czwartek, 6 października 2022

NEGATYWNE WYDARZENIA ZACHODZĄ TAM GDZIE JEST NIERÓWNOWAGA.

 link do oryginału po rosyjsku https://www.youtube.com/watch?v=rOwoRqNeBd8&t=4s

 Kochani, jeśli w Waszym życiu dzieje się coś co Wam się nie podoba, coś czego nie wybieracie świadomie - to dzieje się tak ponieważ Wasza nieświadomość chce żebyście zobaczyli coś, co to uleczy. Ofiary nie istnieją - bez względu na to, jak kontrowersyjne może się to wydawać.

Nieskończenie mądra, współczująca energia tworzenia poszukuje równowagi we wszystkich obszarach i aspektach życia. Tam gdzie jest nierównowaga - tam mają miejsce negatywne wydarzenia i w ten sposób możecie zobaczyć, gdzie oddajecie swoją moc i tracicie miłość.

  Zbliżcie się do swoich braków równowagi z zainteresowaniem. W tym wszechświecie nie istnieje "dobre" i „złe”. Ta koncepcja nie istnieje poza granicami trójwymiarowego postrzegania.

Nie dajcie się nabrać na argumenty, którymi ktoś chce Was pozbawić siły, zamieniając siebie w ofiarę. Tworzycie, aby doświadczać równowagi i swoich umiejętności działania. 

 Kiedy jesteście oszołomieni przyjmijcie wyzwanie. Wszechświat głośno krzyczy abyście dostrzegli brak równowagi i mogli go zneutralizować. Posłuchajcie pieśni swojego życia i zauważcie gdzie nuty są zbyt ostre.

Sprawdźcie jakie wydarzenia, okoliczności lub też ludzie Was tłumią, ograniczają lub zmuszają aby stracić wiarę w siebie? Równowaga zaprasza Was głębiej do wnętrza.

Nie jesteście samotni, tworzycie wiedzę i kody, które mogą być użyte przez tych, którzy przyjdą po Was, aby pomóc im rozpoznać swoją równowagę. 

 Jesteście błogosławieni za swoją pracę, którą wykonujecie dla siebie i dla zespołu a nie kręcicie się po prostu jak wiewiórka w kole. Przeplatacie się z kosmiczną energią Boskości, aby stworzyć świetlaną przyszłość dla wszystkich Istot na Waszej planecie - i wkrótce zobaczycie to wszystko. To jest tkany wspólnie gobelin i widzisz tylko kolor tej nici, którą sam tkasz ale to nie znaczy, że pracujesz samotnie.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą

link do polskojęzycznej czytanki https://www.youtube.com/watch?v=ucVsXmfcadw