czwartek, 4 maja 2023

05.05 Czas tajemnic i magii

 oryginalny film jest tu: https://youtu.be/KzbwSO4f5LM

 Kochani, Zaćmienie Księżyca podczas pełni księżyca - zwiastuje ukryte owoce i niejasne rezultaty. Wszystko nie jest tym, czym się wydaje. 

  Jeśli myślisz, że doznałeś porażki to pomyśl jeszcze raz - jeszcze nie wszystko stracone. Jeśli gratulujesz sobie niesłabnących sukcesów to lepiej uczynić krok w tył i sprawdzić: być może nie wszystko jest tak łatwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

  Zaćmienie to czas tajemnic i magii, objawiającej kim jesteśmy i dające bezcenną okazję spojrzeć głębiej w konsekwencje tego jak żyjemy. W tych dniach możemy czuć się szczególnie podatni na zranienie. 

  Emocje mogą sięgać zenitu kusząc do oceniania swoich uczuć jako nieprawidłowych. Jednak bardzo ważne jest, aby pozwolić sobie odczuwać, smucić się i złościć. 

  Akceptacja tych trudnych emocji jest w tym czasie potrzebna, ponieważ przez te uczucia ostatecznie ujawnia się mądrość, pomagając nam zaakceptować ich przesłanie i zintegrować ich energię do naszego ciała, umysłu i serca.

   Podświadomość może zacząć być głośna - powszechnie zazwyczaj łatwo ignorujemy jej łagodny szept. Bez względu na to, jak niepokojące byłyby doświadczenia, one tworzą podstawę dla większej wolności emocjonalnej. 

  Zaćmienie Księżyca sygnalizuje o potrzebie przyznania, że życie może być ekstremalne trudne, a my możemy ułatwić część tych utrudnień tylko poprzez sposób, w jaki traktujemy siebie wzajemnie.  

 Wyciągnięcie pomocnej dłoni do tego kto cierpi, może stać się mostem pomiędzy życiem a śmiercią. Uśmiech z kolei może rozświetlić dzień człowieka żyjącego samotnie. 

Zaćmienie Księżyca przypomina jak ważne jest podążanie za swoim wewnętrznym światem, i życiem emocjonalnym, jak ważne jest wsłuchanie się w burzę wewnątrz zamiast tłumić ją w nadziei że w końcu ucichnie.

   Energia zaćmienia jest tak silna, że najlepszym sposobem na danie sobie z nią rady jest zejście jej z drogi i pozwolenie jej dokonać tego co jest jej zadaniem - nawet jeśli ona zniszczy Wasze idealnie przemyślane plany i pozostawi po sobie bałagan.

  Zaćmienia uczą nas tego, że gdy opadnie kurz można wyciągnąć z tych wydarzeń lekcję i znaleźć nową drogę naprzód. 

Błogostanu wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=kWs3EbGHJRU