czwartek, 2 lipca 2015

Rozwój....


p.s. niedawno taki filmik opatrzyłem napisami:

Warto by mężczyźni wiedzieli

 Kiedy mężczyzna podchodzi cicho od tyłu i obejmuje kobietę to zamyka swoimi rękami krąg....jej krąg i swój....krąg czułości, ciepła...zrozumienia... ochrony.

  A w samym centrum tego żywego kręgu umieszcza kobietę tym samym mimowolnie wskazując, że teraz ona jest centrum jego wszechświata.

  Mężczyzna obejmuje kobietę i milczy.... Milczy i kobieta... Ona czuje jak ciepłe prądy płyną z tych gorących i milczących rąk.

  Kiedy mężczyzna obejmuje kobietę to w tym momencie wyrastają jej skrzydła...  W tym kręgu odczuwa spokój i komfort....  Topnieje od tej milczącej czułości jak wosk. Kim ona teraz jest stojąc w centrum jego życiowego kręgu? Co ona czuje? Kim jest w tym momencie? Kobietą czy dziewczynką? Kochaną czy kochającą?

  Cisza jak lekki koc niedopowiedzeń okrywa nagie ramiona kobiety...  i skrywa przed mężczyzną jej myśli...  a może już nie skrywa? Wszak on w tej chwili po prostu ją obejmuje.... ochrania ją przed zewnętrznym światem gdzie tylko chłód i ziąb...   a tu w jego ramionach - ciepło i wygodnie.... bezpiecznie...  i  spokojnie.  Jest tu wszystko czego kobieta mimowolnie szuka... na co tak czeka i na co ma nadzieję.... Jak najczęściej obejmujcie swoje kobiety.... wprowadzajcie je do centrum swojego kręgu.

  Podnoście zawsze jej nastrój poprzez tę natrętną czułość pełną drżeń....Po prostu kochajcie ją...   Dla niej jest to tak bardzo niezbędne... W tym samym stopniu jak jest to teraz niezbędne dla was...

  -Nie będzie szczęśliwą kobieta patrząca na mężczyznę "z góry".

  -Nie będzie szczęśliwą kobieta oceniająca mężczyznę z konsumpcyjnego puntu widzenia.

  -Nie będzie szczęśliwą kobieta, która szczerze i bezinteresownie nie kocha i nie szanuje mężczyzny jako takiego.

  Jeśli spotkałeś kobietę, która zgadza się z tymi trzema punktami, przestrzega ich i się im podporządkowuje to kochaj ją i ceń i staraj się jej nie stracić.
W naszych czasach jest to już niemal gatunek ginący.

źródło: http://pravotnosheniya.info/Muzhchinam-vazhno-znat-2586.html