sobota, 31 grudnia 2022

Główne zmiany zachodzą niezauważalnie

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=wDdmenjJJEM

 kochani, odchyleń nie da się przewidzieć ale możliwości i tendencje są widoczne.  Powracamy do światła - to jest pewne i nie można tego zachwiać, ale właśnie te wstrząsy powodują lęk i wzmagają u wielu ludzi niepokój o przyszłość i o to, co jeszcze może się wydarzyć.

   Ta troska jest zrozumiała z trójwymiarowego punktu widzenia ale z punktu widzenia istnienia takiego niepokoju nie ma. Wrogość, wojny, niezadowolenie, manipulowanie ludzkością, klęski żywiołowe, cierpienie i nieszczęścia, zarówno osobiste, jak i w kontekście globalnym - wszystko to sprawia, że obawy są zrozumiałe.

  Ale światło nowej świadomości wdziera się - pojawiają się fakty i prawda. Światło uzdrowi wszystko, Ziemia zaczyna się uzdrawiać, następuje zrównoważenie i stabilizacja tego stanu normalności.

Aby było łatwiej wytrzymać ten czas, trzeba wiedzieć że w tej chwili trwa ostateczna bitwa - nie ma lepszego sposobu na opisanie obecnego stanu. Dzięki przełomowi światła wszyscy będą oczyszczeni i przebudzeni i nic nie może tego zatrzymać.

  Światło toruje sobie drogę do ludzkich serc, w tym czasie moce ciemności zjednoczyły swoje siły mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. One zdają sobie sprawę ze swojej sytuacji i czynią wszystko, żeby ją kontrolować poprzez rozsiewanie strachu i pomijanie milczeniem istnienia darmowej energii chociaż takie technologie są już dostępne.

 Istnieją już i działają generatory magnetyczne a to może stworzyć zdecydowanie nową sytuację życiową dla ludzkości. Darmowa energia oznacza wolność a nienasycona żądza władzy i kontrola tych, których wciąż milczą na te tematy stanowi przeszkodę w uwolnieniu tej energii i przekazaniu jej ludziom.

  Manipulacje nie mogą już działać a dzięki nieograniczonemu i bezpłatnemu dostępowi do tej energii ludzie będą mogli sami stanowić o sobie. Presja przetrwania, która istnieje z powodu tego sztucznego niedoboru zasilania zostanie natychmiast odcięta.  

 Zaopatrzenie energetyczne na Ziemi jest jednym z największych przestępstw obciążających tych ludzi, którzy wciąż trzymają się władzy. Wolna energia rodzi wolnych ludzi, jest to pierwszy duży krok, który teraz wykonuje ludzkość.

 Ale stare siły wciąż ingerują w to i próbują nas na siłę przekonać, że one martwią się o nasz dobrobyt - one starają się nas przekonać, że nie ma innej drogi rozwiązania problemu energetycznego poza tą jaką oni oferują.

  Oni są niszczycielami Ziemi i nie ma dla nich nic świętego bo są odcięci od światła, miłość jest im obca, ponieważ oni są odcięci od życia. Należy ich nazywać posłannikami zagłady, ale ci posłannicy upadną i zostaną doprowadzeni do pokajania się.

  Zbliżają się wielkie burze - burze zmiotą tych, którzy je spowodowali, tych którzy zaprosili te siły, ponieważ ich intencje będą przeciwko nim. Ale nawet jeśli nadciągają groźne chmury Wy jesteście chronieni - chmury się rozproszą i słońce wszystko oświetli.

  Wielki plan sił ciemności nie powiódł się ale oni jeszcze nie chcą tego przyznać i sieją strach i przerażenie. Ich czas dobiegł końca

 W obecnej chwili ludzie pozostają w zależności na różnych poziomach: ekonomicznie, społecznie i religijnie. Wolność, którą Bóg dał nam jako główne prawo (bo jesteśmy wolni z samej definicji - jesteśmy samo-stanowiącymi Bogami) jest nadal ograniczana. Oni ze wszystkich sił sprzeciwiają się wyzwoleniu ludzkości aby nadal kłamać.

  Coraz więcej ludzi przejawia nowe cechy, które Wy posiadacie i Nowa Ziemia nabiera kształtu. Zachowujcie spokój i pogodę ducha bez względu na wstrząsy polityczne, ekonomiczne czy religijne.

  Horror ich zamiarów jest teraz widoczny i zwraca się przeciwko nim, nadal udaje im się wywoływać strach, ale pozostało im bardzo mało czasu.

   Kwestia energii stanie się potężnym sygnałem i to jest nieuniknione - wojny, niesprawiedliwość, zniszczenie powodujące ten problem ustaną i ludzie poczują smak globalnego świata.

  Aby wnieść swój własny wkład w manifestację nowej rzeczywistości pozostawajcie w pokoju, utrzymujcie miłość i przywołujcie światło. Nie nadawajcie znaczenia dramatom wokół, karmcie się światłem źródła i żyjcie życiem dzięki Jego miłości.

   Główne zmiany zachodzą dziś niezauważalnie. Nowe życie może wyrosnąć w głębinach każdego serca. Zwróćcie się do swojego serca i do swojej duszy, uwolnijcie swoje obawy.

 Rządząca elita się wyłączy - oni tracą władzę i ich zamiary po raz ostatni pokazują swój efekt odstraszający.

  Skupcie się i pozostawajcie w świetle, zaufajcie swojemu wewnętrznemu prowadzeniu i wierzcie, że nic i nikt nie może Wam nanieść szody.

  Wszystkie zbrodnie tego czasu omijają Was nie pozostawiając nawet śladu, jeśli nie przejawiacie wahań i macie świadomość swojej Istoty, jeśli idziecie zgodnie z głosem swojej duszy.

   Strach jest zasiewany wszędzie, żeby ludzie trzymali się z dala od swoich umiejętności - pojmijcie to i wyciągnijcie wnioski.

 Wasza istota nie zna strachu, obudźcie się i jesteście wolni.

 Wasza wewnętrzna transformacja przemienia Ziemię - niepokój o własne istnienie na tej planecie jest iluzją, która znika gdy tylko uzyskujesz jasność co do siebie. Przed nami majaczą kolejne Widziadła i  upiory ale światło będzie zwycięzcą.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=yYGj6CN9gpM