niedziela, 5 listopada 2023

Ich czas dobiega końca, bo nadszedł wasz

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=bI-PXIFw-UA

 Moi Drodzy, Tragedia i dramat, o których głosiło wielu proroków, mogą zaistnieć  tylko w takim stopniu z jakim identyfikujecie się z tymi wydarzeniami. 

  Wasza świadomość kontroluje życie, a nie odwrotnie. Wybierzcie swój scenariusz, stwarzajcie swoją rzeczywistość i oś czasu - to na co zwracacie większą uwagę, w ten sposób tworzycie linię czasu.

   Może się to wydawać skomplikowane tylko do momentu gdy pozwalacie manipulacyjnym energiom strachu być bardziej rzeczywistymi niż siła miłości, która was teraz ożywia.  

 Miłość jako energia, jest wszechobecna. To wasz wybór decyduje o wszystkim. Cierpienie znika w miarę tego jak ludzie dążą do światłości. Jasne myśli i uczucia dają początek jasnym działaniom. 

  To proces, który się zaczyna od każdego człowieka. Nigdy wcześniej w historii ludzkości tak wielu ludzi nie było zajętych manifestacją Nowej Ziemi i Nowej LUDZKOŚCI poprzez swoją miłość. 

  Wasza wola ma decydujące znaczenie. Zdolność ludzi do manifestowania się wzrasta z każdym dniem i szybkość pojawiania się jasnych wydarzeń szybko rośnie.

   To jest jedyny powód dla którego istoty zimnego światła spieszą się z realizacją swoich planów. Bo ich czas się kończy dlatego, że nadszedł wasz. 

Wdzięczność wam wszystkim

 https://www.youtube.com/watch?v=txLbtkOcFDU

 

Zbliża się punkt przełomowy, który wszystko zmieni

 oryginał tu: https://www.youtube.com/watch?v=btCK6SO4YIY

 Moi Drodzy, Zaczyna się zmierzch ciemnej epoki, czasu beznadziei i strachu. Teraz ma miejsce energetyczna przemiana Ziemi w w wyniku której ludzie ulegają przemianie.

  Najpierw to się dzieje niezauważalnie. Komórki ludzi napełniają się energią światła i percepcja człowieka zaczyna się zmieniać – i właśnie to postrzeganie zmienia wszystko także na zewnątrz. 

  Ludzie stają się bardziej otwarci na pozytywne wizje - i zaczynają się odwracać od  fałszywych proroków ostatnich czasów - zaczynają rozumieć tę moc i siłę w swoim wnętrzu i przestają postrzegać siebie jako ofiary lub czuć się zabawkami w rękach niewidzialnych sił.

  Pierwsze oznaki tego wyraźnie widać już dzisiaj. Coraz więcej ludzi zyskuje własną siłę i tylu więcej ludzi chce wziąć swój los w swoje ręce. Wiara w instytucje i władze maleje w miarę tego jak dany człowiek postrzega siebie jako autorytet i zaczyna żyć niezależnie. 

  W obecnej chwili cud wewnętrznej transformacji ma miejsce u coraz większej liczby ludzi. Nie da się tego już zatrzymać ponieważ proces nabywania świadomości poszedł dalej, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.  

 Stare systemy upadają i standaryzowane życie w warunkach braku wolności rozpuszcza się. System, który nadal panuje zaczyna pękać w szwach. Ta erozja postępuje pełną parą i wkrótce zostanie osiągnięty kluczowy moment.

   Ludzkość dochodzi do mocy swojej duszy. Te siły, które muszą teraz opuścić scenę tego świata czynią wszystko co mogą, aby storpedować wasze wysiłki! Nie pozwólcie, żeby was to zniechęciło! 

  Idźcie dalej ścieżką światła, wiedzcie, że Stwórca Wszechrzeczy jest blisko Was, On zna wasze serca i wasze potrzeby.

  Zaufajcie przepływowi życia i celowi, który sobie wyznaczyliście dla tego życia. Ufajcie swoim wewnętrznym impulsom bardziej niż jakimkolwiek innym dzwonkom z zewnątrz!  

 Pomimo tego wszystkiego, co się dzieje idźcie swoją drogą - to jest ta cecha, która jest teraz niezbędna. Wdzięczność wam wszystkim

https://www.youtube.com/watch?v=2Pq55Lspo80