poniedziałek, 26 czerwca 2023

Odchodzi z Ziemi niespotykana dotąd liczba ludzi

 oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=MgY-EuvmwOk

Kochani, w tym roku wielu ludzi znalazło się na rozdrożu swoich kontraktów dusz. Dla wielu z nich życie na Ziemi stało się bardzo trudne i ostatnio niespotykana dotąd liczba ludzi odeszła do światła.
 
    Istnieje wiele przyczyn z jakich umiera tak wielu ludzi. Dla wielu ich czas na Ziemi dobiegł końca. Inni tak bardzo się rozczarowali, że odchodzą, nie widząc wyjścia z otaczającej ciemności. 
 
       Jest wiele dusz, których karmiczne kontrakty się kończą tworząc nowy cykl wcieleń. Gęste wibracje na Ziemi spowodowały tak wiele traum, że oni są zbyt chorzy aby kontynuować. 
                    
        Wyższym duszom oferowane drzwi śmierci co około 5 lat aby dać im wybór, kontynuować ich ziemską ścieżkę lub odejść aby podążać za wyższymi działaniami po drugiej stronie zasłony.
   
   Przechodzimy przez szczególnie trudny okres dla wielu - zwłaszcza dla tych, którzy zdecydowali się odejść na swoich warunkach, pozostawiając rodziny w szoku i żalu. 
 
             Jakikolwiek byłby powód śmierci to zawsze jest ona wyborem, który należy uszanować. Wielu z tych, którzy odeszli przedwcześnie z życia, są mistrzami, których dzieło już jest zakończone u ludzkim ciele.
 
           W tych trudnych czasach na Ziemi znacznie więcej ludzi znajdzie się na rozdrożu gdzie wybór może się wydawać ograniczony lub nawet nie istnieje. Straszne tragedie pozostawiają blizny, które mogą być  przeniesione na następne wcielenie kiedy historia ich życia przesiąknięta jest przemocą i smutkiem. 
 
    Jeśli życie wydaje się nie do zniesienia to zwróćcie się o pomoc. Duchowe praktyki medytacyjne nigdy nie były tak ważne jak teraz gdy ludzkość staje się coraz bardziej wzburzona i pod presją ze wszystkich stron. 
 
  Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami. Proście o pomoc, a ona nadejdzie w najlepszy dla was sposób. Życie powinno być darem nie przekleństwem.
 
    Nie pozwólcie, aby ciężar zranień przesłonił wam możliwości rozwiązania problemów. Praca nad uzyskaniem wewnętrznego spokoju jest jedynym sposobem aby zapobiec zniszczeniu tegoż spokoju zarówno wewnętrznego jak i na zewnątrz.
        Wdzięczność wam wszystkim