sobota, 29 października 2022

Każda dusza decyduje w tej chwili o swoim losie.

 oryginał tu https://www.youtube.com/watch?v=5uKlkG_L4Sk

Moi Drodzy, prosimy o zachowywanie wysokiego poziomu energii. Przejście nabiera intensywności i tempa - portale są otwarte i przejście przez nie zależy od częstotliwości każdego człowieka. Korytarz zaćmień ułatwia sprzątanie i usunięcie pozostałych negatywnych energii.

  Są to ostatnie chwile przed wielkimi wydarzeniem - tak wiele już się wydarzyło za kulisami w ramach boskiego planu dla Ziemi. Nawet jeśli większość ludzi nie jest tego świadoma to każda dusza decyduje w tej chwili o swoim losie. Teraz nie ma ani jednej wcielonej istoty, która byłaby w stanie twierdzić, że nie wiedziała o konsekwencjach swoich działań.

 Wszyscy doskonale wszystko rozumieją, choć wielu woli o tym nie myśleć bo ich ego i pycha wciąż są zbyt silne. Niewiele zostało czasu do zakończenia starego cyklu - to naprawdę długo oczekiwane finałowe kroki. Utrzymujcie w tej chwili swoją częstotliwość - ona ma decydujące znaczenie zarówno dla świadomości indywidualnej jak i zbiorowej.

  A to dlatego, że każda przebudzona istota ma potencjał tworzenia tysięcy obudzonych - wielu już wibruje tak wysoko, że potrafią swoją energią zrównoważyć dziesiątki, a nawet setki tysięcy ludzi wokół Was. Dlatego też jesteście teraz bardzo  ważni, nie lekceważcie swojej zdolności do utrzymywania energii zespołów ludzkich oraz Ziemi - nie traćcie takiej możliwości.

  Unikajcie stresu i kłótni, nie wchodźcie w konfrontacje, nie obrażajcie i nie osądzajcie bo to tylko zasila mroczną energię. Pamiętajcie, że tylko światło ma zdolność tworzenia - macie już niezbędne doświadczenie nawet jeśli tego nie pamiętacie w tej chwili.

  Jesteście o krok od ukończenia podróży wewnątrz trzeciego wymiaru, nie dajcie się zwieść tym którzy nie są gotowi - nie wracajcie się, bez względu na okoliczności. Portale są otwarte i czekają na Was dokładnie w tej chwili. Utrzymujcie skupienie i swoje wibracje. To pomoże Wam przyciągnąć wszystko co najlepsze - słowa to za mało, potrzebne są wibracje, energia i magnetyczna kompatybilność.

 Aby zakotwiczyć energie Światła potrzebna jest stosunkowo niewielka grupa  przebudzonych, którzy zdają sobie z tego sprawę, że to zrównoważy energię milionów ludzi.

 Jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w przejściu przez ten proces planetarnej transformacji - nawet jeśli nikt nie może zmienić Boskiego planu dla Ziemi to Wy możecie przyczynić się do tego aby mniej trudności spadło na ludzkość.

  Sprawcie aby Wasze życie i życie innych było łatwiejsze, jesteście współtwórcami własnej a także zbiorowej rzeczywistości. Skoncentrujcie się na dobrych intencjach - intencje są kluczem otwierającym wszystkie drzwi, a teraz również portale Wniebowstąpienia.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

 polskojęzyczna czytanka  https://youtu.be/vfKerd1J8b8Jak otumanić pana młodego, oczyszczanie za pomocą noża oraz jak kobiety wybierają nóż.

 wersja po rosyjsku z polskimi napisami: https://www.youtube.com/watch?v=YYP9nOb65Rc

 URYWKI WYKŁADU POD NAZWĄ "WSZYSTKO O NOŻACH, TRADYCJI I OBRZĘDACH".

  Wiktor Iwanowicz Czułkin

  ...mówię o tym co się dzieje dziś na weselach w tradycji chrześcijańskiej. Jeden z elementów wesela to wlanie wódki w bucik panny młodej. Ta wódka wciąga w siebie wszelką informację tej "Nie- Wiesty", która w nim chodziła. To dają panu młodemu. A to jest straszny gwałt- -uzależnienie, wędzidło dla mężczyzny. Jak już to wypił to można go za nos wodzić jak byka na targ za kółko wbite w nosie. Stąd to się wszystko bierze. 

