej)  usuwane są blokady z uśpionych 10 nici DNA.

    Wracamy do poprzedniego stanu starej, wyższej cywilizacji ze złożoną strukturą ciał,  z 12 niciami DNA. 

 Nasze pola elektromagnetyczne są przestrajane co powoduje pływające bóle w narządach, mięśniach i stawach. Często serce naciska od wewnątrz - pojawia się zwiększone tętno, energia wpływa na system wydalniczy, poprzez niego wchodzą głęboko ukryte toksyny i produkty adaptacyjne.

  Narządy rozrodcze też mogą zacząć się uzdrawiać i tymczasowo zaburzać swoje funkcjonowanie. Możliwe jest niezwykle intensywne wznoszenie się energii kundalii, wzrok może być osłabiony powodując widzenie jak przez mgłę, uczucie piasku w oczach, zwiększone ciśnienie wewnętrzne.

 Wielu ludzi ma problemy ze skórą, ponieważ napełnianie się nowymi energiami następuje poprzez czakrę korony. Jako pierwsze rozwijają się wyższe centra energetyczne, może to powodować zawroty głowy, obrzęk powiek, utratę głosu.

  Kiedy w nas wchodzi najwyższa Boską moc to ona rozbija naszą aurę i czyni nas bardziej obszernymi niż byliśmy dawniej - nasza pierś się rozszerza i w okolicy płuc pojawia się nieznane wcześniej uczucie, które rozpływa się po wszystkich komórkach naszego ciała.

 Tak działa wielowymiarowy portal - zapamiętujemy ten stan,kodujemy w pamięci komórkowej nowe doznania, a następnie ta moc wychodzi z nas. Współtwórcy dają nam tę energię abyśmy ją poczuli.

Jesteśmy prowadzeni do nowych stanów i nowych doznań, a następnie musimy je pomnażać i zwiększać. W ten sposób tworzony jest każdy fraktal poprzez kopiowanie form, w których każdy fragment odtwarzany jest w różnych skalach - od nieskończenie małych do nieskończenie wielkich.

  Tu nie ma przymusu, mamy prawo wyboru - albo podążamy za nim naśladując to w sobie bo chcemy być podobni,  albo go odrzucamy.

  Źródło zawsze przychodzi nie samo, ale w towarzystwie najrozmaitszych mocy i manifestacji. Energie o wysokiej częstotliwości mogą w nas wniknąć na kilka sposobów:  z zewnętrznej przestrzeni kosmicznej, z płaszczyzny subtelnej (pozamaterialnej), z eteru a także od dołu poprzez Ziemię.

  Możemy postrzegać (odczuwać) te energie poprzez czakram głowy - czakrę korony oraz poprzez dolne centra a więc nogi i narządy rozrodcze. Ale wyższe energie wchodzą poprzez obszar serca, poprzez duszę i pranę. Zdając sobie sprawę z tej prawidłowości strach odchodzi - nie boimy się już ciemności.

   Każda kropla Boskiego oceanu niesie w sobie szablon wszelkiej świadomości - jesteśmy maleńką, jasną kopią Źródła i możemy rozwijać dowolną energię od wewnątrz polegając na siłach wyższych i na sobie.

Posiadamy wszystkie narzędzia dla zbudowania własnego fraktala - w ten sposób wzrasta nasza dusza budując komórki nowej, wielowymiarowej macierzy - aktualizując, rozwijając i zmieniając ich jakości.

  Wszystko przychodzi od źródła do swoich dzieci, jeden poziom rodzi inne i każdy jest niezależny i posiadający wolną wolę. Stwórca po prostu daje nam swoje nasienie a my możemy zasilać nim swoje wnętrze.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=I-lRy-prgXE


 

Drzwi wkrótce się zamkną i musimy się spieszyć

oryginał jest tu  https://www.youtube.com/watch?v=y82iKXwGq6w

 kochani, dokładnie w tej chwili trwają działania o których tak długo była mowa czyli oddzielenia ziarna od plew. Konieczne jest wzięcie pod uwagę, że tak wielu ludzi jeszcze nie jest zaawansowanych w rozwoju duchowym aby wznieść się na poziom wyższego wymiaru.

  Wszyscy ludzie, którzy nie rezonują z energiami przybywającymi na Ziemię czują się teraz bardzo źle ponieważ oni wciąż należą do dużo niższych wibracji związanych z trójwymiarową rzeczywistością.

