środa, 8 lutego 2023

Nie da się znaleźć sensu w starym świecie.

oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=_e2c73A6K6Q

 Moi Drodzy, postępuje dalsza aktywacja nowych kodów energetycznych w naszych ciałach. Poszerzacie swoją świadomość a zasłona iluzji zostaje zerwana. W miarę jak to wszystko się dzieje, świat zewnętrzny będzie się wydawać coraz bardziej absurdalny. 

  Nie bójcie się tego, co się dzieje na świecie, ale pamiętajcie, że ten rozwój jest potrzebny ludziom na Ziemi aby się obudzili, ponownie dokonali wyboru i ponownie odnaleźli swój dom. 

  Jesteście tymi, którzy jako pierwsi przypominają sobie, że wszyscy jesteście doskonali tacy jacy jesteście, i że wszyscy razem z prawdziwym „Ja” pozostałych ludzi tworzycie piękną sieć energii i cech, które razem pozwalają utworzyć nową piękną Ziemię w nowym wieku. 

  Jesteście tymi, którzy jako pierwsi wyrywają się z pogoni za tym co nienaturalne, pamiętając, że nieustanne pragnienia z dawnych czasów - więcej pieniędzy, więcej rzeczy - to wszystko tylko miraż, który stale kieruje nasze pragnienia ku nieosiągalnym celom.  

 Nie da się znaleźć satysfakcji w starym świecie, ot istota zjawiska. Zaczniecie używać obfitości, która już istnieje na Ziemi aby budować swój nowy świat.

   Przypomnicie sobie nowe technologie, które m.in. pomogą używać obfitości naturalnej energii Ziemi na swoją korzyść, i przypomnicie sobie, że wasze ludzkie ciała można leczyć naturalnie za pomocą waszej własnej energii.  

 Pamiętajcie, że jesteście kochani tak mocno, że w tej chwili nie jesteście w stanie tego pojąć. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 https://www.youtube.com/watch?v=rAcmi1ROtSA