poniedziałek, 27 marca 2023

Jeśli zablokujecie ten rozwój, on zniszczy wasze życie.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=YYnLfLQmtgc

 Kochani, w miarę tego jak świat się zmienia i zyskuje nową rzeczywistość, wielu ludzi nadal tkwi w nawykach, programach i wierzeniach (przekonaniach). Dzień po dniu jak ślepe kocięta, podążają znajomą ścieżką, na której nie ma nic nowego.

   Myślenie, czucie i działanie odbywa się na podstawie tego, co jest wiadome, bazuje na doświadczeniu minionych dni, tworząc życie równoważne z powolnym umieraniem.

   Ponieważ świat się zmienia to niezbędna jest również zmiana siebie będąc ciekawym nowych realiów. Ten rozwój już się rozpoczął i nie da się znaleźć rozwiązań wykorzystując stare postawy i nawyki.  

 Świadomość możliwa jest tylko jeśli otworzysz się na nieznane! Musimy stać się jak dzieci, a nie pozostawać jak zamrożeni w wiecznym lodzie obsesyjnych myśli i wyobrażeń dotyczących życia.  

 Żyć to znaczy niewinnie przeżywać każde mgnienie, zawsze spoglądać na życie  nowymi oczami - nawet jeśli wydaje się ono znane i powtarzalne. 

  Zmiany już zachodzą ale jeśli zablokujecie ten rozwój, to on zniszczy wasze życie. Spodziewajcie się nieznanego z ciekawością i zainteresowaniem! Nie bójcie się tego, bo opiekuje się wami samo życie a nie zakorzenione modele, które dawniej wobec niego stosowaliście.

   Rozkoszujcie się doświadczeniem nieznanego. Czeka na was nowe życie, odrodzenie jako w pełni świadoma istota. Wszystko się zmienia i możecie nie zwracać na to uwagiwtedy sądzone wam jest życie w stagnacji, ale jeśli się na to otworzycie to otrzymacie wgląd i wiedzę mistrzów wyrzucając za burtę to co dotąd dawało wam wiarę że jesteście bezpieczni.

   Pozbywając się starego myślenia, czucia i działania będziecie mieli nowe pomysły. Życie stanowi sobą codzienny cud tego jak wszystko się zmienia i jak miło jest ufać temu co nieznane. Bo Stwórca działa poprzez to co nieznane aby zmusić nas do wzrastania i podnoszenia świadomości. 

  Zasadą życia wszechświata jest ciągła zmiana od początku do końca czasu.

   Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=e4KS80DWEZ0


 

Nie ma od tego ucieczki

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=jiJg8XNR1gc

 Moi Drodzy, oznaki boskiego objawienia widać na całym świecie, chociaż społecznie sieci i media celowo nie ogłaszają o nich. Wolą Bożą jest abyśmy mogli w pełni cieszyć się każdą chwilą życia.

  Jednak ludzie ze swojego wyboru często pozwalają aby oszałamiało ich to co nie pasuje do miłości. Wybieracie albo miłość, albo strach. 

  Strach pobudza ​​wiarę w to, że życie jest niebezpieczne, a potem wpada nam do głowy myśl: „co by było, gdyby”... pojawiają się myśli o możliwości różnych niebezpieczeństw, a więc czujecie, że musicie przygotować się na najgorsze co może się przydarzyć albo wam, albo waszym bliskim.  

 I to napełnia was niepokojem bo wielu ludzi wierzy że samolubny umysł jest ich jedyną formą obrony - oni rozpaczliwie się go trzymają i stale szukają ludzi, których przekonania są  podobne do ich własnych. 

  Widzicie to wszędzie, kiedy ludzie wybierają czyjąś stronę i wspierają tych, którzy ich zdaniem poprą ich w godzinie potrzeby. Często skutki takich wyborów mogą być katastrofalne.  

 Dlatego też wybierajcie tylko Miłość, moc nieskończonego pola Boskiej energii, która jest Wszystkim. Nie ma przed nią ucieczki! 

  Jednak ogromna liczba ludzi wierzy, że iluzoryczny stan istnienia którego doświadczamy przebywając w ludzkiej formie jest jedyną rzeczywistością, oni żyją tak jakby ich obecne życie było jedynym wydarzeniem choć to tylko chwile kiedy nieprawdziwe wydaje się prawdziwym - podobnie jak sny o których szybko się zapomina kiedy człowiek się budzi.  

 Gdy wybieramy miłość to nasze ego traci moc, a wtedy odkrywacie, że jesteście w stanie pokoju i cieszycie się ciągłym strumieniem chwil (mgnień) teraźniejszości, w miarę tego jak toczy się wasze życie zgodnie z planami które każdy zaprojektował dla siebie przed wcieleniem. 

  Tak więc każdego dnia dajcie sobie czas na zanurzenie się w swoim wnętrzu i będąc tam, w spokojnym stanie poczujcie jak miłość płynie swobodnie i pięknie - kiedy ona was obejmuje i przytula. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają. tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=LqBqm4A87ME