niedziela, 7 maja 2023

Jak działa karma - Wsiesław Głoba

 na tą chwilę działania rodzinne kobiet i mężczyzn mówiąc tak ogólnie o wszystkim - dochodzą do absurdów. Można to już poprawiać .... 

     ....można - wszystko można naprawiać. Spójrzmy na to trochę z innej strony : Pojęcie karmy jest jasne dla wszystkich ? Nie muszę wyjaśniać ? Niech pan wyjaśni . Karma to zasada ścisłego związku przyczyny i skutku którą nasze narodowe przysłowie określa :" co posiejesz to i zbierzesz". Prościej już się nie da. Oznacza to,że dziś nasze życie składa się z lekcji, które przechodzimy w wyniku działań jakich dokonaliśmy w poprzednim życiu. Również z powodu działań w tym życiu -od czasu urodzenia aż do dziś. Zbieramy dziś skutki i tworzymy nowe zalążki dla nowych lekcji każdego dnia , każdej godziny , w każdej minucie i sekundzie . Dlatego też -chcąc nie chcąc- zmuszeni jesteśmy dziś odpracować swoje przewinienia. A to dlatego,że nas -tych mądrych uczniów- nauczają na błędach innych ludzi . a głupi się uczą na własnych Dlatego też jeśli popadliście dziś w taką sytuację .... -nom może nie pan ale tak ogólnie -dowolny człowiek To oznacza ,że nie mógł on tego uniknąć w żaden sposób . Dlatego,że być może był coś winien tej kobiecie -być może poprzednim razem ona była ....pańskim przyjacielem a pan jego kochanką w poprzednim życiu. Karma bardzo się przeplata -odpracowujemy bardzo różne gry miłosne, nienawiści . przywiązania , przyjaźni i te zależności doskonalą się . Dlatego też jeśli w tym życiu patrząc wstecz rozumiecie ,że nie dalibyście rady w żaden sposób uniknąć tej sytuacji . Nie uniknęli spotkania, nie mogli nie zakochać się czy też ożenić to oznacza- bądźcie spokojni i oddychajcie spokojnie . To jest wasz węzeł karmiczny. Nie przeszlibyście obok niego. Jesteście coś winni jedni drugiemu -ona wam a wy jej. I lepiej jest spłacić to w tym życiu wiedząc ,że w naszym duchowym dojrzewaniu jedno życie liczy się tak jak jeden dzień. Lepiej pooddawać długi by pójść potem już bez tych obciążeń. Jest możliwe ,że was kiedyś ten ród przyjął .. ten z którego jako pierwszy wlano w nią nasienie . Być może jesteście coś winni - może powinniście oddać dziecko temu rodowi bo być może w innej sytuacji to wy rodziliście Dlatego lepiej długi oddawać dziś .

  CZYLI W TEJ CHWILI NIE DAM RADY WCIELIĆ KOGOŚ Z MOJEGO RODU ? PRZYWOŁAĆ GO ? 

 Pan nie był jej pierwszym mężczyzną ? 

  NIE 

 Powtarzam raz jeszcze - bądźcie spokojni Po pierwsze -umieramy z szybkością 1,5 miliona na rok . Po drugie : wedy powiadają ,że lepiej dla mężczyzny mieć syna z nie -dziewicy niż nie mieć syna wcale . A to dlatego,że bardzo ważne jest spełnić swój dług ojcowski w odniesieniu do tej duszy , która przychodzi do was z cudzego rodu Mówiłem już -prawdopodobnie byliście dłużni urodzić dziecko dlatego,że kiedyś zdarzyło się odwrotnie.

https://www.youtube.com/watch?v=Gy4N_7GNySA 


 

Zły sen wkrótce się skończy

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=DpkpFq8Dt6E

 kochani, w tym czasie ścieżka może wydawać się trudna, ale kimkolwiek jesteś ścieżka zawsze zaprowadzi cię na miejsce przeznaczenia.

   Posiadacie więcej mocy niż wszelkie siły mroku razem wzięte. Zbliża się czas Wielkiego Objawienia i wygasa czas tych, którzy postanowili zaciemnić świat manipulacją.

   Nasz świat przeżywa mroczne czasy, ponieważ tak powinno być, gdy światło przechodzi przez ciemność i prowadzi ludzi ku ich przeznaczeniu - strasznemu i cudownemu jednocześnie.

  Strasznemu dla niektórych i cudownemu dla innych zgodnie z tym, kim jesteście i kim zgadzacie się być a także zgodnie z Waszą zgodą otwarcia się na poziomie miłości.

  Nasz świat jest  na skraju przepaści, a to oznacza, że doświadczamy momentu wyzwolenia - wszystko co nie jest już  zgodne ze Stwórcą ma zostać zakończone.

   Bądźcie pewni ogromu miłości, która jest Wam dana nie tylko przez Źródło, ale także przez wszystkie istoty Światła mające misję ochrony naszego świata.

  Ale istnieją rzeczy, których nie da się uniknąć aby przejść z jednego świata do drugiego - brak jest schodów lub mostu, przez który można by przejść.

  Jedyną możliwością aby przejść przez otchłań jest miłość - ci, którzy tego nie zrozumieli spadną w przepaść, ale to nie ma znaczeniażycie jest wieczne.

  Ci, którzy wybrali ścieżkę Światła będą kontynuować swoją misję, wzrastając na wszystkich poziomach i kontynuując wspaniałe życie.

  Dla naszego świata zaplanowane są cudowne rzeczy i do momentu zanim ciemność zostanie całkowicie pochłonięta przez światło minie jeszcze trochę czasu.

  Istnieją dwa sposoby zrozumienie życia:

1. intelektualny

2. i wibracyjny czyli serdeczny sposób rozumienia. On nie opiera się na inteligencji - ci, którzy żyją intelektem lgnąc do władzy i pieniędzy trzymają się wiatru - trzymają się najważniejszej iluzji, która tylko może istnieć w tym świecie, za iluzję ich mocy, która zostanie zmieciona jak snopek słomy.

   Ale wiatry transformacji nie tkną tych, którzy odkryli siebie, którzy szukają światła, którzy naprawdę szukają miłości.

  Wy będziecie mieli zupełną pewność, że Stwórca i wszechświat nigdy nie opuszczą Istot żyjących we wszystkich światach.

 Decyzja należy do Was - czy wznosić się każdego dnia o mały krok czy też zawrócić karmiąc się lękiem, niższymi emocjami i zwątpieniem.

  Módlcie się sercem, poproście wszechświat o przyspieszenie transformacji tego świata. Dzisiejszy człowiek przeżywa koniec czasu, który jednocześnie będzie odnową świata i życia.

 Podążacie ku przyszłości pełnej światła i radościłatwo zapomnicie o świecie, w którym żyjecie. Niektórzy nawet nie będą mieli wspomnień tego, ale jeśli ta pamięć się zachowa do będzie podobna do złego snu i stopniowo zniknie całkowicie.

 Ufajcie, że wielu z nas pracuje poza przestrzenią widzialną aby pomóc tej ogromnej transformacji naszego świata - ale ta praca wykonywana za kurtyną materializuje się w świecie widzialnym.

 Ufajcie i módlcie się sercem, a nie słowami z kościoła I budujcie mosty Światła z jednego świata do drugiego.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=8HQStKA0mfU