sobota, 27 stycznia 2024

Oznacza to, że jesteście wybrańcami

 oryginał jest tu:  https://www.youtube.com/watch?v=AxFeeHeUIAI

Kochani, nie wszyscy rozumieją, że są wybrani. Jeśli jesteś starą duszą i przyszedłeś z gwiazd to bez względu na to jak bardzo byś się starał, nie będziesz mógł udawać. Wolisz raczej opuścić pokój, niż udawać. 

  Odpycha Cię komunikacja z nieszczerymi ludźmi. Materialiści i plotkarze nie rezonują z tobą.  

 Ludzie wybrani widzą fałszywego człowieka na kilometr - to naturalny dar. Kolejny znak: jesteś czarną owcą w swojej rodzinie. Wielu wybranych zdecydowanie różni się od swojej rodziny. 

  Jeśli ty wybierasz drogę w lewo, to cała reszta pójdzie na prawo. Możecie mieć różne poglądy na świat.  

 Czasami czujemy się odizolowani od naszej ziemskiej rodziny. Nawet jeśli byliście wykorzystywani i obrażani, to mimo wszystko zachowywaliście się prawidłowo wobec innych ponieważ wasze serce jest czyste. 

  Jest to jeden z głównych powodów dzięki którym jesteście wybranymi. Pozwalamy ludziom brać od nas więcej, niżby należało bo szczerze kochamy pomagać innym; to jest zawarte w naszym DNA. 

  Niektórym się wydaje, że nas „wykorzystują”, ale my pozwalamy na to, ponieważ jesteśmy naturalnymi dającymi. Czujemy się bardziej żywi, kiedy możemy dać coś, nie dostając niczego w zamian. 

  Czasami bez żadnego powodu ludzie nas nie lubią, ponieważ nasze wewnętrzne światło poraża ciemność w ich wnętrzach. Im bardziej się rozwijacie duchowo, tym jaśniej świeci wasze wewnętrzne światło. 

  Chociaż wielu będzie was kochać, to będziecie zauważać ludzi którzy dziwnie na was patrzą nie rozumiejąc, dlaczego ktoś może się na was obrazić. 

  Podążajcie naprzód i nie pozwólcie zaćmić swojego światła. Ich problem nie ma z wami nic wspólnego. Odpuśćcie to i pozwólcie Wszechświatowi sobie z tym poradzić.  

 Pamiętajcie, że jesteście pod boskim przewodnictwem i ochroną. Intuicyjnie wiecie, że jesteście tutaj, aby zmienić sytuację. 

  Jesteś starą duszą i nie rezonujesz z tym, jak się sprawy mają na tej planecie. Nie lubisz, gdy ludzie mówią ci, co masz czynić, i nie rozumiesz nienawiści i przemocy.

   Możesz doświadczyć odczuć, że jesteś tak jakby z dalekiego od Ziemi miejsca. Możesz nie wiedzieć co to jest, ale wiesz, że jest coś, czego trzeba dokonać podczas tego życia.  

 Wdzięczność wam wszystkim

https://www.youtube.com/watch?v=K3o1dQaUoHY 


 


Lew Kłykow o przyszłości w 2024 roku

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=iZ4rczi1ZCo

 Myślę, że w roku 2024 zajdą bardzo poważne zmiany w społeczeństwie i strukturach publicznych. Istniejące obecnie metody władzy stracą swoją moc.

   A naszym zadaniem jest gotowość do zbudowania nowych relacji i te nowe układy społeczne muszą mieć zupełnie inny charakter.

W obecnej chwili struktura polega na istnieniu różnych tak zwanych państw i to jest głównym wyróżnikiem ludzi żyjących na Ziemi - a w przyszłości najważniejsze będą społeczności. 

 One są różne, one działają różnych poziomach, jeśli mogę tak powiedzieć, rozwoju społecznego. I te społeczności stanowią najbardziej boskie urządzenie, które generalnie powinno zawsze istnieć i wiemy o tym, że tak było wcześniej na Ziemi i tak też będzie w przyszłości.

Dlatego musimy się nauczyć zachowywać zupełnie inaczej. O ile teraz stanowimy zbiorowość ludzką, która powinna wypełniać pewne nakazy - być posłuszna pewnym określonym prawom to relacje w społecznościach będą zupełnie inne.

  Tam prawie wszyscy ludzie są tacy sami - wszyscy oni są pozytywni. Nam dzisiaj jest to bardzo trudno sobie wyobrazić, ponieważ każdy człowiek nosi dziś w sobie ogromny bagaż negatywnej energii - a tego wszystkiego nie będzie.

I to wyjaśnia, dlaczego w ogóle tak niewielu ludzi wejdzie do nowego świata - bo trzeba zdążyć się zmienić zanim nastanie ta nowa struktura społeczeństwa.

 https://www.youtube.com/watch?v=F9NWuRT6hI8