  Aborygeni na Saharze i w innych miejscach stosują ten chwyt dla okiełznania lwów, panter i podobnych. One chodzą za nimi jak domowe koty. One leżą koło nich itp. W tym celu biorą to co stopa często dotykała. U nas jest to obuwie. Tam jest wszelka informacja energetyczna. Tam nalewają wodę i je ciągle poją. A gdy one już przesiąkną tą wszelką informacja genetyczną to zaczynają dobrze rozumieć człowieka. Tak jak w filmie "Awatar"- Tam mają takie warkocze i się łączą ze zwierzętami. I wtedy to zwierzę - ptak czy pół-gad od razu zaczyna wszystko rozumieć. 

  To samo ma miejsce wtedy gdy ten pot człowieka z okolicy stóp - tam gdzie się spociła noga tam pozostaje informacja o nas. Jeśli nie ma butów to ona zostaje na ziemi. No i gdy poi się te wszelkie gepardy wodą z obuwia to one są jak domowe koty - łaszą się, stają się identyczne jak krewni. Bardzo mocno wiążą się z człowiekiem. Przytulają się, słuchają rozkazów itp.

  Widziałem taki film  - siedzi sobie taki starzec, skóra jak zakopcony pergamin a wokół chodzi pełno tych zwierząt. Szamani się tym posługiwali i pokazywali swoją władzę: "wy też będziecie jak te koty". Wszystkie te zwierzęta są tak okiełznane - cała ta informacja jest im przekazana. Tam gdzie człowiek stał  - nieważne czy na gołej ziemi czy gdzie indziej, oczywiście lepiej gdy stał bosymi stopami to pozostawia na ziemi swój energetyczny ślad. Ten ślad się zdejmuje, bierze się tą energię i zaczyna się z nią pracować a człowiek zaczyna czuć się gorzej i nie zdaje sobie sprawy dlaczego i co się dzieje. 

 Dlatego u nas były takie zwyczaje, że chodziło się "za róg" w różnych mniejszych czy większych prywatnych sprawach. Trzeba wszystko za sobą zakopywać i sprzątać by nie raziło w oczy. Bywa tak, że idąc zobaczysz plwocinę i z jakiegoś względu jest to odrażające -następuje utrata energii. Tak samo jest gdy spojrzysz na jakiekolwiek wypróżnienia. Robi się bardzo niemiło. Trzeba wtedy spojrzeć na słońce a ono od razu oczyszcza ten obraz. Wszystko inne należy zakopywać i usuwać - dawniej o to dbano i nie zostawiano ot-tak bo można było zebrać ziemię z tym materiałem a potem zrobić z człowiekiem co tylko się chce.

  To może być wszystko - paznokcie, włosy itd. Czarownicy pracują na tej podstawie  - jeśli jest jakaś materia od człowieka. Rozmawiałem kiedyś z pewną babcią zajmującą się takimi sprawami. Ona mówi: nie masz pojęcia co ludzie dziś wyprawiają - a szczególnie kobiety. Bo jest wiele problemów a mężów trzeba jakoś "zaciągnąć" do rodziny albo wyjść za mąż itp. Przychodzą więc do niej i takie babcie zajmują się tymi subtelnościami. Przychodzą też mężczyźni, i gdy zaczynają wyjaśniać to się okazuje, że wpadli w jakieś energetyczne sidła. 

  Ona opowiada, że jakiego dnia o takiej a takiej godzinie świętowali gdzieś  - była gościna, stół zastawiony jakaś kobieta siedziała obok niego i mu nadskakiwała - podsuwała zjedzenie, polewała coś do picia, On wtedy: "O!!!"  I mózg zaczyna pracować - od razu zaczyna pojmować co się stało i zaczyna z tym konkretną pracę w odwrotną stronę.

  Podobnie jest gdy inny rodzaj materii trafia do organizmu poprzez usta czyli jakie pożywienie przygotować i co dodać. 

  OCZYSZCZANIE ZA POMOCĄ NOŻA. Jeszcze taka rzecz: jeśli nie masz ognia lub wody to można bardzo prosto oczyścić się nożem. Podkładamy palec aby nóż nie dotykał nas. Gdzieś tam na przykład szliśmy i zetknęliśmy się z czymś niemiłym. Jeśli ktoś wie o co chodzi to od razu pojmie, że mu coś wysłano aby się wywrócił itp. -aby mu "wbić nóż". Taki ktoś natychmiast może przeciwdziałać i zaczyna szybko odcinać się od tego - można o-tak nożem okrążać nogę. Tak oczyszczamy to miejsce gdzie wystąpił problem. Można tak nad ręką "przeciągnąć" i wszędzie gdzie trzeba. Tak oczyszczamy się energetycznie. Jedyne miejsce jakie pomijamy to tu  - tego kanału nad głową nie odcinamy. W ten sposób czyścimy począwszy od dołu aż do górnych partii ciała.

