piątek, 1 lipca 2022

Prognoza wibracyjna od Lee na lipiec 2022 r.

 tłumaczę tekst stąd: https://mal-vir.livejournal.com/211958.html

 W lipcu rozpoczyna się zbiorowa transformacja. Procesowi osobistego przejścia na nową stabilną częstotliwość zacznie towarzyszyć „zbiorowa konsolidacja”. Oznacza to, że inni ludzie zaczną wykazywać podobne rodzaje wibracji jak ty. 

 Wydaje się, że od dłuższego czasu wchodzisz po schodach, kątem oka obserwujesz, jak ktoś idzie z boku, ktoś jest szybszy, ktoś wolniejszy, ktoś jeszcze inny w ogóle po nich  schodzi. I tak wspiąłeś się na pewną platformę, na której gromadziły się grupy ludzi. Teraz nie poruszają się w górę i w dół, ale chodzą po tej przestrzeni komunikując się ze sobą. 

  Lipiec staje się okresem, w którym ruch tam i z powrotem zostaje zastąpiony pewną stabilnością. A teraz możesz się rozejrzeć, zastanowić się nad innymi ludźmi i porozmawiać z nowymi znajomymi. Inni ludzie mogą zdradzić ci coś nowego, pokazać pewne punkty widzenia, ujawnić pewne sekrety. 

 W tym miesiącu twoja percepcja jest maksymalnie otwarta na zrozumienie punktu widzenia innych ludzi i sposób tworzenia ich rzeczywistości przez osoby trzecie. Możesz nawet być zaskoczony tym, jak kiedyś jednostronnie oceniałeś sytuację, ale teraz widzisz tak wiele różnych aspektów. A to z kolei da ci możliwość odkrycia własnych potencjałów, które ignorowałeś. 

 Znaczenie tego okresu polega na tym, że uzyskujesz dostęp do swojej osobistej kreacji, korzystając z synergii innych ludzi. Oznacza to, że możesz stać się znacznie potężniejszym Stwórcą, kiedy zdasz sobie sprawę, jak połączyć swoje pragnienia z pragnieniami innych. Nie chodzi o podporządkowanie się czyjejś woli czy zachciankom, ale o zobaczenie ścieżek, którymi twoje pragnienia i pragnienia innych idą w tym samym kierunku. A potem wzajemnie wzmacniacie przepływy energii, uzyskując pożądany rezultat szybciej, jaśniej i lepiej. 

  Można powiedzieć, że lipiec kładzie podwaliny pod nowe egregory zlokalizowane na wyższych częstotliwościach. Nie są to jednak egregory 3D, które blokują widok człowieka - to zbiorowe świadomości, pochodzące niejako z przyszłości. Stanowią podstawę innej cywilizacji, żyjącej bez ograniczeń czasowych i przestrzennych jednej planety. 

 Ponadto ten typ świadomości zbiorowej ma jeszcze jedną specyfikę – jest organicznie związany ze świadomością Ziemi. Oznacza to, że ludzkość przestaje walczyć ze środowiskiem, ale zaczyna uczyć się, aby wibrować stosownie z rytmem natury. A to znacząco wpłynie na ciała ludzi i to, co stanie się z klimatem. Im bardziej naturalnie połączysz się z energią planety, tym łagodniejszy będzie dla ciebie nadchodzący okres zmian wypełniony klęskami żywiołowymi. 

 W polityce światowej będzie to okres rozmów. Mogą być sporządzone pewne ogólne memoranda, umowy i rezolucje. To także okres tworzenia koalicji i nowych organizacji. To właśnie te struktury i umowy określą, w jakim kierunku pójdzie świat w następnym okresie. Coś ze starego świata zostanie odrzucone i formalnie uznane za niedziałające. Nowe stowarzyszenia zdeterminują światowy ruch polityczny na całe stulecie do przodu. 

 Stara zbiorowa rzeczywistość zacznie się rozpadać od lipca w postaci podpisywania nowych dokumentów. Oznacza to, że będziemy obserwować upadek starych egregorów i pojawienie się nowych w dosłownej formie papierowej. Nie wszystko zostanie zrobione w jeden miesiąc, ale zacznie się w najbardziej oczywisty sposób. 

 W swojej osobistej rzeczywistości bądź otwarty na spotkania z ludźmi, którzy przemyślą swoje stanowisko. To ci, którzy we własnym tempie wspinali się po schodach za tobą lub przed tobą i wreszcie spotkaliście się na tym samym poziomie. Otwórz się na przyjęcie (akceptację) tych ludzi. Nie warto pamiętać ich okresu strachu i nienawiści do innych ludzi. Przy okazji, staraj się jednocześnie odrzucić swój strach i gniew. Z kim zbudujesz nowy świat i nowe oblicze planety, jeśli skupisz uwagę na oskarżeniach z przeszłości? 

 Zastanów się, co jest dla Ciebie bardziej opłacalne – być w świecie współtwórców i tworzyć z innymi z radością, czy pozostać w świecie ofiar, przepełnionym bólem. Pamiętaj, że negatywność człowieka zmienia go (zawraca) w pozycję ofiary. Jeśli masz trudności z całkowitym pozbyciem się niskich wibracji, wybierz tych, którzy potrafią zachować poczucie humoru w najtrudniejszej pozycji. Ich żarty staną się twoim kompasem do światła. 

 Bądź światłem dla innych, daj innym uśmiech, dziel się żartami i radośnie twórz z wesołymi ludźmi. Stwórz wolność dla siebie i innych - to jest przestrzeń, w której chcesz zaczerpnąć głębokiego oddechu czystego powietrza i wykrzyknąć: „Pięknooo!”.