niedziela, 3 marca 2024

Zamiana rzeczywistości zajdzie błyskawicznie. Fragm. wykładu Emilii Frank

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ZMHCqPQQpZ4

to my będziemy zarządzać - będziemy tworzyć nowe rzeczywistości. Wielu z nas już doświadczyło tworzenia zdarzeń w jakichś tam drobnych sprawach  lecz aby w łatwy sposób tworzyć wydarzenia na większą skalę to musimy zakończyć pracę nad sobą w tej kwantowej konstrukcji szeregów wydarzeń w której się teraz znajdujemy.

Musimy zakończyć ten proces, ułożyć go w monadę, uznać za pozytywny oraz pełny - a potem otrzymać możliwość całkowitego przejścia do tworzenia nowych scenariuszy nie przywiązując się do swojego matrycowego kodu narodzin.

 Ponieważ kiedy urodziliście się tutaj, w matrixie to wszyscy otrzymaliście swoją datę urodzenia - posiadacie konkretny, ściśle określony zestaw cyfrowych danych i mieliście zaprogramowane - zapisane dla was powtarzające się serie wydarzeń, które możecie obliczyć przy użyciu określonych systemów numerologii, astrologi i podobnych.

 I w tej chwili aktywnie pracujemy aby to zamknąć. Ten proces jest obecnie aktywny u wszystkich ludzi - nawet jeśli ktoś twierdzi, że u niego są to już tylko drobiazgi to i tak ten proces trwa.

 Ktoś tam zanurzył się w to głębiej a ktoś inny mniej -  nie ma się czego bać. Nie zapominajcie, że wszyscy zanurzają się we wszystkich wymiarach jednocześnie, chipy są wymieniane, wiele programów zostało również zastąpionych, ale oprogramowanie starej gry w tej chwili również jeszcze istnieje.

 I właśnie to stare elementy oprogramowania blokują rozpakowywanie tych pakietów - blokują integrację nowej wiedzy. U wielu ludzi nadal jest taka blokada: "słyszę, chcę to rozumieć, wiem, że zrozumiem, że nie mogę".

   To tak jak z postępowaniem narcyza - ono przyczynia ból, ja wiem, że on jest narcyzem, wiem wszystko, ale nic nie mogę uczynić bo jestem uzależniony. I dlatego będziemy teraz o tym mówić, aby umysł się uspokoił i pozwolił na przeprogramowanie tych właśnie stanów.

 Tak więc system światopoglądowy niezmiennie opiera się na kilku podstawowych  kodach załadowanych do naszego systemu, a kody te zostaną usunięte i są wymieniane stopniowo według kolejności.

 Zmieniane jest jednocześnie całe spektrum tak jak we fraktalach. Ogólnie świadomość absolutnie cała stanowi fraktal - tak jest wtedy gdy jedna rzecz jest całością i całość jest też tą jednostką.

  Nie będę teraz zbyt długo wyjaśniać czym jest fraktal, bo wyjaśnienie zajmuje dużo czasu, ale budowa fraktalna polega na tym, że całość jest jednią a jednia jest całością - w ten sposób każdy kawałek jest taki sam.

 I jeśli coś zmienisz w jednym kawałku to zmieni się to we wszystkich kawałkach - to jest właśnie fraktal - to działa tak jakby wiele, wiele luster. Jeśli zmienisz jedną rzecz to zmienia się wszystko jak we fraktalnym systemie - następuje przeprogramowanie we wszystkich wymiarach na raz.

  Organizacja tego jest dość skomplikowana, a co za tym idzie – zastąpienie, przeładowanie takich podstawowych kodów zmienia  jednocześnie stan fizyczny,  stan społeczny,  świadomość i tak dalej.

  Integracja następuje całkowicie we wszystkich systemach - no i teraz aby ten proces był dla was komfortowy, żeby wszystko szło szybko, żeby nie zużywać nadmiernie waszych zasobów energii naszego systemu to musimy rozumieć, że zawsze istnieje pewien format bazowy według którego przestrajane jest całe wasze życie - to są te systemy podstawowe.

 Każdy z nas się teraz rozluźni i przebuduje pewną podstawową, wewnętrzną konstrukcję. Zamiana kilku elementów powoduje obciążenie we wszystkich sferach waszego stanu - trudno to precyzyjnie ubrać w słowa, nazwę to: "we wszystkich waszych przejawach".

  Dlatego jest to takie trudne dla was i kiedy zaczynamy się zmieniać przechodząc ten proces - ujmę to tak "operacja na żywym organizmie", bo nie jesteście unicestwiani - to jest cała istota tego zjawiska - jego sedno, kiedy ciąży wam wszystko to co jest z tym związane.

No i kiedy wasza podświadomość - gdy ten system zmienia jakiś jeden z kodów, wy wtedy poczuliście że coś jest nie tak ale machacie na to ręką - "no dobrze- niech będzie", potem jeszcze jeden kod został zamieniony i znowu odczuwacie coś złego.

  I tak stopniowo, krok po kroku wasz stan jest odbudowywany, następuje jego przestrojenie ale już nadszedł czas, że prawie wszystkie kody zostały już wymienione, a dla nas jako cywilizacji jest coraz trudniej utrzymywać starą podstawę rzeczywistości łącznie z niektórymi opcjami czy paragrafami prawnymi, do których jesteście przyzwyczajeni - to wszystko staje się coraz trudniejsze, 

  i nadszedł ten moment, kiedy nastąpiła krytyczna zmiana kodów i z uwagi na to, że prawie wszystkie kody już są zmienione to zaczniecie doświadczać takiego zniekształcenia - rodzaj awarii systemu.

 Nastąpiło to silne zniekształcenie i będziecie się mocno zataczać , to będzie tak, że sobie siedzimy - wióry się sypią, coś jest ciągle nie tak i nagle kiedy siódmy element zostanie zastąpiony to system zacznie nam dawać bezpośrednio "do wiwatu" - będziemy mieli dosłownie wrażenie, że ogarnia nas szaleństwo, jak to się powiada "ludzie będą świrować".

  Kiedy poczujecie, że coś się zmieniło i nagle pojawia się bardzo silne drżenie, to będzie jawne, to nie będzie się działo płynnie. Można też nagle zacząć widzieć pewne energie świetlne ludzi zamiast ludzi i tak dalej. 

 To jest rzeczywistość może dawać takie konkretne awarie - ludzie jako pewnego rodzaju maski.

 Do tego trzeba się dostosować, musi nastąpić adaptacja - ludzie gotowi na ten system, dostosują się bardzo szybko i można to sobie wyobrazić w następujący sposób:

   na przykład wszedłeś do pokoju i pojawił się ten stan, przyjrzymy się systemowi i jeśli system nie może sobie z tobą poradzić to zostaniesz przemieszczony do rzeczywistości równoległej - jak to mówią do oddzielnej, nieistniejącej rzeczywistości, nie posiadającej bazy (podstaw) w zwykłej rzeczywistości - nie zestrojonej z nią.

 I tam będziesz żył jak jak to oni mówią: "w śpiączce".  A potem w chwili, kiedy zostaniesz przeniesiony z powrotem, to możesz doświadczyć takiego stanu jakbyś się ocknął - obudził.

 Zapomniałeś, po co tam wszedłeś lub wiesz i rozumiesz, że system się dostosował.

 https://www.youtube.com/watch?v=YDvXLvtUEaI