piątek, 29 grudnia 2017

Zapomniałyśmy moje drogie- zapomniałyśmy....

Współczesne kobiety, żyjące w świecie technokracji, nieco zapomniały o swoim prawdziwym przeznaczeniu, o swoim powołaniu.Jeszcze nie tak dawno, w wieku 25 lat, dziewczyna miała już rodzinę i często była matką nie jednego dziecka.

A co mamy teraz? Praca, kariera, pieniądze, rozrywka, krótkie związki z mężczyznami ...Oczywiście nie u wszystkich tak jest, ale przytłaczająca większość.


Ile jest obecnie samotnych kobiet w wieku 30-40-ka, które ciężko pracują, zajmują dobre stanowiska, mają dobre wynagrodzenia, które są "niezależne" .. Ale czy są szczęśliwe?


Przez całe życie gnały za narzuconym im obrazem biznes- woman w drogim samochodzie, noszącej markowe ubrania z drogim telefonem w dłoniach. I co dostały w końcu? Tak, prawdopodobnie wszystkie one to osiągnęły .. Ale czy są szczęśliwe z tego powodu? O czym one myślą i marzą, kiedy są same, same ze sobą?

 _________

Dziewczęta drogie, miłe kobiety: zdajcie sobie sprawę, że to wszystko jest sztucznie stworzonym systemem stworzonym po to, by zmieniać ludzkie priorytety i wartości, aby odciągnąć ludzi od prawdy, od ich prawdziwego przeznaczenia, a zatem od szczęścia.


Nie może być szczęśliwą kobietą bez rodziny - bez ukochanego mężczyzny i ich wspólnej twórczości czyli dzieci!


Tylko tworząc komfort i ciepło w domu, dbając o swojego ukochanego męża i dzieci, kobieta nabywa duchowego spokoju i harmonii, znajduje prawdziwe kobiece szczęście!__________Nie bez powodu mówi się, że Rosja zacznie swoje odrodzenie od kobiet i że to właśnie na nich trzyma się nasze współczesne społeczeństwo. Z samej swojej natury posiadają one wrodzoną wrażliwość, wytrzymałość i siłę dla kontynuacji Rodu i dlatego trudniej jest zepchnąć je z właściwej ścieżki, trudniej jest im "namieszać w głowach" i sprawić, że będą bezdusznymi robotami. Dlatego na ich delikatnych barkach spoczywa odpowiedzialność za powrót
na Ziemię Szczęścia i Miłości.

Autor: Elena Sczastliwaja.


źródło tłumaczenia http://life-move.ru/pozabyli-milye-pozabyli/