sobota, 22 lipca 2023

Jak się zachować gdy spotkasz się z agresją

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=UPCROUDNKXo

Moi Drodzy, doświadczamy wzrostu energii i to wzmacnia wpływ agresywnych i manipulujących osobników i podmiotów. Kiedy stajemy twarzą w twarz z takimi siłami to możemy zamienić agresję we współpracę lub chociaż ustanowić ścisłe granice energetyczne.

   Jedną z najczęstszych cech agresywnych ciemnych sił - czy to ludzi czy podmiotów wykorzystujących danego człowieku jest próba znalezienia haczyka emocjonalnego i próba wyprowadzenia z równowagi poprzez obelgi.

  Jeśli reagujecie emocjonalnie na próby obrażania to one osiągną sukces i będą wykorzystywać waszą wrażliwość. 

  żelazną zasadą w sytuacjach kiedy człowiek agresywny lub podmiot stara się zastraszyć cię lub wytrącić z równowagi jest zawsze zachowanie spokoju i opanowania.

  utrzymując samokontrolę będziecie mieli większy wpływ i więcej sił do ​​opanowania sytuacji albo dla nakierowania jej w najlepszy kanał. 

  W obliczu bardzo negatywnych energii odpowiadanie agresją na agresję nie jest rozsądne. To tylko zwiększy energetyczny problem, zwiększy chaos i osłabi waszą pozycję. 

  Taki człowiek działa ze strachu w wyniku ukrytej traumy i bólu - jest to rezultatem jego własnych, nierozwiązanych problemów.  

 Wielu ludzi zachowuje się agresywnie w wyniku zarządzania ich świadomością i nie mogą się kontrolować. Ludzie, którzy są bardzo słabi psychicznie, używają brutalnej siły do zastraszania aby uzyskać to, czego chcą lub poddając się destrukcyjnemu programowi podmiotu, który ich wykorzystuje.

   Często człowiek przejawiający agresję bez widocznego powodu działa pod wpływem zarządzania nim i manipulacji przez siły zewnętrzne.

   Zachowujcie spokój i uczcie się zarządzać swoją osobistą przestrzenią - to wzmacnia wasze osobiste granice energetyczne.

  Wdzięczność wam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=-m29Ulm-460