  Nie każdy może nadążyć, a wielu nie będzie w stanie poradzić sobie z wysokimi wibracjami niezbędnymi dla rezonansu z Ziemią. Ale ci ludzie mają dobrą opiekę i kierowani są do odpowiedniego dla siebie wymiaru. 

 To wspaniale jeśli wszyscy zaczną się przygotowywać do przebudzenia jakiego nie było nigdy wcześniej w historii - wielu ludzi jest gotowych na tę wielką manifestację już teraz. Medytacja pomoże wejśćodpowiednie wibracje, aby wszystko poszło jak należy - jak najbardziej płynnie.

 To nadal może być szokiem dla wielu, którzy myślą, że są gotowi na tę falę - po tym wszystkim wszystko się zmienia i staje się inne. Rzeczywistość nagle ożywa w porównaniu do wcześniejszej - myśli i pragnienia manifestują się natychmiast i ważne jest, abyście byli kochający i pozytywni w swoich nastawieniach i intencjach.

Nowa Ziemia jest gotowa na dobre nasiona, które wytworzyła przez ten cały czas i dobre ziarno jest już bezpieczne w skarbcu (spichlerzu), a to, co widać na zewnątrz już wkrótce przestanie istnieć.

  Jeśli nadal patrzycie na zewnętrzną scenę to każdego dnia zwiększa się część tego, co już nie służy - hałas na zewnątrz jest teraz wprost piekielny, ci dominujący mający wypaczoną świadomość stają się plewami Ziemi, gdy otaczała ich pszenica, oni żyli jak pasożyty żywiące się jej energią, ale kiedy nadchodzi żniwiarz to pozostaje martwa i bezużyteczna materia.

 Przyglądajcie się tylko po to aby zobaczyć oczyszczone pola. Zwróćcie uwagę na to co jest naprawdę cenne.  Na tym świecie dualności zawsze istniały dwa bieguny, ale to ostatnie żniwa bo Ziemia opuszcza tę kategorię, aby stać się jednym Światem. Następne zasiewy będą bez plew, plagi już nie będą częścią Nowej Ziemi, widzicie te sceny po raz ostatni.

 Jeśli chcecie to spójrzcie ponownie ale z miłosierdziem, ponieważ los kąkolu i plew nie jest przyjemny - one muszą się poddać oczyszczającemu ogniowi. Wielu ludzi jest dzisiaj uczestnikami tego spektaklu reprezentując kąkol i plewy - to był ich własny wybór i potrzebują ujawnić się, bo żyjemy w czasie objawień.

 Wszyscy, którzy są gotowi na Nową Ziemię muszą na własne oczy zobaczyć prawdziwych dręczycieli ludzkości jak również tych, którzy się z nimi zgadzają.

  Teraz oni pokazują się obnażeni, aby wszyscy wiedzieli kim oni naprawdę są - światło jest w tej chwili tak mocne, że nie ma już takiego ciemnego kąta w którym mogliby się ukryć. Dlatego jest to czas objawienia (apokalipsy) - wszystko powinno być objawione i pokazane - musicie zrozumieć, że zawsze byliśmy otoczeni kąkolem i plewami, które wysysały naszą energię.

  One teraz nie mają już możliwości ponownego odrodzenia się z wami w przyszłych zasiewach. Nie karćcie ich - wasza sytuacja jest znacznie lepsza, wyjrzyjcie na zewnątrz, ale nie bójcie się czego co widzicie.

 Wszystko jest już postanowione, i już nic nie możecie uczynić dla kogoś innego który zdecydował się być tym, kim jest. Bierzcie tylko ostatnie ziarna pszenicy - one są przestraszone bo uciekają w ostatniej chwili.

  Nie angażujcie się konflikty i chaos, ponieważ możecie niepotrzebnie ucierpieć. Po prostu wykonujcie swoją część, utrzymujcie swoje światło aby ci, którzy przybyli na ostatnią chwilę zdołali znaleźć drogę do spichlerza. Zbliża się ogień i muszą się spieszyć przyjmijcie ich z miłością, bo tego oni w tej chwili najbardziej potrzebują.

   Drzwi wkrótce się zamkną i nic więcej nie da się uczynić - siewca przygotowujący glebę dla nowych upraw, jest zadowolony z jakości i czystości ziarna, którą osiągnął dzięki tak wielu uprawom w przeszłych tysiącleciach.

 Zima się kończy, nadchodzi wiosna, czas na nowe zasiewy i na Nowej Ziemi będzie nowa pszenica - tym razem zdecydowanie wolna od plew i kąkolu.

  Karta w historii ludzkości zostanie przełożona -  następcy napiszą nowy rozdział.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=oau38KZUOU0