  Wszystko to z nas odpada- -szczególnie jeśli byliśmy gdzieś w szkodliwym miejscu to po wejściu do domu można się tak oczyścić. Wszystko to zostaje zdjęte. Na koniec trzeba umyć nóż wodą i wszystko znów jest przywrócone do normy. To jest oczyszczanie nożem. Następne: "PODAROWAĆ KOMUŚ NÓŻ OZNACZA UCZYNIENIE Z NIEGO WROGA". Nożami się wymieniano. Carowie i królowie, którzy nie chcieli walczyć wymieniali się nie tylko nożami ale rozmaitą inną białą bronią. To zobowiązuje do wspólnych świąt itp. czyli dwa państwa się jednoczą. 

 "SCHWYCENIE ZA NÓŻ JAKO OSTRZEŻENIE". Wygląda to tak jak w niektórych filmach - może ktoś z was to widział jak młodzi narwańcy z Kaukazu chwytają tak za noże. To jest ostrzeżenie. Nóż wyjęty do połowy to ostatnie ostrzeżenie. A jeśli już wyjął to musi go użyć bo w przyszłości będą go uważać za niepoważnego człowieka. Albo zanurzysz go w krwi przeciwnika albo zbezcześcisz siebie i swój ród. "NIE WYJMUJ NOŻA BEZ POTRZEBY I NIE CHOWAJ GO ZANIM NIE PRZYSPORZYSZ CHWAŁY".

  Dalej: "NÓŻ JEST SYMBOLEM MĘŻCZYZNY" Jeśli upadł nóż ze stołu to Bóg posyła mężczyznę do tego domu. Jeśli natomiast upadł widelec lub łyżka to powiadano, że przyjdzie kobieta. Dlatego też z powierzchni stołu niczego nie zgarniano ręką. Do tego koniecznie trzeba jakąś szmatkę. Stół jest uważany za dłoń, która karmi człowieka. Trzeba szanować, utrzymywać w czystości. Nie zostawiać tam na noc żadnej żywności a tym bardziej noża. 

  JAK KOBIETY WYBIERAJĄ NÓŻ. Zauważyłem w jaki sposób wybierają mężczyźni a w jaki sposób kobiety. Żeński sposób bardzo mi się podoba - one wybierają intuicją, szybko i bardzo dobrze. Noże w sklepach są wykonane jedną technologią - zewnętrznie wszystkie są na oko takie same.  Mężczyzna ogląda tak i tak 2 godziny tak będzie kręcić i wybierać. Patrzeć na to ciężko kiedy wybiera nóż mężczyzna, nie mający ani praktyki ani rozwiniętej intuicji. U kobiet wszystko jest prostsze. Ona weźmie: "ten gorący, ten niedobry. O! ten jest dobry! Ten jest dla mnie!" I to już -nie ma żadnych problemów. 

 Sprawdzałem - u nich to wszystko bardzo szybko. Wśród mężczyzn zawsze tu wspominam taką przypowieść o ośle. Dali mu 2 worki zboża ale przykazali zjeść tylko jeden z nich. Osioł umarł bo nie był w stanie się określić. No i gdy tak wybrać nie mogą to radzę im tak: zróbcie tak jak kobiety - dotknijcie ten nóż i poczujcie - popróbujcie w jaki stan on was wprowadza. A najlepiej dać mężczyźnie jeden nóż aby oszczędzić mu tych męczarni. Kładziesz jeden nóż - on go kupuje i wszystko jest w porządku. Tak trzeba gdy chcesz wybierać na wyczucie. 

