środa, 7 grudnia 2022

Od 3D do 5D

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=gNVAGflnp8g

Kochani, świat zmienia się w taki sposób, że pozwala nam przechodzić do wyższych sfer świadomości i na wyższe poziomy energii wibracyjnej.  To w jaki sposób w szczegółach będzie przebiegać wniebowstąpienie Ziemi jest teorią - tego nikt wcześniej nie praktykował.

  Trzeci wymiar jest poziomem świadomości na którym istniejemy jako osobowości, to właśnie tutaj czujemy czas, przestrzeń i grawitację - wymiar ten jest także nazywany rzeczywistością fizyczną. Czwarty wymiar znany jest jako sfera (królestwo) astralne, jest to poziom świadomości na którym zaczynamy doświadczać życia jako uniwersalne istoty, które są częścią większej całości.

 To właśnie tu zaczynamy postrzegać siebie jako część Stwórcy i możemy zacząć otrzymywać dostęp do mądrości potrzebnej aby uczynić nasze życie znacząco radośniejsze.

 Ale także w czwartym wymiarze wzmacniane są wszelkie iluzje zarówno Światła jak i Ciemności - tak więc nie jest to wymiar sprzyjający życiu, po prostu przechodzimy przez niego i im szybciej, tym lepiej.

  Piąty wymiar to poziom świadomości, na którym przekraczamy granice czasu i przestrzeni - wychodzimy poza granice iluzji w stanie całkowitej integralności ze wszystkim co istnieje.

 Nie ma dualności - jest tylko ewolucja ku doskonałości poprzez miłość i mądrość. Kiedy przechodzimy z 3D do 5D to nasz świat zmienia się nie tylko na powierzchni - cały wszechświat również się zmienia. Ta transformacja tworzy ogromną falę rozszerzenia dla wszystkich we wszechświecie, włącznie z nami tutaj na Ziemi.

  Wkraczamy w nasz własny potencjał jako istoty wielowymiarowe i zaczynamy być bardziej świadomi tego, kim rzeczywiście jesteśmy - jako istoty żyjące w dużo większym wszechświecie niż mogliśmy sobie kiedykolwiek wyobrazić.

  Taka przemiana (transformacja) mogła by być mocno oszałamiająca gdyby nie to, że przechodzimy przez to wszystko wspólnie - to tak jakbyśmy wszyscy teleportowali się w tym samym czasie i to dzieje się dokładnie teraz.

  Kiedy to się stanie, poczujecie się silniejsi niż kiedykolwiek, ponieważ już nie  będziecie z niczym walczyć - walka zniknie kiedy Wasze wibracje się podniosą.

  W tej chwili żyjemy w nowym paradygmacie ludzkiego doświadczenia - to czas potęgi dla ludzkości i mamy wspaniałą możliwość stworzenia nowej podstawy dla świadomego współistnienia i podążania naprzód.

  Konieczne jest, aby się uczyć na swoich błędach z przeszłości, aby skutecznie kreować przyszłość - a w ostatecznym rozrachunku nasza zdolność do wykorzystania przepływ informacji z Uniwersum pomoże nam lepiej przystosować się do przyszłych zmian.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=Dzz83ALEFJg 


 

Nadszedł czas, aby przezwyciężyć zagrożenie dla przyszłości ludzkości

 link źródłowego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=moHNe3aJck4

Moi drodzy, istnieje fundamentalny problem , o którym rządzący nie chcą decydować i jest on związany z tajemnicami, które były ukryte i które mogłyby zostać użyte do poprawy jakości życia i zapewnienia bezpiecznej przyszłości.

   Niektóre z tych tajemnic były niemożliwe do utrzymania w sekrecie, ale wiele wciąż jest ukrywanych przed opinią publiczną. Wiele można przypisać istotom Mroku, które używały swoich pieniędzy i możliwości aby realizować własne plany dominacji nad światem. 

  Oni nie osiągną swoich celów, ponieważ siły mające przewagę nad ich własnymi siłami obserwują wydarzenia na Ziemi i zapobiegają działaniom, które mogą zniszczyć większość cywilizacji - to jest ochrona Matki Ziemi i wszystkich form życia na niej.

  Stwórca nie pozwoli na wojnę nuklearną na pełną skalę i już wszyscy zostali o tym ostrzeżeni. Ale nadszedł czas podjęcia decyzji i zaakceptowania konsekwencji swoich działań, a raczej bezczynności. Czas przedsięwziąć niezbędne kroki w celu pokonania zagrożenia dla przyszłości ludzkości.

 W miarę pojawiania się nowych wynalazków tempo postępu będzie wzrastać jeszcze bardziej. Wszystkie one powinny przynieść korzyści dla ludzkości, ale niektóre z nich nadal trzymane są w tajemnicy. Siły Światła śledzą postęp, aby zagwarantować, że innowacje zostaną odblokowane wszędzie tam, gdzie to możliwe, aby korzyści z nich płynące mogły pomóc wszystkim. Wielu obecnie pracuje w imię pokoju, wierzcie i nie bójcie się wykonywać swoich zadań, ponieważ otrzymacie wsparcie.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=XEWEgqbdCBU