wtorek, 31 stycznia 2023

Klucz do udanego życia

 https://www.youtube.com/watch?v=ETqB1I10pwA

 Kochani, tworzycie poprzez radość i poprzez cierpienie dlatego zwiększcie radość i wyrzeknijcie się cierpienia lub żalu. Wszystko co istnieje jest wibracją.

   Pola energetyczne ludzi mogą się jednoczyć i stworzyć zbiorowe pola. Dzieje się to nieustannie ponieważ każda wibracja szuka rezonansu. Dlatego też życiowo ważne jest, aby podnieść swoje wibracje do poziomu, na którym możecie doświadczać radości i szczęścia - to utrzymuje was w polach światła i niskie energie nie mogą was dosięgnąć.

 Jeśli stale wibrujecie z niską częstotliwością to wtedy w pewnym momencie zostajecie schwytani przez zbiorowe pole energetyczne i będzie trudno się z niego uwolnić.

   W takim przypadku problemy trudności i nieszczęścia stają się częścią życia i niektórym ludziom tak płynie życie na Ziemi. Bazą dla udanego życia człowieka są lekkie wibracje - ten fakt do dziś jest niedoceniany i wielu ludzi się nad tym zastanawia dlaczego pewne dramaty w ich życiu się powtarzają?

  Nieszczęścia powstają z przyczyn karmicznych lub z braku świadomości siły wibracji. Jeśli często znajdujecie się nie w tym miejscu i w niewłaściwym czasie, jeśli fałszywi przyjaciele często przecinają waszą życiowa drogę, to niech ta informacja da Wam natchnienie.

  Wasza świadomość zna rozwiązanie i świadome działanie przemiany daje wybawienie. Dzisiaj Ziemia jest przenicowana niszczycielskimi, destrukcyjnymi polami wyczuwającymi każdą okazję aby się rozwinąć i stać się mocniejszymi.

  Te energetyczne pola strachu potrzebują energii do samodzielnego przetrwania. Właśnie dlatego tak wiele lęków jest dziś podsycanych. Głównym zadaniem jest mieć tego świadomość i działać na korzyść radości.

Strach lub miłość to jest wybór, przed którym staje każdy człowiek świadomy lub też nie. Regularna praca wibracyjna jest konieczna, jeśli chcecie powitać ten czas z radością a nie z beznadziejnością.

  Niebo lub piekło są wyborem, którego dokonujecie codziennie, jeśli wybieracie światło, wtedy pojawia się niebo i wasza karma także zmniejsza swoją wagę - wszystko inne jest kwestią praktyki, wytrwałości i stałości w dążeniu abyście mogli osiągnąć i utrzymywać stabilne bazowe wibracje w życiu codziennym.

  Powtarzajcie w ciągu dnia tę mantrę: jestem prawdziwym życiem nie stanie się ona drugą naturą, dopóki ta mantra nie przemówi do Was. Ta mantra wzmacnia i wypełnia Was światłem podstawowej wibracji - ona zapewnia stałą komunikację z Boskością.

  Jako następny krok dostrójcie się do tego co Boskie, dobre, piękne i radosne. Stwórzcie wewnątrz siebie królestwo pokoju poprzez medytację i transformację.

  Dziś mówimy o stałej komunikacji ze źródłem wszelkiego życia, im częściej to połączenie zostaje przerwane tym łatwiej jest destrukcyjnym polom energii dotrzeć do was i zepchnąć was z drogi. Wybór pomiędzy niebem a piekłem należy do was.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=kP4gsG7BgNQ