  Bo kiedy sam wytwarzasz nóż - ja wtedy słucham muzyki klasycznej, różnych dobrych pieśni a wtedy nóż wchłania całą tę "modlitwę". Spotkałem dwóch takich ludzi co wzięli do ręki taki nóż i mówią: "słyszę pieśni". Byłem w szoku - okazuje się, że ja mogę to tu zapisać. Tak naprawdę to jest bardzo proste. Włączasz muzykę i zaczynasz obrabiać klingę noża a wszystko to przechodzi na nóż tak jakbyś nagrywał wideo. Poznałem dwóch ludzi, którzy to odczytali. Zapisać to możecie sami - To nie problem  - wszyscy jesteśmy jak przekaźniki, każdy z nas może coś "nagrać". Ale aby móc wziąć i odtworzyć te melodię to już musi być bardzo sensytywny człowiek - ktoś z dobrze wyczuloną subtelną wrażliwością, ja tego nie potrafię. 

 A więc podczas obróbki każda klinga zachowuje się zupełnie inaczej. I są faktycznie dobre ostrza a są takie, że w czasie obróbki ciągle coś się przytrafia. Wiele zależy już od surowca. Niby wykonujesz wszystko tak jak należy a ona już zaczyna kąsać. Wszystko zależy od tego jak był utwardzany, jak były obrobione -stal zaczyna przejawiać swój charakter. Każdy nóż ma ostatecznie swój własny charakter.

 wersje z lektorem polskim:

https://www.youtube.com/watch?v=dzAnKZZZZMM

https://www.youtube.com/watch?v=zzG5mFb2Nck


 


Transformacja zakończy się w roku 2030

 oryginał rosyjski https://www.youtube.com/watch?v=VWAXNCKfx5o

 Kochani, przejście już się rozpoczęło 18 lat przed 2012 rokiem i potrwa 18 lat po nim. To szczególne 36-letnie okno posiada energię, która różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek było na tej planecie.

  Mrok niższej świadomości wciąż jeszcze jest tu obecny  i będzie czynić wszystko co możliwe aby przeszkodzić Światłu. Stara energia w rządach, lub w konkretnych osobach będzie zgrzytać i skrzeczeć, ponieważ Światło zaczyna działać i zmienia swoją proporcję w relacji do ciemności. 

 Dlatego będą miały miejsce wszelkiego rodzaju rzeczy: korupcja stanie się widoczna, wszystkie nieodpowiednie sprawy, które zawsze były, zaczną się zmieniać, uprzedzenia, nietolerancja zaczną być nazywane po imieniu i nastąpią zmiany. 

  Ciemna energia, która zawsze wyprzedza fakty i jest z tego dumna będzie zmuszona zejść jak to się mawia "do podziemi". Wszystkie te metafory przedstawiamy aby powiedzieć, że ŚWIATŁO ZWYCIĘŻA. I możecie to dostrzec w REAKCJACH LUDZKOŚCI. 

 To 36-letnie okno zakończy się około 2030 roku. Działanie tego okna już przyniosło sukcesy, ludzkość osiąga je właśnie teraz. Okno to ma ogromny potencjał w tym czasie póki okno się zamknie. Pozwala ono na nastanie dużych zmian - jest to czas na wynalazki i na czyszczenie. 

  Jest to czas na poprawę czego chcemy w krajach w skali planetarnej - obejmuje to również świadomość naszego współdziałania z Gaią - Mateńką Ziemią: trzeba sobie zdać sprawę co uczyniliśmy planecie i co możemy uczynić dla jej regeneracji i uzdrowienia.

  Nasz stosunek do siebie wzajemnie, relacje społeczne i kulturowe - tu również jest wiele wątpliwości, są wątpliwości odnośnie kościoła. Te rzeczy zaczynają się powoli "ruszać" i będziecie w stanie je ujrzeć. 

  Nie patrzcie na to, co się stało w tym lub w zeszłym tygodniu - spójrzcie 20 lat wstecz a potem spójrzcie na dzisiejszą reakcję, na to, co się dzieje dziś na Ziemi i reakcję sprzed 30-40 lat.  Zauważycie, że jest zupełnie inna.

 Współczesna energia jest inna niż ta, która była jeszcze 2 lata temu - ona dojrzała już do spraw, które chcecie zrealizować w swoim życiu osobistym. Nadszedł już czas, nie istnieje bardziej odpowiedni czas od tego, który jest teraz - zwłaszcza dla starych Dusz słuchających tego dokładnie w tej chwili. ŚWIATŁO ZWYCIĘŻA. Przyglądajcie się temu. Tak właśnie jest.

 To była wiadomość od Kreona. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

czytanka po polsku dostępna tu https://www.youtube.com/watch?v=Fz2kceSaNoQ